TWÓJ KOKPIT
0

Książki

''Adventures in Hyperspace''

2009-10-31 16:16:01 Club Jade

Na Amazonie pojawiły się dwie nowe pozycje książkowe wydawnictwa Scholastic. Należą one do nowej serii pod tytułem ”Adventures in Hyperspace”. Pierwszy tom serii miałby nazywać się „Fire Ring Race”. Premiera obu pozycji została ustawiona na pierwszego czerwca 2010 roku. Książki mają mieć po 96 stron i zawierać ilustracje, kosztować będą niecałe 5$. Głównymi bohaterami „Adventures in Hyperspace” mają być Han Solo i Chewbacca, a akcja serii ma rozgrywać się przed Epizodem IV, wskazuje na to opis „Fire Ring Race” z Amazonu:

Zanim spotkali Luke i Obi-Wana Kenobiego na Tatooine, Han Solo i Chewbacca przeciwstawiali się galaktycznej polityce wykonując manewry omijające imperialne blokady. Swoje życie spędzali na Zewnętrznych Rubieżach latając szybko i podejmując się krótkich prac, przemieszczając się z jednego miejsca do drugiego.

Ta nowa serie ukaże przygody Hana i Chewbacci w pełni ilustrowany, łatwy do przeczytania sposób, stworzony specjalnie z myślą o młodszym czytelniku.


Teraz pojawia się pytanie, czy nowa seria będzie drugą prowadzoną przez Scholastic, czy wydawnictwo po prostu zrezygnuje z kontynuowania wątku rebeliantów w „Rebel Force”. Scholastic może też po prostu podjąć walkę z Grosset & Dunlap o najmłodszego czytelnika, który obecnie zaznajamia się przede wszystkich z „Wojnami Klonów”. Ale czy możliwe by młody fan Star Wars zmienił swojego idola Anakina Skywalkera na Hana Solo?
KOMENTARZE (12)

Książki

Tylna okładka ''Backlash''

2009-10-28 21:53:29 StarWars.com

Oficjalna strona StarWars.com zaprezentowała tylną część okładki książki „Fate of the Jedi: Backlash”, który jest czwartym tomem serii. Wraz z okładką pojawił się i opis powieści, znacznie dłuższy niż ten pochodzący z Amazonu. Wszystkich z pewnością zainteresuje postać, jaka widnieje na tylnej okładce, jest do Natasi Daala. Jeżeli chcecie dowiedzieć się dlaczego to właśnie ją umieszczono na owijce, musicie zaglądnąć do poniższego opisu – specjalnie zasłoniętego spoilerem, by każdy kto nie znał zakończenia serii „Dziedzictwo Mocy” czytał go tylko na własną odpowiedzialność!(Spoiler): Reperkusje fatalnego zejścia Jacena Solo na Ciemną Stronę Mocy i tajemna plaga szaleństwa dotykająca młodych Jedi rozprzestrzenia się po galaktyce. Uciekający przed obłąkanymi wyznawcami Mocy zwanymi Mind Walkers i śmiertelną drużyną uderzeniową Sithów, Luke Skywalker i Ben Skywalker wyruszają w pogoń za pozbawioną mistrzyni uczennicą Vestarę Khai. Pościg prowadzi ich na zapomnianą planetę Dathomirę, gdzie istnieje enklawa potężnych władczyń Ciemnej Strony, które dadzą Vestarze ostrze potrzebne jej do ucieczki i które pozwoli jej zmierzyć się z nimi w walce o ich wolność i życie.

W międzyczasie Han i Leia Solo mają do wykonania własną desperacką misję, przewożąc chorych Jedi z Coruscant w bezpieczne miejsce w Przemijających Mgłach, nieznane przywódczyni Sojuszu Galaktycznego Natasi Daali. Ale sprytny manewr tylko zintensyfikował furię Daali i jest ona zdeterminowana by rozbić opór Zakonu Jedi raz na zawsze.

