TWÓJ KOKPIT
0

Książki

CD Action - Koniec kącika - Moim zdaniem

2001-05-29 11:38:00

Tak jak w tytule, najpierw dowiedziałem się o tym wydarzeniu z ICO, następnie otrzymałem maila od Qua... tajemniczego szpiega też z ICO, o w/w. Ja zaś uważam że niema co robić z tego Rebelii czy też Wyprawy Krzyżowej na CDA, bo zlikwidowali jakiś tam kącik przeznaczony dla jakiś tam zapaleńców. Piszę tak ponieważ zlikwidowano wiele ważniejsze dla szarego fana SW w Polsce pisma i serię książek - chodzi mi o Egmont. To były pisma i książki w całości dla fanów SW i co zrobiono w tym kierunku - dosłownie nic, a swego czasu co miesiąc ukazywały się artykuły pisane przez IG-88 w Resecie i też zniknęły , a tak na marginesie to do dnia dzisiejszego nie otrzymałem odpowiedzi na e-maila ??? Moim skromnym zdaniem warte zachodu jest doprowadzenie do ukazania się na terenie całej Polski "Encyklopedii Star Wars", która ma być wydawana przez wydawnictwo DeAgostini Polska. Walczmy i róbmy powstania, Rebelie czy jak tam to jeszcze nazwiecie ale w słusznej sprawie, a przede wszystkim cennej, ponieważ wydanie ok. 15 zł. na pismo z artykułem mieszczącym się na trzech kartkach zakrawa o ..... sami sobie odpowiedzcie, chyba lepiej przeznaczyć te pieniądze na magazyn lub książkę o tematyce nas interesującej, takie jest moje zdanie. Mam tylko cichą nadzieję że pojawi się jedno i drugie po wakacjach, a może coś jeszcze nowego, bo jak nie, to oznacza że z dnia na dzień topnieją szeregi zapaleńców SW w Polsce, a to zmierzch pewnej epoki :-(
KOMENTARZE (1)

Książki

Nowa Era Jedi V

2001-05-28 11:38:00

Jest już w sprzedaży tom V kontynuacji opowiadań z cyklu "Nowa Era Jedi" pt. Agenci Chaosu II - Zmierzch Jedi:
...Yuuzhanie podbijają kolejne planety. Nowa republika wydaje się bezradna wobec potęgi bezlitosnych najeźdźców. Luke Skywalker musi za wszelką cenę utrzymać jedność wśród Rycerzy Jedi. A jeden z nich podejmuje właśnie odważną, lecz śmiertelnie niebezpieczną misję... ( jejku !!!)
Wydawca: Amber Sp. z o.o. (wyd. I/2001 r.)
Cena: 27,80 zł
KOMENTARZE (1)

Książki

Encyklopedia Star Wars

2001-05-11 11:38:00

Wydawnictwo DeAgostini Polska nadal zastanawia się nad wprowadzeniem na rynek polski nowego pisma pt. "Gwiezdne Wojny - Encyklopedia Star Wars". Jak okazało się zainteresowanie ze strony fanów w pięciu miastach gdzie przeprowadzany był sondaż, było bardzo słabe. Jak już pisałem kilka razy wcześniej pismo jest warte tych paru "złociszy" za dobrze wydany zeszyt o interesującej nas tematyce, tym bardziej że na naszym rynku nie istnieją podobne temu wydawnictwa, a sam rynek jest bardzo ubogi, a nawet powiedział bym że świeci pustkami, gdyby tego typu pism było dużo to można by marudzić i wybrzydzać, ale w tym przypadku marudzenie nie przystoi. A tak na marginesie to bycie fanem np. Star Wars wiąże się właśnie na kupowaniu tego typu zeszytów, czy innych gazetek.
Jak na razie DeAgostini przełożyło datę podjęcia ostatecznej decyzji co do losów ESW na miesiąc wrzesień. A my mamy czas na pisanie e-maili do wydawnictwa.
KOMENTARZE (1)
Loading..