TWÓJ KOKPIT
0

Książki

Co w tym półroczu

2004-03-31 21:49:00 Lord Sidious za Amber

W katalogu przygotowanym z okazji 15-lecia Amberu znalazła się cała strona o SW. Ale znacznie ważniejsze są informacje jakie ukazały się w dziale zapowiedzi, i to uwaga! zapowiedzi do konca czerwca. W ciągu najbliższych trzech miesięcy ma się ukazać:
- Iron Fist - szósta część cyklu X-Wingi
- Union I - komiks ukazujący ostatnie kawalerskie chwile Luke'a
- Heretycy Mocy II - drugi tom ostatniej trylogii NEJ
KOMENTARZE (8)

Książki

Promocja

2004-03-25 07:30:00 Lord Sidious

Jak informuje Lord Sidious, we Wrocławiu w księgarnii Beta w Astrze dostępny jest trójpak Zahna- Trylogia Thrawna. Wszyscy zainteresowani powinni wiedzieć, że jego cena to 59,90 PLN. Jeśli nie macie tych książek we własnej kolekcji, warto zakupić... :)

P.S- Zapewne taka promocja trwa nie tylko we Wrocławiu. Sprawdźcie też w swoich miastach...
KOMENTARZE (5)

Książki

Bane of the Sith

2004-03-20 16:05:00

Sekcja "Hyperspace Fiction" znajdująca się w płatnej części serwisu StarWars.com została wzbogacona o opowiadanie "Bane of the Sith", autorstwa Kevina J. Andersona. Cała historyjka jest dosyć krótka bo zajmuje 4 strony, a pierwotnie była opublikowana w 3 numerze magazynu Star Wars Gamer, w kwietniu 2001 roku (wyd. Wizards of the Coast).

Darth Bane był jednym z najpotężniejszych Lordów Sith za czasów bitwy o Ruusan i jedynym Sithem, który przeżył. To właśnie Bane wprowadził zasadę dwóch Sithów jednocześnie: mistrza i uczenia, która przetrwała przez kolejny tysiąc lat.
KOMENTARZE (14)

Książki

Tanie książki, komiksy i albumy

2004-03-19 16:08:00 Lord Satham

Niedawno pisaliśmy o 3 albumach, które można nabyć w niskich cenach w Poznaniu. W krakowskich marketach Tesco i Carrefour są one również dostępne. Wszystkie można zakupić w tej samej cenie, która wynosi 9.99 zł. Dodatkowo można nabyć komiksy "Ostatni Rozkaz" (cz. 1 i 2) na podst. powieści Timothy'ego Zahna w cenie 20 zł za 2-pack.

Dobra wiadomość dla mieszkańców Krakowa. W taniej książce przy ul. Brackiej jest dostępnych kilka powieści w cenie 10.50 - 14.00zł. Można nabyć min. "Ja, Jedi", "Opowieści z Nowej Republiki", "Spisek Xizora", "Wektor Pierwszy" i kilka innych.
W Empiku można już kupić "Trylogia Thrawna" w cenie 59.99zł za 3-pack.
KOMENTARZE (6)

Książki

Dark Rendezvous

2004-03-18 18:52:00 SW.com

Jakiś czas temu pisaliśmy o kolejnej, zbliżającej się wielkimi krokami powieści z "Wojen Klonów". Oficjalna strona poinformowała, iż jej tytuł to: "Dark Rendezvous". Premiera odbędzie się w grudniu 2004 (ale w USA :)).
KOMENTARZE (6)

Książki

Republic Commando

2004-03-18 18:35:00 TFN

Wygląda na to, że "Ruiny Dantooine" były zapoczątkowaniem nowego trendu w świecie książek Star Wars. W październiku tego roku, w związku z premierą nowej gry LucasArts- "Republic Commando", ukaże się książka o takim samym tytule. Napisze ją Karen Traviss. Faktem jest, iż zakończenie tych dwóch produkcji (książka i gra) ma być wstępem do Epizodu III!
KOMENTARZE (11)

Książki

Tanie ksiązki

2004-03-15 13:39:00 Smell

W hipermarkecie Tesco w Poznaniu można się natknąć na trzy książki z serii Star Wars. Jest to "ILUSTROWANY PRZEWODNIK PO BRONIACH I TECHNICE GWIEZDNYCH WOJEN" (stara cena 34,80), "ILUSTROWANY PRZEWODNIK PO PLANETACH I KSIĘŻYCACH GWIEZDNYCH WOJEN"(stara cena 29,80), "EPIZOD VI POWRÓT JEDI"(ILUSTROWANY PRZEWODNIK) (stara cena 39,80). Wszystkie można kupić za 9,99zł.
KOMENTARZE (9)

Książki

The Cestus Deception

2004-03-14 18:04:00 TFN

The Cestus Deception ukaże się w Stanach już w czerwcu. Oto krótka informacja o fabule książki:

Separatyści próbują dostać specjalne droidy bojowe, ale Republika jest zdeterminowana by do tego nie dopuścić. Wysłali Obi-Wana Kenobi na planetę Ord Cestus, fabrykę droidów z misją dyplomatyczną. Ale jeżeli dyplomacja nie poskutkuje Kenobi użyje wszystkich dostępnych mu mocy by ta supergroźna broń nie dostała się w ręce przeciwnika. A dyplomacja nie skutkuje. Ktoś tak pociąga za sznurki, że żadna ze stron nie może wygrać. Gdy wraz z mistrzem Jedi Kit Fisto odkrywa krok po kroku tajne plany, Obi-Wan uczy się jak bardzo może zaufać żołnierzom klonom, i jak wojna zasługuje na krytykę, szczególnie w obliczu prawdziwego honoru.
KOMENTARZE (9)

Książki

Książka o Yodzie

2004-03-12 16:07:00 SW.com

Zapowiedziana w ostatnim miesiącu książka z serii Clone Wars opowiadająca o mistrzu Jedi Yodzie ukaże się jeszcze w tym roku (oczywiście w USA). Autor Sean Stewart opowiada o misji Yody – ma on zbadać prawdę kryjącą się za zaskakującą propozycją pokoju którą zaproponowali Separatyści.
Książka ta nie została jeszcze zatytułowana. Z boku jest projekt okładki autorstwa Steva Andersona. Książka ta ma ukazać się w grudniu tego roku.
KOMENTARZE (7)

Książki

Jedi Trial

2004-03-09 15:34:00 Lord Sidious za SW.com

Separatyści przejęli Praesitlyn, jeden z najważniejszych światów komunikacyjnych Republiki. By go odzyskać Jedi wysyłają Anakina Skywalkera pod dowództwem Korelliańskiego Jedi Nejaa Halcyona (dziadka Corrana znanego z książek autorstwa Michaela A. Stackpole’a). Clonetrooperzy dołączają do sprzymierzonej z Jedi grupą: Freedom’s Sons.
Anakin zostaje otoczony, na cały czas zmieniającym się polu bitwy. To będzie próba wyjścia z tego zwycięsko, a Anakin jako pełnoprawny Rycerz Jedi musi to zrobić nie ulegając pokusie i bez omijania kodeksu Jedi.
Jedi Trial, autorstwa Davida Shermana I Dan Cragga ukaże się w USA w październiku.
KOMENTARZE (14)

Książki

Opowiadanie z Hyperspace

2004-03-07 18:36:00 Lord Sidious za starwars.com

Na Hyperspace opublikowane kolejne opowiadanie (dostępne dla posiadaczy tej usługi tutaj). Tym razem jest to gratka dla polskich fanów (ale czy wielka?), gdyż nie było ono wcześniej dostępne w Polsce. Autorka – Charlene Newcomb znana jest w Polsce jedynie z opowiadania „Punkt widzenia” w antologii „Opowieści z Imperium”. Opowiadanie „A Glimmer of Hope” jest jednym z publikowanych przez tę autorkę w Star Wars Adventure Journal i opowiada o Alex Winger, córce Imperialnego dostojnika, która postanawia działać na rzecz Rebelii.
KOMENTARZE (3)

Książki

Wznowienia Amberu

2004-03-03 18:18:00 LS

Na stronie Amberu, w zapowiedziach na marzec ukazały się trzy pozycje napisane przez Timothy'ego Zahna:

Dziedzic Imperium W pięć lat po zwycięstwie Rebeliantów wielki admirał Thrawn zamierza odbudować potęgę Imperium. Tymczasem w stolicy Nowej Republiki ambitny, żądny władzy polityk dokonuje przewrotu. Han i Luke muszą powstrzymać go za wszelką cenę... Ciemna Strona Mocy Han Solo i Lando Calrissian zdobywają informacje o miejscu ukrycia zaginionej floty katańskiej. Przejęcie dwunastu pancerników może przechylić szalę zwycięstwa na stronę Republiki. Ale admirał Thrawn jest szybszy... Ostatni rozkaz Admirał Thrawn podejmuje wielką ofensywę przeciwko Nowej Republice. Wykorzystując okręty floty katańskiej i żołnierzy-klony, zdobywa kolejne planety. Tylko Mara Jade, dawna zauszniczka Imperatora walcząca teraz w szeregach obrońców Republiki, wie, gdzie hodowane są klony. Prześladuje ją jednak ostatni rozkaz Imperatora, który brzmi: zabić Luke'a Skywalkera... Będzie można uzupełnić brakujące książki do kolekcji. O nowościach planowanych na ten rok można poczytać w tej wiadomości (akurat na marzec nic nowego nie jest planowane).
KOMENTARZE (13)

Książki

Trylogia Hana Solo

2004-03-02 19:31:00 Lord Sidious

We Wrocławskim Empiku Megastore jest do kupienia w promocyjnej cenie trylogia Hana Solo - autorstwa A.C. Crispin. Kosztuje niecałe 60 PLN. Warto zobaczyć jak to jest w innych Empikach. W jej skład wchodzą (Rajska Pułapka, Gambit Huttów i Świt Rebelii).
KOMENTARZE (15)
Loading..