TWÓJ KOKPIT
0

Książki

Zapowiedzi około „Przebudzeniowe”

2015-09-26 09:30:49

18 grudnia w Stanach ukaże się pierwszy album związany z „Przebudzeniem Mocy”. Będzie to „The Art of Star Wars: The Force Awakens” napisany przez Phila Szostaka, z przedmową Ricka Cartera (jeden z dwóch scenografów). Jak miało to miejsce w przypadku podobnych pozycji w przeszłości, tak i teraz zobaczymy tu zebrane szkice koncepcyjne zarówno z pierwszej fazy projektowania postaci czy filmu (powstały w San Francisco, w siedzibie Lucasfilmu), przez praktycznie skończone projekty (wykorzystywane na planie w Pinewood Studios), aż do finalnego efektu postprodukcji (Industrial Light & Magic). Album ukaże nam ewolucje takich postaci jak Kylo Ren, Finn, Rey, czy BB-8, ale też zobaczymy nowe światy (Jakku), stwory oraz wiele innych rzeczy. Na okładce zaś widzimy Kylo Rena autorstwa Douga Chianga.

Album ma liczyć sobie 256 kolorowych stron, zostanie wydany przez Abrams i będzie kosztować 40 USD.

W marcu zaś świat ujrzy „The Making of Star Wars: The Force Awakens”, czyli przewodnik po powstawaniu filmu. Napisał go Mark Cotta Vaz (autor Albumu z Ataku klonów oraz The Secrets of Star Wars Shadows of the Empire). Słowo wstępne napisali J.J. Abrams i Kathleen Kennedy. Książkę na rynek wprowadzi wydawnictwo Abrams, ma kosztować 50 USD i mieć 376 stron. W USA premiera około 15 marca.

„Star Wars: The Force Awakens Visual Dictionary” to kolejna inkarnacja słownika obrazkowego. Autorem będzie Pablo Hidalgo. W USA wyda to DK Readers, album będzie mieć 80 stron i ma kosztować 19,99 USD. Ukaże się 18 grudnia 2015. Będzie to doskonały przewodnik po szczegółach filmu.

„Star Wars: The Force Awakens Incredible Cross Sections” Jasona Fry’a z ilustracjami Kempa Remillarda to także znana już nam z poprzednich filmów pozycja, ukazująca przekroje statków kosmicznych i innych pojazdów, które ujrzymy w „Przebudzeniu Mocy”. Znów za wydanie odpowiada DK, całość będzie mieć 48 stron, kosztować 19,99 USD i ukaże się 18 grudnia 2015. W Polsce natomiast Egmont przygotuje nas do „Przebudzenia Mocy” serią książeczek.

7 października ukaże się „Konstruktor myśliwców”.
21 października zobaczmy „Star Wars: Klasyczna trylogia” (ilustrowana pozycja dla dzieci).
4 listopada ukaże się „Konstruktor droidów”.
18 listopada czeka nas całe zatrzęsienie tytułów. „Księżniczka, łajdak i chłopak z Tatooine” Alexandry Bracken, „Zatem Jedi chcesz zostać?” Adama Gidwitza, „Strzeż się potęgi ciemnej strony!” Toma Anglebergera, Ucieczka szmuglerów Grega Rucki, Miecz Jedi Jasona Fry’a, Ruchomy cel Cecili Castellucci oraz Jasona Fry’a, „Fabryka Droidów” („Droid Factory”) oraz „Wielkie galaktyczne kompendium wiedzy” Cole’a Hortona.

Więcej o tych pozycjach możecie przeczytać tutaj i tutaj.

Mamy też mały update na temat pozycji „Gwiezdne Wojny: Jak podbiły przeświat” Chrisa Taylora. Ukaże się ona 2 grudnia 2015, ale przedpremierowo będzie można ją kupić już 23 listopada na stronie wydawnictwa Znak.

Ponadto 10 października Egmont (i jak wiemy także Uroboros) będą świętować po raz pierwszy w Polsce Dzień Książki Star Wars.
KOMENTARZE (16)

Książki

Przyszłość książek Star Wars w Polsce [UPDATE]

2015-09-22 18:05:13 Wydawnictwo Uroboros

Wczorajsza zapowiedź owocuje kolejnymi informacjami. Grupa Wydawnicza Foksal oficjalnie potwierdziła, że będzie wydawać Gwiezdne Wojny w naszym kraju pod egidą wydawnictwa Uroboros. Za ich własnym opisem:

"UROBOROS to wydawnictwo specjalizujące się w fantastyce skierowanej do młodzieży, jednakże nie zapomina o wymagających, dorosłych czytelnikach. [...]
Publikujemy powieści znanych autorów polskich, takich jak: Katarzyna Berenika Miszczuk, Marta Kisiel, Marcin Mortka, Anna Kańtoch, Piotr Sender oraz zagranicznych: Sarah J. Maas, Michelle Paver, Maggie Stiefvater i Arwen Elys Dayton."


