TWÓJ KOKPIT
0

Książki

Nowości książkowe: Luty 2016

2016-02-29 15:27:58 amazon.com, empik.com

Ostatni dzień lutego już prawie za nami, zobaczmy jakie nowości na rynku wydawniczym przyniósł nam Disney w tym miesiącu. Poza wspomnianą wcześniej serią młodzieżową "Adventures in Wild Space", za granicą ukazały się również pozycje, które "zadowolą" każdego fana niezależnie od jego wieku ;).

Spółka Disney-Lucasfilm swoją ofertę poszerzyła o trzy książki, pierwszą pozycją jest młodzieżowa adaptacja filmu "Przebudzenie Mocy", napisana przez Michaela Kogge'a. Liczy ona 192 strony i kosztuje 6.99 $, a wydana została w miękkiej i twardej oprawie, oraz dostępna jest w postaci ebooka oraz audiobooka. Druga pozycja to "Rey’s Story" autorstwa Elizabeth Schaefer, jest to powieściowa adaptacja epizodu VII, przedstawiona z perspektywy Rey, czyli idealna dla młodych fanek. Publikacja dostępna jest również w wersji ebook, liczy 140 stron i wydana została w miękkiej oprawie w cenie 5.99 $, a ilustracje na okładce wykonał Brian Rood. Ostatnią pozycją jest "Death Star Battle", książeczka z cyklu World of Reading mająca zachęcić małych fanów do czytania, a treść publikacji przedstawia bitwę o Yavin. Książeczka w miękkiej oprawie, liczy 32 strony i kosztuje 3.99 $, a ilustracje na okładce wykonało Pilot Studio.
Wydawnictwo Studio Fun dało nam kolejną interaktywną pozycje, tym razem skupioną na droidzie BB-8. "Rolling with BB-8!" to kartonowa książeczka opracowana przez Benjamina Harpera, ukazująca przygody nowego robota astromechanicznego, którą zakupimy za 10.99 $. Natomiast Scholastic wydał "LEGO Star Wars: Tales of the Rebellion", które w Polsce ukazały się w zeszłym roku pod tytułem "Opowieści z Republiki". Jest to kolejna książeczka przepełniona przygodami legowych ludzików, które napisał Ace Landers. Publikacja została wydana w twardej oprawie w cenie 4.99 $. Swojego również dołożył brytyjski Egmont, wydając kolejną pozycje z serii Art Therapy. "Star Wars Art Therapy Colouring Book" i inne pozycje z tego cyklu, to kolorowanki dla dorosłych, mające umilić czas i ukoić nerwy. Tego typu przyjemność będzie kosztować £10.99 przy objętości 128 stron.
Pomimo że Del Rey skupia się aktualnie na kanonicznych powieściach, nadal wydaję legendarne książki w formie elektronicznej. Dla tych co chcieliby zaczytać się w ebookach, oddano do sprzedaży niemałą antologię "The X-Wing Series: The Classic Novels", będącą zbiorem powieści z cyklu X-wingów stworzonej przez Michaela A. Stackpole'a i Aarona Allstona. Taki ebook będzie was kosztować $59.99.Polski rynek, mimo że uboższy, też doczekał się kilku nowych produktów z fabryki wyobraźni Disneya. Wydawnictwo Ameet poza "Kompendium Star Wars", o którym już pisaliśmy, wydało też kilka pozycji skierowanych dla dzieci. Nakładem tego wydawcy ukazało się "LEGO Star Wars: Kosmiczne przygody" z minifigurką RD-D2, "Star Wars: Zabawy z kartami" i "Star Wars: Zagadkowa księga". Wszystkie zawierają łamigłówki, rebusy lub naklejki, czyli standardowy zestaw zabaw dla małego fana. Cena tych książeczek waha się od 14,99 zł do 22,99 zł.Wedle różnych źródeł w internecie, wydawnictwo Amber wydało dodruki powieści ze starego kanonu. Wśród nich znajdziecie takie pozycje jak: Zaginione plemię Sithów, Plagę, Odpływ, Nowa nadzieja, Imperium kontratakuje, Czerwone żniwa, Świt Jedi: W nicość, Kenobi, The Old Republic: Fatalny sojusz, Ostatni Jedi i The Old Republic: Zagłada. Jest to drugi rzut dodruków, którego pierwsza edycja odbyła się w 2015 roku.
KOMENTARZE (19)