Jednak największe zagrożenie, jakie istnieje, czeka w trzewiach Otchłani, jest czyste i głodne ciemnej energii, Abeloth wzywa do siebie zarówno Jedi jak i Sithów. Dla niektórych to może być ostateczne źródło odpowiedzi ważne dla ich przeżycia pytania. Dla innych może być ostateczną bronią podboju. Ale dla wszystkich jest zmieniającym wynik gry niespotykanie ogromnym taktycznym wyzwaniem z niewyobrażalnymi konsekwencjami.
(Koniec Spoilera)

Smutną wiadomością jest natomiast fakt, że premiera „Backlash” została przeniesiona z marca 2010 na kwiecień 2010. Przyczyną opóźnienia, jaką podała do wiadomości Sue Rostoni, wskazuje na to, że Aaron Allston nie ukończył jeszcze książki, dlatego jest mu potrzebne trochę więcej czasu niż początkowo zakładano.

Dla przypomnienia, okładkę piątego tomu „Fate of the Jedi” pod tytułem „Allies” znajdziecie w tym newsie, wraz z rozpiską wydawniczą pozostałych książek cyklu.


Temat na forum
KOMENTARZE (11)

Książki

''Luke Skywalker i cienie Mindora'' - zapowiedź książki

2009-10-23 17:59:21 Amber

Nie umilkły jeszcze echa wczorajszej zapowiedzi "Ścieżek Mocy", a wydawnictwo Amber już częstuje nas kolejną. Tym razem mowa tu o powieści "Luke Skywalker i cienie Mindora", autorstwa znanego i lubianego Matthew Stovera (m. in. "Punkt Przełomu" i "Zemsta Sithów"). Książka pojawi się w sklepach już w czwartek, 3 grudnia. Objętość pozycji to 320 stron, a jej cena wyniesie 34,80 zł. Tłumaczeniem zajął się Andrzej Syrzycki.

Imperator Palpatine i Darth Vader zginęli. Ale walka się nie skończyła.
W sześć miesięcy po zniszczeniu drugiej Gwiazdy Śmierci niedobitki Imperium wciąż nękają Nową Republikę. Oddziałami czarnych szturmowców dowodzi Lord Shadowspawn, potężny sługa Ciemności, który opanował umysły swoich żołnierzy i sprawił, że są mu ślepo posłuszni. Nowa Republika wysyła przeciw niemu oddział generała Skywalkera. Luke ląduje na Mindorze... i wpada w pułapkę.


Więcej zapowiedzi znajdziecie tutaj>>>.
Temat na Forum.
KOMENTARZE (35)

Książki

Zapowiedź ''Ścieżek Mocy''

2009-10-22 17:40:56 Amber

Wydawnictwo Amber zaprezentowało na swojej stronie internetowej zapowiedź powieści "Noce Coruscant. Ścieżki Mocy. Jest to trzeci tom trylogii autorstwa Michaela Reavesa, opisującej losy Jedi Jaxa Pavana w pierwszych dniach rządów Imperium. W polskim wydaniu książka będzie miała 288 stron, a jej cena wyniesie 32,80 zł. Data wydania została ustalona na wtorek, 10 listopada. Przekładem zajął się Andrzej Syrzycki.

Ciąg dalszy Pogromu Jedi i Alei cieni
W całej galaktyce trwa polowanie na rycerzy Jedi. A Jax Pavan walczy też w innej bitwie: pragnie odkryć tajemnice śmierci ojca i swojej przeszłości. Lecz czy zdoła wymykać się bez końca Darthowi Vaderowi?
Przyszłość, jaka maluje się przed Jaksem, jest mroczna i krótka. Niewielu bowiem spośród tych, którzy stanęli na drodze Mistrza Ciemności, przeżyło, żeby opowiedzieć swoją historię...


Pozostałe zapowiedzi znajdziecie w tym miejscu>>>.

Temat na Forum.
KOMENTARZE (28)

Książki

Książkowe wieści

2009-10-21 20:34:00

Sue Rostoni skomentowała kilka ostatnich doniesień na temat książek z cyklu Gwiezdne Wojny.

Po pierwsze Joe Schreiber, który niedawno zadebiutował w sadze powieścią „Death Troops”, już oddał manuskrypt swej drugiej powieści. Początkowo mówiono, że ma być ona niezależna, jednak wiele wskazuje na to, że będzie to prequel „Death Troops”, niekoniecznie bezpośredni, ale przynajmniej w pewien sposób ma wyjaśnić przyczynę powstania zombie.

Przewodnik militarny wciąż jest w planach na 2011, acz nie wiadomo, kto go napisze.

Tymczasem Paul Kemp pisze powieść będącą sequelem niewydanego jeszcze „Crosscurrent”. Książka ta zastąpi planowaną wcześniej powieść Karen Traviss o Bobie Fetcie.