Aktualna rozpiska obejmuje cztery powieści z nowego kanonu:

Star Wars. Tarkin

Premiera 21/10/2015 – przedsprzedaż w empiku już od 07/10/2015!
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Cena: 34,99 pln
Tłumaczenie: Marcin Mortka

Star Wars. Lordowie Sithów

Premiera 04/11/2015
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Cena: 34,99 pln
Tłumaczenie: Janusz Maćczak

Star Wars: Pokłosie

Premiera 02/12/2015
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Cena: 34,99 pln
Tłumaczenie: Małgorzata Fabianowska

Star Wars: Battlefront: Twilight Company

Premiera 16/12/2015
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Cena: 34,99 pln
Tłumaczenie: Anna Hikiert


Jak widać wydawnictwo narzuciło sobie dość napięty grafik, byle tylko nadgonić braki na naszych półkach jeszcze przed premierą Przebudzenia Mocy. Do tego Dzień Czytania Gwiezdnych Wojen wypada 10. października, także mając Empik pod ręką będzie można w końcu wyposażyć się w Tarkina Luceno! Na razie nie udało nam się uzyskać informacji na temat ostatnich powieści z Legend - będziemy Was informować jak tylko się czegoś dowiemy.

UPDATE (Freed - 2015/09/22 18;40)

Dodatkowo prezentujemy opisy dwóch pierwszych powieści - "Tarkina" oraz "Lordów Sithów", udostępnione nam przez wydawnictwo.

Star Wars. TARKIN
Autor: James Luceno
Premiera polska: 21 października 2015 (przedsprzedaż w Empiku od 7 października 2015)


OTO PRAWA RĘKA IMPERATORA I ŻELAZNA PIĘŚĆ IMPERIUM
„O potędze mógłbym długo mówić, ale najważniejsze jest to, by wyczuć moment i uderzyć”
- wielki moff Wilhuff Tarkin


Pochodzi z potężnego, otoczonego powszechnym szacunkiem rodu. Jest oddanym żołnierzem i wybitnym prawodawcą, lojalnym poplecznikiem Republiki oraz zaufanym sojusznikiem Jedi. Wychowany przez wyrachowanego polityka oraz lorda Sithów, który ma w przyszłości zostać Imperatorem, gubernator Wilhuff Tarkin pnie się po szczeblach hierarchii Imperium, bez litości umacniając swój autorytet i gorliwie uczestnicząc w budowie dominium absolutnego.

„Trzeba rządzić strachem przed zastosowaniem siły, a nie samą siłą” radzi Imperatorowi. Pod jego czujnym okiem najpotężniejsza broń galaktyki, zdolna szerzyć nieskończone zniszczenie, powoli staje się przerażającą rzeczywistością. Tarkin jest przekonany, że gdy tak zwana Gwiazda Śmierci zostanie ukończona, ostatnie grupki nadal walczących Separatystów szybko złożą broń bądź zostaną unicestwione. Do tego momentu jednakże trzeba się liczyć z możliwością wybuchu kolejnego buntu. Przybierające na sile ataki partyzanckie oraz nowe dowody na coraz groźniejszy spisek Separatystów stanowią realne ryzyko, na które Imperium musi odpowiedzieć szybko i bez litości. Chcąc rozbić nieuchwytną grupę bojowników o wolność, Imperator zwraca się do swoich dwóch najgroźniejszych agentów: Dartha Vadera, owianego tajemnicą i pozbawionego wszelakich skrupułów wojownika Sithów oraz Wilhuffa Tarkina, którego geniusz taktyczny, zimna krew oraz bezwzględność utorują drogę ku całkowitej supremacji Imperium, a przy okazji doprowadzą wrogów do zguby.