Książki

"Chronicles of the Force" i "Ultimate Factivity Collection"

2016-02-26 19:21:54 starwars.com, dk.com

W połowie lutego informowaliśmy was o zapowiedziach na ten rok, jakie szykuje nam w swojej ofercie wydawnictwo DK Publishing, wśród których wspomnieliśmy o "LEGO Star Wars: Chronicles of the Force" oraz "Ultimate Factivity Collection: LEGO Star Wars", które mają się ukazać w maju na wyspach brytyjskich i czerwcu w Stanach Zjednoczonych. Teraz macie okazje przyjrzeć się bliżej obu pozycjom.

"LEGO Star Wars: Chronicles of the Force" ma być przewodnikiem po świecie LEGO Star Wars napisanym przez Adama Braya i Cole'a Hortona. Nowa książka ma obejmować całą sagę oraz zawierać szczegółowe informacje na temat ostatnich zestawów LEGO z uniwersum LEGO Star Wars, w tym też inspirowanych ostatnim filmem "Przebudzenie Mocy". Dodatkowo, do albumu ma być dodana figurka przedstawiająca bandytę Unkara, który pracował dla handlarza złomem Unkara Plutta na Jakku. Figurkę tą będzie można nabyć tylko i wyłącznie z tą publikacją. Książka zostanie wydana w twardej oprawie i liczyć będzie 96 stron w cenie £12.99 w Anglii i $16.99 w USA."Ultimate Factivity Collection: LEGO Star Wars" by być kolejną interaktywną pozycją z rodzaju miksu dowiadywania się ciekawostek z zabawą w naklejanie nalepek. Książka ma za zadanie inspirować oraz kreatywnie angażować młodych czytelników do poznawania ich ulubionej galaktyki. Publikacja ma zawierać ponad 500 nalepek i zostanie wydana w miękkiej oprawie, przy objętości 96 stron, a cena w Anglii będzie wynosić £7.99, a w USA $12.99.


KOMENTARZE (11)

Książki

Zapowiedzi wydawnicze od Golden Books

2016-02-24 08:47:18 randomhousekids.com

Golden Books to inprint dużego wydawnictwa Random Hause, do którego należy również De Rey. Golden Books to oficyna, która po 16 latach przerwy powróciła do wydawania gwiezdnowojennych tytułów dla dzieci. W 2015 roku ukazały się adaptacje epizodów, w styczniu trzy książeczki z cyklu I Am a…, a w najbliższych miesiącach ujrzymy kolejne publikacje.

Już w kwietniu do sprzedaży trafi kolejna adaptacja, tym razem dotycząca najnowszego filmu "Przebudzenie Mocy". Ilustracje i okładkę do książeczki wykonał Caleb Meurer. Pod koniec lipca ukażą się dwie pozycje, "I Am a Sith" do której okładkę i ilustracje wykonał Chris Kennett, oraz "I Am a Princess" napisaną przez Courtney Carbone, do której ilustracje i okładkę stworzył Heather Martinez. Wszystkie zostaną wydane w twardej oprawie i liczyć będą po 24 strony za cenę 4,99 $ od sztuki. W tym samym miesiącu ukaże się wydanie zbiorcze "Star Wars Little Golden Book Collection", które zawierać będzie wszystkie adaptacje wydrukowane przez tę oficynę i kosztować będą łącznie 12,99 $. A we wrześniu ukaże się kolejne wydanie zbiorcze "Star Wars: I Am a…Little Golden Book Library", które zawierać będzie wszystkie książeczki z tytułem I Am..., i kosztować będzie 24,95$.


KOMENTARZE (11)

Książki

Zapowiedzi wydawnicze od Egmont Books

2016-02-20 00:43:19 egmont.co.uk

Kolejna część zapowiedzi wydawniczych, jakie w najbliższej przyszłości ukażą się za granicą. Tym razem przedstawiam ofertę brytyjskiego oddziału Egmontu, która skierowana jest w przewadze dla młodego czytelnika.