Ostatnią ważną rzeczą jest zmiana formatu reprintów serii „Fate of the Jedi”. Będzie to tak zwany format premium. Poniżej porównanie na zdjęciu Trade Paperback (wydanie TCW), Premium oraz klasyczny Mass Market Paperback. Sue Rostoni stwierdziła, że zmieniono format, by ułatwić czytanie. Dodatkowo zmieniony ma zostać także papier na lepszy. Wzrosła też cena. Na razie poza serią „Fate of the Jedi” nie planują innych w tym formacie, acz w przyszłości ruch jest.


KOMENTARZE (0)

Książki

Premiera "Death Troopers" w USA

2009-10-17 16:47:38

Trzynastego października w USA ukazał się długo oczekiwany przez fanów książkowy horror autorstwa Joe Schreibera zatytułowany "Death Troopers". W związku z tym prezentujemy wszystko to, co do tej pory stworzono w celu promocji powieści.

I tak na przykład powstała oficjalna strona książki, która znajduje się pod tym adresem.

Na tej zaś stronie do 22 października można zagłosować na najlepszy fanowski trailer z zombie i szturmowcami w rolach głównych. Jeden z nich przedstawiamy poniżej.Także strona oficjalna Starwars.com zaproponowała tak zwany Zombie Week podczas którego ukazały się obrazki związane z żywymi trupami autorstwa artystów związanych z SW, które pokazywaliśmy w tym newsie, a których więcej znajdziecie tutaj.

Dodatkowo ukazała się też seria krótkich "listów z barki Purge". Są to listy pisane przez więźniów i strażników oraz personel statku więziennego, na którym toczy się akcja powieści. Znajdziecie je tu.

W tym newsie pisaliśmy o lokacji inspirowanej tytułem, która znajdzie się w grze MMORPG "Star Wars Galaxies".Na koniec przypominamy fabułę książki, która ukaże się w naszym kraju nakładem wydawnictwa Amber za kilka miesięcy, w styczniu 2010 r.

Spoiler:Od pierwszego pojawienia się Dartha Vadera w czwartym epizodzie SW fani dowiedzieli się jak to jest czuć strach - i pokochali to uczucie. Jednak nigdy wcześniej książki i komiksy nie odważyły się pokazać prawdziwego horroru... aż do teraz.

Kiedy imperialny statek więzienny "Purge" psuje się w niezbadanej części kosmosu, jedyna nadzieja jego załogi to dryfujący w przestrzeni stary gwiezdny niszczyciel, który wydaje się opuszczony. Kiedy część załogi zostaje wysłana na jego pokład po części do naprawy "Purge", wraca tylko połowa z nich - a wraz z nimi pojawia się śmiertelny wirus, który w ciągu kilku godzin zabija niemal wszystkich na pokładzie barki. A śmierć jest dopiero początkiem.

Stary niszczyciel nie jest bowiem opuszczony. Umarli powstają, bezduszni, niepowstrzymani i głodni....
Koniec spoilera.

Temat na forum.


KOMENTARZE (38)

Książki

''Darth Bane: Reguła dwóch'' oraz ''Crosscurrent'' w tłumaczeniu!

2009-10-16 19:28:24 Andrzej Syrzycki i Anna Hikiert

Jak donosi nam Andrzej Syrzycki, w tym tygodniu do tłumaczenia trafiła druga część trylogii o przygodach Dartha Bane'a - "Reguła dwóch" ("Darth Bane: Rule of Two"), autorstwa Drew Karpyshyna. Książka w polskim przekładzie pojawi się w księgarniach już w marcu. Ponadto, jak zapewne już wiecie z Forum, pod koniec września w ręce Anny Hikiert trafiła także powieść "Crosscurrent", autorstwa Paula Kempa. Tę z kolei przeczytamy już w lutym.