O autorze:
JAMES LUCENO jest autorem bestsellerowych powieści z listy „New York Timesa”: Darth Plagueis, Sokół Milenium, Czarny Lord: Narodziny Dartha Vadera, Maska kłamstw czy Labirynt zła, książek opowiadających o Nowej Erze Jedi: Agenci Chaosu I: Próba bohatera, Agenci Chaosu II: Zmierzch Jedi oraz opowiadania Darth Maul: Sabotażysta. Mieszka w Annapolis w stanie Maryland z żoną i najmłodszym dzieckiem.

***

Star Wars. LORDOWIE SITHÓW
Autor: Paul S. Kemp
Premiera polska: 4 listopada 2015


POZNAJ CIEMNĄ STRONĘ MOCY
„Wygląda na to, że jest tak, jak podejrzewałeś, Lordzie Vaderze. Rzeczywiście nas ścigają”.


Anakin Skywalker, rycerz Jedi, jest już tylko wspomnieniem. Dominuje Darth Vader, obdarzony niedawno tytułem Lorda Sithów. Wybrany przez Imperatora na jego ucznia, szybko dowiódł lojalności wobec ciemnej strony Mocy. Jednak historia porządku Sithów to historia fałszu, zdrad i akolitów, którzy przemocą obalają swoich mistrzów – i Vader dopiero teraz będzie musiał udowodnić, że naprawdę jest posłuszny swemu Imperatorowi.

Na planecie Ryloth, która ma dla rozrastającego się Imperium istotne znaczenie jako źródło niewolniczej pracy oraz narkotyku znanego pod nazwą przyprawy, powstał silny ruch oporu. Kierują nim Cham Syndulla, idealistyczny bojownik o wolność, i Isval, żądna zemsty była niewolnica. Jednak Imperator Palpatine chce zachować kontrolę nad tą nękaną zamieszkami planetą i jej cennymi zasobami – za pomocą środków politycznych bądź militarnych – i nie zamierza ulec presji buntowników. W towarzystwie swojego bezlitosnego ucznia Dartha Vadera wyrusza w jedną z rzadkich osobistych podróży, by się upewnić, że jego wola zostanie spełniona.

Dla Syndulli i Isval ta wizyta stanowi okazję do uderzenia w samo serce bezwzględnej dyktatury zagarniającej całą galaktykę. Zaś dla Imperatora i Vadera staje się ona czymś więcej niż tylko kwestią stłumienia powstania. Kiedy w wyniku zasadzki statek rozbija się na niegościnnej powierzchni planety, gdzie czeka na nich armia bojowników ruchu oporu, zdają sobie sprawę, że ich relacja zostanie poddana najcięższej próbie. Ci dwaj Sithowie, mogąc polegać tylko na swoich świetlnych mieczach, ciemnej stronie Mocy i na sobie nawzajem, muszą zdecydować, czy łącząca ich brutalna więź uczyni z nich zwycięskich sprzymierzeńców, czy śmiertelnych wrogów.

O autorze:
PAUL S. KEMP jest autorem bestsellerowych powieści z listy „New York Timesa: Star Wars: Crosscurrent, Star Wars: The Old Republic. Deceived i Star Wars: Riptide, a także licznych nowel i opowiadań fantasy, między innymi The Hammer and the Blade i A Discourse in Steel. Mieszka w Grosse Pointe w stanie Michigan z żoną, dziećmi i dwoma kotami.

Kolejne tytuły ukażą się w 2016 roku.

Wszystkie zapowiedzi znajdziecie tutaj>>>.
KOMENTARZE (54)

Książki

Star Wars Aftermath...

2015-09-21 23:40:01

Podczas niedawnego Piątku Mocy swoją zagraniczną premierę miała powieść Star Wars Aftermath - pierwsza część trylogii rozgrywającej się po Powrocie Jedi. Książka ta wzbudziła spore emocje wśród fanów, w dużej mierze za sprawą wątków homoseksualnych które się w niej pojawiły. Mało kto zwrócił uwagę, że są one ograniczone do dwóch zdań w trakcie przebiegu całej historii. Dzisiaj poznaliśmy informację znacznie bliższą naszym sercom - datę premiery polskiego wydania Aftermath!