Na kwiecień zapowiedziane są dwie publikacje, są to "Bounty Hunt – Lift the Flaps" i "LEGO Star Wars: 500 Stickers". Pierwsza to interaktywna książeczka, dzięki której zwiedzimy lokacje z filmów z pomocą łowcy nagród Bosska. Zostanie ona wydana w twardej oprawie w cenie £9.99, przy objętości 16 stron. Druga pozycja, to wydana już u nas przez Ameet, 64-stronicowa książeczka w której zawarte jej 500 naklejek w "legowej" stylizacji. Kosztować będzie £6.99.
W maju do sprzedaży trafi "Star Wars Graphics", to książka zawierająca zbiór ilustracji przedstawiających postacie, statki, lokacje i zdarzenia z filmów, w formie infografik, które w prosty i czytelny sposób wizualizują dany obiekt. Publikacja będzie zawierać 128 stron i zostanie wydana w twardej oprawie w cenie £12.99.
Czerwiec przyniesie nam kilka pozycji od Egmontu, w większości są to książki interaktywne. "Smuggler’s Starship: Activity Book and Model" i "Battle Stations: Activity Book and Model" to publikacje zawierające trójwymiarowe puzzle, dzięki którym możemy zbudować modele Sokoła Millennium oraz maszyny kroczącej AT-AT. Pierwsza będzie miała objętość 36 stron, a druga 50, i kosztować będą £8.99. "LEGO Star Wars: Choose Your Side Doodle Activity Book" to pozycja dająca możliwość pokolorowania legowych druków, mieszczących sie na 96 stronach za £6.99. Kolejna książeczka, również wydana w Polsce przez Ameet, to pozycja "LEGO Star Wars: Ready, Steady, Stick – Activity Book" zwierająca zagadki i naklejki na 32 stronach w cenie £5.99.
We wrześniu ukażą się dwie publikacje powiązane z filmowymi epizodami "Powrót Jedi" i "Przebudzenie Mocy", "Star Wars: Return of the Jedi Gift Tin" i "Star Wars: The Force Awakens Gift Tin" to książki zawierające adaptacje dla dzieci, interaktywną cześć dla zabawy oraz elementy do budowy modeli X-winga i AT-ST. Obie zostaną wydane w twardej oprawie przy objętości 60 stron i dodatkowo zamknięte w pudełku. Oba zestawy mają kosztować po £14.99.
Ostatnia zapowiedziana, póki co, na ten rok pozycją jest album "Galactic Atlas", który ma ukazać się w listopadzie. Za opracowanie ilustracji w tej książce odpowiada Tim McDonagh, a jej wnętrze ma skrywać spory wybór ilustracji przedstawiający wydarzenia, bestie i postacie z filmów sagi. Książka obita będzie twardą oprawą i przy 80 stronach zapłacimy za nią £20.00.Pozostałe zapowiedziane publikacje:
-5 maja - "A Galaxy of Colouring"
-5 maja - "Star Wars Dot to Dot"
-2 czerwca - "Yoda’s Riddle Book"
-30 czerwca - "Droid Adventures – Activity Book with Stickers"
-30 czerwca - "Adventures in Wild Space 3"
-30 czerwca - "Adventures in Wild Space 4"
-30 czerwca - "Darth Vader – Activity Book With Stickers"
KOMENTARZE (19)

Książki

Zapowiedzi wydawnicze od becker&mayer!

2016-02-17 16:23:22 beckermayer.com

Tym razem przedstawiamy wam ofertę amerykańskiego wydawnictwa becker&mayer!, które znane jest z wydania takich publikacji jak "Book of Sith" czy "The Jedi Path". Na ten rok oficyna przygotowała dwie pozycje, które być może zadowolą bardziej wymagających fanów.

Pierwsza oferowana książka, to "Star Wars: Propaganda", album zawierający historię gwiezdnowojennej indoktrynacji oraz zbiór ilustracji ukazujących agitacyjne afisze ze świata Star Wars. Publikacja wzorem wspomnianych wyżej książek, ma być publikacją in-universe. Album opracowany jest przez Pablo Hidalgo i zostanie wydany w twardej oprawie w październiku tego roku, przy objętości 112 stron i cenie 40 $.