Aktualny plan wydawniczy przdstawia się następująco:
 • 10 listopada 2009 - "Coruscant Nights 3: Patterns of Force", Michael Reaves, tłum. Andrzej Syrzycki
 • 3 grudnia 2009 - "Luke Skywalker i cienie Mindora", Matthew Stover, tłum. Andrzej Syrzycki
 • styczeń 2010 - "Death Troopers", Joe Schreiber
 • 25 lutego 2010 - "Crosscurrent", Paul Kemp, tłum. Anna Hikiert
 • marzec 2010 - "Darth Bane 2: Reguła dwóch", Drew Karpyshyn, tłum. Andrzej Syrzycki
 • kwiecień 2010 - "Republic Commando 4: Order 66", Karen Traviss
 • maj 2010 - "Darth Bane 3: Dynasty of Evil", Drew Karpyshyn
 • czerwiec 2010 - "Imperial Commando 1: 501st", Karen Traviss
  KOMENTARZE (33)
 • Książki

  Okładka "Allies"

  2009-10-16 05:42:21 StarWars.com

  W czerwcu 2010 r. ukaże się kolejny, piąty już tom serii "Fate of the Jedi"zatytułowany "Allies" autorstwa Christie Golden. Kilka dni temu strona oficjalna opublikowała okładkę, na której znajdują się Luke Skywalker i ojciec jednej z nowych postaci, Vestary.

  Plan wydania pozostałych tomów przedstawia się więc następująco:

  Aaron Allston: Fate of the Jedi #4: Backlash (9 lutego 2010)

  Christie Golden: Fate of the Jedi #5: Allies (czerwiec 2010)

  Troy Denning: Fate of the Jedi #6: Vortex (grudzień 2010)

  Aaron Allston: Fate of the Jedi #7: Conviction (kwiecień 2011)

  Christie Golden: Fate of the Jedi #8 (sierpień 2011)

  Troy Denning: Fate of the Jedi #9 (grudzień 2011)

  Dodatkowo Sue Rostoni uchyliła rąbka tajemnicy odnośnie wydań miękkookładkowych serii. Otóż sprzedawana ona będzie w formacie "premium" paperback, czyli nieco większym niż standardowe, a cena zostanie podwyższona do 9,99 USD za szt.  Temat na forum.
  KOMENTARZE (14)

  Książki

  Kolejna książeczka dla dzieci

  2009-10-12 18:24:59 StarWars.com

  W 2010 r. w USA nakładem DK Publishing pojawi się książeczka autorstwa Heather Scott zatytułowana "Stand Aside - Bounty Hunters!" przeznaczona dla dzieci uczących się samodzielnie czytać. Zawierała będzie dłuższe, rozbudowane zdania i słowniczek a także "okienka" informacyjne, zawierające różne ciekawostki.

  Historyjki, dostosowane do wieku młodych czytelników, przedstawiały będą dokonania Cada Bane'a, który snuje swoje złowieszcze plany względem Jedi.


  KOMENTARZE (13)

  Książki

  Star Wars: Visions

  2009-10-11 13:49:55 StarWars.com

  Na tegorocznym Comic-conie w San Diego, wśród wielu różnych atrakcji, pojawiła się też jedna tajemnicza grafika, na której widniał tytuł Star Wars: Visions. Dopiero teraz na oficjalnej wyjaśniło się, że chodzi o album wydawnictwa Abrams Books, które ogółem zajmuje się wydawaniem wysokiej jakości ilustrowanych ksiąg poświęconych między innymi sztuce, architekturze, fotografii czy modzie.

  Jednak wciąż o "Star Wars: Visions" wiadomo obecnie tylko tyle, że w sprzedaży ukaże się jesienią 2010. Ponadto zaprezentowano jeszcze jedną ilustrację z albumu autorstwa Donato Giancola.  KOMENTARZE (18)

  Książki

  "Noce Coruscant 2: Aleja Cieni" już w księgarniach

  2009-10-09 17:36:01

  Wczoraj w księgarniach ukazał się drugi tom powieści autorstwa Michaela Reavesa - "Noce Coruscant 2. Aleja Cieni". Liczy 240 stron, cena wynosi 29,80 zł. Przekładem zajęła się Anna Hikiert.

  Dodatkowo na początku książki znajduje się historia galaktyki od Złotego Wieku Imperium Sithów do wydarzeń z serii książek "Dziedzictwo Mocy" w opracowaniu Andrzeja Syrzyckiego.

  Ocalały z zagłady Jedi Jax Pavan pracuje jako prywatny detektyw na Coruscant. Ale znalezienie mordercy eksperta od instalacji świetlnych nie jest proste. Zbyt wiele motywów, zbyt wielu podejrzanych, zbyt duże ryzyko, że w trakcie śledztwa wyjdzie na jaw prawdziwa tożsamość Jaxa. Były Jedi nie wie jednak, że grozi mu znacznie większe niebezpieczeństwo: Darth Vader wskazał go jako cel najsłynniejszej zabójczyni w galaktyce...