Gwiezdne Wojny: Pokłosie, ukaże się w rodzimych księgarniach 2. grudnia, nakładem wydawnictwa W.A.B., należącego do grupy Foksal powiązanej z Empikiem. Książka opowiada historię Norry Wexley, rebelianckiej pilotki, która brała udział w Bitwie o Endor, powracającej na swoją ojczystą planetę. Nie mniej ważnymi postaciami są jej syn, Zabracka łowczyni nagród Jas Emari i imperialny dezerter, który stał się solą w oku znacznej części ludzi marudzących na Aftermath: Sinjir Rath Telus. Ponadto w powieści pojawiają się dwie znane na postacie, rebeliancki pilot-weteran Wedge Antilles i pani Admirał Rae Sloane, którą mieliśmy okazję poznać w powieści A New Dawn J. J. Millera.

Ta informacja, bez względu na naszą opinię na temat książki Chucka Wendiga, jest nie do pominięcia przez fana Gwiezdnych Wojen. Ponad rok temu na naszym rynku pojawiła się ostatnia książka wydana przez Amber, Kenobi J. J. Millera, a dopiero niedawno uzyskaliśmy potwierdzenie o porzuceniu przez nich tej serii - czego wielu się wcześniej tylko domyślało. Póki co nie jest znany los książek z Legend, ale można się spodziewać, że W.A.B będzie po kolei uzupełniał braki w naszych zbiorach książek osadzonych w świecie Gwiezdnych Wojen.
KOMENTARZE (41)

Książki

Okładka i opis "Star Wars: Lost Stars"

2015-09-21 09:44:31 Wookipedia

4 września miała premierę książka „Star Wars: Lost Star”, autorem której jest Claudia Gray. Pozycja jest kierowana do młodzieży i jest jednym z elementów serii książek „Journy to the Star Wars: The Force Awakens”. Niestety, nadal nic nie wiadomo na temat szans wydania książki w języku polskim.


Rządy Galaktycznego Imperium dotarły do planety Jelucan, na której arystokrata Thane Kyrell oraz mieszkanka wsi Ciena Ree marzą o karierze pilotów. Dołączenie do Akademii Imperialnej, aby zostać pilotem myśliwca jest dla obojga spełnieniem życiowych marzeń. Lecz Thane szybko pozbywa się złudzeń, widząc bezwzględne zasady Imperium, które mają utrzymać porządek w Galaktyce.


Rozgoryczony, dołącza do Rebelii, stawiając Ciene w niemożliwej sytuacji wyboru między obowiązkiem wierności wobec Imperium lub miłości do człowieka, którego zna przez całe swe życie.


Stojący po obu stronach frontu, niespodziewani wrogowie odnajdą drogę do szczęścia, czy poczucie obowiązku ostatecznie zmieni ich, oraz Galaktykę, na zawsze?KOMENTARZE (10)

Książki

P&O 141: Czy Przybysze z dali to Yuuzhan Vong?

2015-09-20 06:56:37Tym razem wchodzimy w książki. Pytanie dziś może wydawać się banalne, ale w czasach gdy tamte legendy dopiero powstawały, nie wszyscy byli pewni, czy dobrze łączą fakty.

P: W książce Planeta życia pojawia się opis Przybyszów z dali, który łudząco przypomina opis Yuuzhan Vong. Czy przypadkiem to nie jedno i to samo?

O: Owszem, Przybysze z dali to jedna z wczesnych grup wypadowych Yuuzhan Vong, badająca galaktykę na długo przed inwazją.

K: Tu zostaje właściwie dodać tylko jedno. Jakby kogoś to interesowało, to kiedyś powstało podsumowania Nowej Ery Jedi.
KOMENTARZE (8)

Książki

Okładka i opis "Battlefront: Twilight Company"

2015-09-18 01:09:30 StarWars.com

Jakiś czas temu na łamach StarWars.com zaprezentowano okładkę i opis nadchodzącej powieści Alexandra Freeda, "Star Wars: Battlefront: Twilight Company", która będzie luźno powiązana z grą "Star Wars: Battlefront". Premiera książki w USA będzie miała miejsce już 3 listopada 2015, natomiast na polskie wydanie chwilowo nie ma co liczyć.

Dawno temu, w odległej galaktyce...

Najdzielniejsi żołnierze. Najtwardsi wojownicy. Ostatni na polu bitwy.


Pośród gwiazd i rozległych obszarów przestrzeni kosmicznej szaleje Galaktyczna Wojna Domowa. Na polach bitew wielu planet Środkowych Rubieży legiony bezwzględnych szturmowców stawiają czoła buntom przeciwko Imperium wszędzie tam, gdzie tylko się one pojawiają, prowadząc bezpośrednią i brutalną walkę z armią bojowników o wolność. Na ulicach i zaułkach spustoszonych miast, siły pierwszej linii Sojuszu Rebeliantów podejmują walkę z wrogiem, spychając go w głąb imperialnego terytorium i zmagając się z krwawymi realiami wojny na powierzchni.

