TWÓJ KOKPIT
0

Książki

Co Amber wyda w styczniu?

2002-12-30 17:33:00 Amber

Wprawdzie nie wiadomo kiedy wreszcie ukaże się ostatnia część cyklu Linie Wroga, ale znamy już kolejne książki (a raczej ich wznowienia), które powinny ukazać się w najbliższym czasie:
Pierwszą jest wznowienie Ilustrowanego przewodniku po broniach i technice Gwiezdnych Wojen autorstwa Billa Smitha, a drugą książka to powieść autora książek Ja, Jedi; serii Mroczny Przypływ, oraz X-Wing - Michaela A. Stackpole'a - Wojna o smoczą koronę.
KOMENTARZE (1)

Książki

Czwarta część X-wingów w tłumaczeniu…

2002-12-18 21:33:00 Katarzyna Laszkiewicz

Jak donosi Katarzyna Laszkiewicz, w poniedziałek dostała do przetłumaczanie od Amberu czwartą część X-wingów pt. The Bacta War. Propozycja polskiego tytułu to “Wojna o Bactę”. Pani Katarzyna ma czas na przetłumaczenie tej pozycji do końca marca, zatem nie pojawi się ona u nas wcześniej niż w czerwcu. Czyżby zatem od marca do maja czekała nas tylko NEJ? Zobaczymy.
KOMENTARZE (1)

Książki

Nowe książeczki Scholastica

2002-12-14 19:04:00 TFN

Scholastic, zamierza w najbliższym czasie wydać nową serię książeczek przygodowych związanych z AOTC i Wojnami Klonów. W przeciwieństwie do np. „Ucznia Jedi” ta seria to opowiadania, w których czytelnik wybiera jak się mają skończyć, jest to w sumie niby gra jednoosobowa, niby książka. Na razie zapowiedziano 6 takich książeczek, autorem pierwszej z nich ma być Ryder Windham. Te książki to:
#1: Hunt the Sun Runner
#2: The Cavern of Screaming Skulls
#3: The Hostage Princess
#4: Jango Fett vs. The Razor Eaters
#5: The Shape Shifter Strikes
#6: Warlords of Balmorra
Pierwsza ma się rozpocząć jakiś rok przed AOTC. Tym razem jednak nie tylko my jesteśmy poszkodowani, bo książki te mają się pojawić tylko w USA, na razie nie będzie ich nawet w Kanadzie. Zresztą w Polsce tego typu książeczki z SW w ogóle się nie pokazały i na razie nic nie widać, by miało to się zmienić.
KOMENTARZE (0)

Książki

Próbka poziomu Seana Williamsa

2002-12-12 21:40:00 TFN

Jeśli kogoś interesuje to co swoim pisarstwem reprezentuje jeden współautorów następnych części NEJ – trylogii Force Heretics, Sean Williams, to zapraszam na tę stronę, gdzie znajduje się darmowe opowiadanie pt. „The Girl Thing”. Oczywiście jest ono po angielsku.
KOMENTARZE (0)

Książki

Traitor w tłumaczeniu

2002-12-11 07:07:00 Aleksandra Jagiełowicz

Jak donosi Pani Aleksandra Jagiełowicz, rozpoczęła już pracę nad przetłumaczeniem „Traitora”, XIII tomu Nowej Ery Jedi. „Traitor” ma się pojawić u nas w lutym. Należy tu dodać, że lada dzień powinien pojawić się w naszych sklepach XII tom NEJ pt. „Twierdza Rebelii”, który także został przetłumaczony przez Panią Aleksandrę.
KOMENTARZE (0)

Książki

Dramatis Personae, czyli ...

2002-12-04 12:05:00

Wielu z was narzekało, że w polskich wersjach książek nie ma spisu bohaterów występujących w danej powieści. Ale dzięki Talonowi Karrde z Czech Star Wars Reviews, oraz Vongowi ze strony klanu Praetorite Vong, oraz trochę dzięki mnie na naszej stronie znalazły się spisy postaci do każdej (z wyjątkiem Wektoru Pierwszego, ta- jeszcze nie było spisu) części NEJ. Zarówno polska, jak i angielska wersja znajdują się na drugiej stronie recenzji.

KOMENTARZE (0)
Loading..