TWÓJ KOKPIT
0

Książki

Czerwiec i sierpień bez książek Star Wars, ...

2005-05-31 16:36:00 Wydawnictwo Amber

Wydawnictwo Amber nie zapowiada na czerwiec żadnej pozycji z Gwiezdnych wojen, kolejna pozycja ukaże się dopiero w lipcu i będzie to ósmy tom książek z serii X-Wingi : Zemsta Isard, autorstwa Michaela A. Stackpole’a. Kolejna pozycja, po Zemście Isard, ukaże się dopiero we wrześniu. Krótki opis Zemsty Isard możecie przeczytać klikając w ten LINK.


Porozmawiaj z innymi fanami o książkach na Forum.
KOMENTARZE (28)

Książki

Nowe wydanie trylogii

2005-05-30 13:39:00

W newsletterze wydawnictwa Del Rey znalazły się zapowiedzi kolejnej reedycji klasycznych nowelizacji Gwiezdnych Wojen, tym razem w okładkach stylizowanych na wydanie DVD (dokładniej płyty). Oczywiście chodzi o ANH Alana Deana Fostera, TESB Donalda F. Gluta oraz ROTJ Jamesa Kahna.


KOMENTARZE (0)

Książki

Egmont w Taniej Książce

2005-05-27 19:09:00

Bardzo ciekawa gratka kolekcjonerska pojawiła się we Wrocławskim Centrum Taniej Książki. Są to pozycje Egmontu poświęcone Atakowi Klonów w tym:

Niesamowite Przekroje
Słownik Obrazkowy
Adaptacja młodzieżowa

Sprawdźcie w swoich lokalnych centrach taniej książki, jeśli jeszcze tych pozycji nie macie.
KOMENTARZE (0)

Książki

Nowa strona Amberu ...

2005-05-23 12:48:00 wydawnictwoamber.pl

Wydawnictwo Amber nareszcie doczekało się normalnej strony www, znajdują się tam wszystkie pozycje wraz z opisami i okładkami jakie zostały lub zostaną wydane. Można je bez problemu znaleźć na stronie i zapoznać się z nimi. Strona wydawnictwa mieści się pod adresem www.wydawnictwoamber.pl. Gratuluję.
KOMENTARZE (13)

Książki

Obrazkovy Slovnik - Hvezdne Valki : Pomsta Sithu

2005-05-12 05:12:00 Sizar

Nasi południowi sąsiedzi mają już "Obrazkovy Slovnik - Pomsta Sithu". Czy pojawi się u nas, tego najstarsi Jedi nie wiedza, wszystko w rękach wydawnictwo Egmont, które jak na razie milczy, pozostaje nam zazdrościć sąsiadom i na wszelki wypadek uczyć się ... czeskiego bo "Hvezdne Valki" to jest to.
KOMENTARZE (16)

Książki

Nowelizacja i album Zemsty Sithów w sprzedaży !! - UPDATE

2005-05-06 23:13:00


W dniu dzisiejszym, pojawiła się w sprzedaży nowelizacja Zemsty Sithów autorstwa Matthew Stowera. Książka jest dostępna w sieci sklepów Empik i Traffic-Club w cenie promocyjnej, zamiast 29.80,- zapłacicie 25.33,-.

Wielka bitwa nad Coruscant, krwawa rozprawa z zakonem Jedi, straszliwy pojedynek Mistrza i Ucznia, oto znaki upadku dobra i triumfu zła, którego uosobieniem są Sithowie dążący do władzy absolutnej nad galaktyką.
Wielki Kanclerz Palpatine ogłasza się Imperatorem. Uwodzi samego Wybrańca, Anakina Skywalkera, obiecując mu niewyobrażalną potegę. Czy młody Jedi w imię wyższęj racji wyrzeknie się egoizmu? Czy miłość pokona nienawiść i strach. Czy w ogniu galaktycznego konfliktu narodzi bohater Republiki, czy nowy Lord Sith: Darth Vader ...
Update 10/05/05:
od dnia dzisiejszego jest również do nabycia album z Zemsty Sithów, wydany przez wydawnictwo Amber. Cena albumu wynosi 49.80,-.

Porozmawiaj na forum o nowelizacji Zemsty Sithów.
KOMENTARZE (145)
Loading..