Na czele głównego ataku stoją żołnierze - mężczyźni i kobiety, ludzie i obcy - z sześćdziesiątego pierwszego oddziału piechoty mobilnej, znanej lepiej jako Kompania Zmierzchu. Upartym, utrudzonym w bojach i zaciekle lojalnym wobec siebie, członkom tej grupy odszczepieńców udaje się przetrwać wszędzie tam gdzie inni giną, a ich opór jest najlepszą bronią przeciwko nierównym szansom. Kiedy w obliczu przeważających sił wroga Rebelianci dostają rozkaz wycofania się z akcji, Kompania Zmierzchu niechętnie zgadza się na jego wykonanie. Właśnie wtedy niespodziewany sprzymierzeniec radykalnie zmienia sytuację strategiczną, dając najtwardszym bojownikom szansę na zamianę odwrotu w odrodzenie.

Rozkazy czy nie, samotna i otoczona ale wciąż nieugięta Kompania Zmierzchu przygotowuje się do swojego najbardziej śmiałego manewru. Zamiany brudnej walki w okopach na odważny atak ostatecznego celu: samego serca wojskowej machiny Imperium...


Temat na Forum
KOMENTARZE (5)

Książki

„Gwiezdne Wojny: Jak podbiły wszechświat?” w grudniu

2015-09-12 08:06:03 Znak

Premiera „Przebudzenia Mocy” to także swoiste przebudzenie sprzedawców, ale też i wydawców. Nie inaczej będzie w Polsce. W grudniu w sklepach pojawi się „Gwiezdne Wojny: Jak podbiły wszechświat?” Chrisa Taylora. Jest to bardziej analiza zjawiska, tego w jaki sposób saga stała się tak popularna. Oryginał wyszedł w Stanach w zeszłym roku. U nas wypuści to wydawnictwo Znak.

BIBLIA DLA FANÓW GWIEZDNYCH WOJEN

MOC SILNA W CHRISIE TAYLORZE I W KSIĄŻCE TEJ JEST!


W 1973 roku George Lucas nabazgrał w swoim notatniku pierwsze zdania o walce galaktycznego Imperium z rebeliantami. Cztery dekady i 37 miliardów dolarów później gadżetów związanych z uniwersum Gwiezdnych wojen było więcej niż mieszkańców ziemi, a wiara rycerzy Jedi stała się oficjalnie uznawaną religią.

Dzieło Lucasa wyrwało się z ram kina. Dziś jest jedną z najbardziej lukratywnych i wpływowych marek. Kompletna historia fenomenu Gwiezdnych wojen nie została jednak nigdy opowiedziana. Aż do dziś. Trzymasz ją w ręku.

Chris Taylor – dziennikarz tygodnika „Time” i redaktor portalu „Mashable” – podąża śladami gwiezdnej sagi: od jej trudnych narodzin, poprzez burzliwe losy marki, aż po kontrowersje wokół najnowszego filmu. Dociera do ludzi, którzy pomogli przekuć pomysł Lucasa w legendę. Spotyka fanów i ludzi od marketingu, dla których Gwiezdne wojny stały się sposobem na życie. Stacza walki ze współczesnymi rycerzami Jedi i majsterkuje z konstruktorami droidów.

Taylor szuka odpowiedzi na pytanie, jak Gwiezdne wojny przyciągnęły i zainspirowały miliony i dlaczego będą rozpalać naszą wyobraźnię i zarabiać gigantyczne pieniądze przez kolejne pokolenia.

„Nie sposób wyobrazić sobie fana Gwiezdnych wojen, który nie pokocha tej książki…” — Booklist

„Niezwykle zabawna opowieść. Taylor śledzi fenomen Gwiezdnych wojen od narodzin pomysłu do szczytu popularności i mówi nam: »Spójrz tylko, jakie to ogromne!«” — Simon Pegg, aktor i fan GW

KOMENTARZE (6)