  Temat na forum.
  KOMENTARZE (19)

  Książki

  Dźwięki z Odległej Galaktyki

  2009-10-09 05:33:33 StarWars.com

  Jesienią 2010 r. nakładem Chronicle Books ukaże się książka autorstwa Jonathana W. Rinzlera zatytułowana "Star Wars: Sounds From a Galaxy Far, Far Away... ". Będzie to historia efektów dźwiękowych, jakie Ben Burtt wykreował we wszystkich sześciu filmach. Dodatkowo pojawią się informacje o dźwiękach z "The Clone Wars".

  Sprzedawana będzie ze specjalnym modułem, który pozwoli słuchać dźwięków. Będzie miała 200 stron, ponad 300 zdjęć i słowo wstępne autorstwa Burtta.

  Na stronie wydawnictwa BeckerMayer cena wynosi 60 dolarów.
  KOMENTARZE (12)

  Książki

  Książeczki z The Clone Wars już w sprzedaży

  2009-10-08 13:31:21

  W dniu wczorajszym do sprzedaży na terenie całego kraju trafiły książeczki dla młodych czytelników, o których pisaliśmy już parokrotnie, czyli "Grievous Atakuje", adaptacja filmu kinowego pióra Tracey West, "Zaginiony Legion" i "Ścieżka Jedi". Cena każdego tomu wynosi 19,90 zł, a ich wydawcą jest wydawnictwo Hachette.

  "Grievous Atakuje!" to adaptacje czterech odcinków serialu (Rookies, Downfall of the Droid, Duel of the Droids i Lair of Grievous). Powieść "The Clone Wars" jest młodzieżową adaptacją filmu kinowego. Natomiast dwie kolejne książki, "Ścieżka Jedi" i "Zaginiony Legion" są rodzajem gry, w której czytelnik wybiera, co uczyni, dzięki czemu może przeżyć za każdym razem inne zakończenie i dokonać innych wyborów. Nie należy ich czytać od początku do końca, gdyż na każdej stronie znajduje się "ścieżka", którą można "podążyć" do jednego z 25 zakończeń.
  The Clone Wars: Grievous Atakuje!

  Na ekranach widzowie zobaczyli, jak Wielka Armia Republiki – dowodzona przez Yodę, Mace'a Windu, Obi-Wana Kenobiego i innych rycerzy Jedi – wyrusza naprzeciwko stworzonej przez Separatystów nowej Armii Droidów. Serial „Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów” cieszył się wówczas olbrzymią popularnością. Dziś zwolenników zyskuje powieść „Grievous atakuje!”, bazująca na trzech odcinkach telewizyjnego cyklu. Dzięki niej czytelnicy lepiej poznają swojego ulubieńca, scyborgizowanego Generała Grievousa.

  Autorzy: Veronica Wasserman, Tracey West, Rob Valois. Tłumaczenie: Michał Zacharzewski. Cena 19,90 zł, 160 stron.
  The Clone Wars: Ścieżka Jedi

  Czy kiedykolwiek chciałeś zostać Rycerzem Jedi? Teraz masz szansę! Z komnat Świątyni Jedi możesz przenosić się do lasów Kashyyyk i walczyć ramię w ramię z potężnymi Wookie albo latać swoim myśliwcem w przestrzeni kosmicznej i stawać do walki z łowcami nagród. Mnóstwo ścieżek, które możesz obrać i prawie 25 różnych zakończeń, dają ci szansę na przeżycie całkiem nowej przygody za każdym razem, kiedy sięgniesz po książkę! Wybierz swoje przeznaczenie...

  Autor: Jake Forbes. Tłumaczenie: Magdalena Odnous. Cena 19,90 zł, 160 stron.
  Powieść The Clone Wars (wersja młodzieżowa)

  To niezwykle ważny moment w historii Galaktyki. Oto Wielka Armia Republiki, dowodzona przez Yodę, Obi-Wana Kenobiego i innych rycerzy Jedi, walczy z siłami Separatystów i stworzonymi przez nich droidami. Historia, którą poznałeś w kinie i na małym ekranie, tym razem rozgrywa się na kartach powieści. Przeżyj niezwykłe przygody wraz z bohaterami serii, poznaj przemilczane tajemnice. To gratka dla wszystkich miłośników „Gwiezdnych Wojen”!