Książki

Premiera Star Wars Aftermath

2015-09-06 15:45:04

Wraz Piątkiem Mocy dotarła na zagraniczne półki pierwsza książka osadzona w czasach po Powrocie Jedi - Aftermath. Dostępna jak zawszę we wszystkich popularnych formatach - na czytniki Kindle (13,99$), analogowym w twardej oprawie (28$) oraz jako audiobook (45$ za 11 płyt CD albo 22,50$ za wersję cyfrową). Powieść autorstwa Chucka Wendiga jest pierwszym tomem zapowiadanej trylogii i jednym z elementów serii publikacji zebranych zbiorczo pod tytułem Journey to Star Wars: The Force Awakens. W internecie można odnaleźć już pierwsze recenzje, a te niestety są mocno mieszane. Wielu czytelników wyraża swój zawód poziomem powieści, ale spore ich grono jest absolutnie zadowolone i nie może się doczekać kontynuacji. W Polsce niestety szybko się o tym nie przekonamy, jako że kwestia wydawcy książek Star Wars jest u nas nadal nierozstrzygnięta.


Podczas gdy Imperium chwieje się u posad po przegranej Bitwie o Endor, Sojusz Rebeliantów - teraz już raczkująca Nowa Republika – wykorzystuje zdobytą przewagę aby polować na rozproszone siły wroga nie nie dając im szansy na przegrupowanie, ani odwet. Tymczasem nad odległą planetą Akiva rozwija się złowieszczy pokaz sił. Podczas samotnego rekonesansu, Wedge Antilles obserwuje zbierające się jak drapieżne ptaki nad ofiarą Niszczyciele Gwiezdne. Jednak zanim udaje mu się złożyć raport przywódcom Nowej Republiki, zostaje schwytany.

W międzyczasie, na powierzchni planety, była Rebeliantka Norra Wexley wraca na swój rodzinny świat - znużona wojną, gotowa pojednać się ze swoim synem i spragniona nowego życia w odległym zakątku galaktyki. Jednak kiedy Norra przechwytuje sygnał Wedge'a Antillesa zawierający pilne wołanie o pomoc, zdaje sobie sprawę, że jej dni jako bojowniczki o wolność jeszcze się nie skończyły. Niestety nie zdaje sobie sprawy jak blisko znajduje się wróg - ani jak krytyczna i niebezpieczna będzie jej misja.

Zdeterminowani aby podtrzymać potęgę Imperium, pozostający przy życiu członkowie jego elit kierują się na Akivę aby wziąć udział w nadzwyczajnym szczycie mającym na celu konsolidację ich sił i kontratak. Nie wiedzą jednak nic o Norrze i jej nowych sojusznikach - technicznie uzdolnionym synu, zabrackim łowcy głów i zdeprawowanym imperialnym dezerterze - którzy są gotowi zrobić wszystko, aby raz na zawszę zakończyć opresyjne rządy Imperium.Temat na forum
KOMENTARZE (106)

Książki

Prasowanki i tatuaże dla najmłodszych

2015-09-02 20:49:23 Wydawnictwo Sowa

Gdy mówimy o książkach ze świata Star Wars w Polsce, na myśl przychodzą nam od razu pozycje wydawane przez wydawnictwo Egmont. Jednakże, w ostatnim czasie na rynku pojawił się nowy gracz, który rozpoczął wydawanie nowych pozycji, przeznaczonych dla dzieci.

W ofercie wydawnictwa Zielona Sowa pojawiły się dwie serie tematyczne książek dla dzieci o tematy Gwiezdnych Wojen. Każda z nich, poświęcona serialowi „Star Wars Rebels” oraz ogólnym Gwiezdnym Wojnom, składa się z kilku książek, która zawiera w sobie inne atrakcje dla dzieci. Do wyboru mamy prasowanki na koszulki, notatnik małego fana, zestaw tatuaży lub pocztówek. Poza tym, w każdej książce znajdziemy różnego rodzaju opowiadania, gry i zagadki adresowane dla najmłodszych fanów. Autorką tekstów jest Anna Sobich-Kamińska, natomiast osobą odpowiedzialną za projekt jest Marta Żurwawska Zaręba.

W skład serii wchodzą „Prasowanki”, „Pocztówki” i „Tatuaże – zabawy z wyobraźnią” w wersjach z „Rebeliantów” i klasycznej trylogii. A także „Dziennik rycerza Jedi” i „Notatki rebeliantów”.

Książki, poza stroną wydawnictwa, można nabyć w sieci sklepów Empik. Ceny książek mieszczą się w przedziale od 12,99 do 24,90. Co ciekawe, pozycje były dostępne przez krótki czas w "Biedronce"


KOMENTARZE (6)
Loading..