  Autor: Tracey West. Tłumaczenie: Michał Zacharzewski. Cena 19,90 zł, 160 stron.
  The Clone Wars: Zaginiony Legion

  Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest być żołnierzem Armii Klonów? Za pomocą tej książki łatwo wcielisz się m.in. w lekarza, dowódcę i specjalistę od ładunków wybuchowych. Czekają na ciebie niezwykle ważne decyzje oraz ponad 25 różnych zakończeń. Przeżyj tę przygodę sam – i to niejeden raz! Wybierz swoje przeznaczenie...

  Autor: Tracey West. Tłumaczenie: Michał Zacharzewski. Cena 19,90 zł, 160 stron.

  Temat na forum
  KOMENTARZE (22)

  Książki

  Nowości książkowe w Stanach

  2009-10-06 18:57:00

  W USA ukazały się na dniach dwa nowe albumy, a przynajmniej jeden, z drugim sprawa jest skomplikowana.

  Pierwszy to "LEGO Star Wars Visual Dictionary" wydany przez wydawnictwo DK Publishing, ukazał się ciut wcześniej niż zapowiadano. O albumie można przeczytać tutaj i tutaj. Album został wydany z okazji 10-lecia wydawania przez LEGO figurek ze świata Star Wars i ma przedstawiać wszystkie najważniejsze projekty postaci, pojazdów gwiezdnowojennych przerobionych na swoją klockową wersję.

  Drugi z nich to „The Complete Vader” czyli zupełnie nowy przewodnik, który ukaże się pod koniec października w USA. Miał być wcześniej, ale wystąpiło jakieś opóźnienie. Będzie zawierał 192 strony, które ukażą nam wszystkie informacje o Darthie Vaderze, zarówno historię postaci, kostiumy, jak i mnóstwo kolekcjonariów, a także ukażą wkład jaki ten wzór schwarzcharekteru wywarł na kinie. Z zapowiedzią albumu można zapoznać się tutaj, a kilka przykładowych stron obejrzeć można w tym miejscu.
  KOMENTARZE (0)

  Książki

  Head to Head

  2009-10-04 15:50:02 TheForce.Net

  Na Amazonie pojawiła się zapowiedź nowej książki wydawnictwa Scholastic. Nie będzie to typowa książka fabularna, ale zestawienie 30 pojedynków, które nigdy w Gwiezdnych Wojnach nie miały miejsca, a mogłyby być najbardziej elektryzującymi momentami w Star Wars. Książka nosić będzie tytuł Head to Head, jej autorem będzie Pablo Hidalgo. „Head to Head” liczyć będzie tylko 64 strony (miękka oprawa) i kosztować 8,99$. Data premiery została ustalona na pierwszego maja 2010.

  Najdziksze gwiezdnowojenne bitwy, które nigdy nie miały miejsca! Co by się stało gdyby Chewbacca zmierzył się z Wampą? Czy generał Grievous pokonałby Imperatora? Czy Yoda triumfowałby nad Darthem Vaderem? Każde przewrócenie kartki gwarantuje inne starcie, z opisami walczących i ich statystykami, dzięki którym zdecydujesz, kto według ciebie by wygrał. „Star Wars: Head to Head” pozwoli ci poznać postacie, potwory i machiny w sposób jaki jeszcze nie znałeś.
  Na Amazonie zamieszczono również zapowiedź szóstego tomu młodzieżowej serii Rebel Forces, któremu nadano tytuł: Uprising. Data premiery „Uprising” podobnie jak „Head to Head” to póki co 1 maj 2010. Nowy „Rebel Force” napisze Alex Wheeler. Za książkę trzeba będzie zapłacić 6,99$, będzie ona liczyć 176 stron. Oto opis jej fabuły:

  Luke, Leia, Han i Chewbacca zostali wysłani na planetę Tessacor, która sympatyzuje z Rebelią od dawien dawna. Kiedy ta część galaktyki potrzebuje pomocy, Luke jest gotów stawić czoła misji narażając siebie. Grupa młodych sympatyków Imperium zawiązała spisek mający na celu dokonanie przewrotu w stolicy planety i przejęcia kontroli nad rządem, wydając przy tym bezlitosny nakaz pacyfikacji. Nasi bohaterowie muszą perswadować młodego lidera aby poparł ich sprawę... albo znajdą się ponownie na łasce Imperium.  KOMENTARZE (18)
  Loading..