Opis:
Czy to Gwiezdny Niszczyciel orbitujący nad planetą, czy myśliwiec X-wing dostarczający wiadomość dla Rebelii, afisze propagandowe stały się ucieleśnieniem życia dawno, dawno temu w odległej galaktyce. W tym uniwersum, album ten przedstawia powstawanie i historię tych grafik, ukazujacych władzę i siłę perswazji, oraz wiedzę, gdzie poszczególne afisze się pojawiały, na których planetach propaganda była szczególnie nasilona i jacy artyści galaktyki byli za nią odpowiedzialni?Kolejna pozycja, to prawdopodobnie najciekawsza książka zapowiedziana na ten rok, "Star Wars: On the Front Lines", jest kroniką napisaną przez Daniela Wallace'a, która zawiera informację na temat taktyk, broni oraz ciekawostek z frontów galaktycznych starć. Książka będzie liczyć 128 stron i ma być wydana w twardej oprawie na jesieni tego roku w cenie 50 $.

Opis:
Od wojen klonów, poprzez kampanie Imperium przeciwko Rebelii, aż do starć z Najwyższym Porządkiem, galaktyka została zdefiniowana poprzez wojnę. "Star Wars: On the Front Line" to kronika taktyk, broni i zbroi wykorzystywanych w kluczowych bitwach oraz zapis aktów odwagi. Poprzez skupienie się na niewidocznych elementach bitew, które miały miejsce na w czasie walk o Goenosis, Endor czy o bazę Starkiller, ta publikacja ukazuje zmagania żołnierzy i pilotów, jakie wcześniej nie mieliśmy okazji poznać.
KOMENTARZE (4)

Książki

Zapowiedzi wydawnicze od Dorling Kindersley

2016-02-13 18:23:01 Internet

Pochodzący z wysp brytyjskich, Dorling Kindersley, to już stary wyjadacz na rynku wydawniczym, którego oferta skierowana jest przeważnie dla młodego czytelnika. DK wydaje pozycje Star Wars od przeszło 20 lat, tak więc i aktualny rok nie obędzie się bez nowy pozycji.

W marcu ukaże się legowa adaptacja epizodu siódmego "LEGO Star Wars: The Force Awakens" autorstwa Davida Fentimana, która zostanie wydana w miękkiej oraz twardej oprawie w cenie 3.99 $ przy objętości 48 stron. W kwietniu ukaże się wspominana już poszerzona encyklopedia postaci, a w maju do sprzedaży trafi kolejna publikacja naklejkowa "LEGO Star Wars: Ultimate Factivity Collection", która przy 96 stronach będzie kosztować 12,99 $. Czerwiec przyniesie nam coś dla miłośników albumów, bo pojawi się twardo-okładkowa książka "LEGO Star Wars: Chronicles of the Force", która zawierać będzie mini-figurkę LEGO, a za te 96 stron zapłacimy 16,99 $.Dalszy plan wydawniczy:
- 7 czerwca - DK Readers: "Finn's Mission"
- 7 czerwca - DK Readers: "The Adventures of BB-8"
- 5 lipca - DK Readers: "Rebels: Darth Vader, Rebel Hunter!"
- 5 lipca - "Ultimate Sticker Collection: Star Wars Rebels: Deadly Battles"
- 2 sierpnia - "Ultimate Sticker Collection: Star Wars Vile Villains"
- 2 sierpnia - "LEGO Star Wars: Build Your Own Adventure
- 6 września - "Star Wars Year by Year: A Visual Chronicle

KOMENTARZE (9)

Książki

O czym będzie "Bloodline"?

2016-02-10 13:20:41 usatoday.com, penguinrandomhouse.com

Na polską premierę "Lost Stars" Claudii Gray, czytelnicy muszą poczekać jeszcze do listopada. Tymczasem za oceanu płyną informacje na temat kolejnej powieści autorki - "Bloodline", z którego tytułu usunięto człon New Republic. Redaktor serwisu usatoday.com, przeprowadził rozmowę z Gray na temat jej najnowszej książki, której główną bohaterką jest Leia Organa, senator i jedna z przywódców Nowej Republiki.
Przedstawiono też okładkę książki, na temat której wypowiedziała się sama autorka. Gray skomentowała ją tak: Przypomniałam sobie plakat do epizodu I, przedstawiający małego Anakina, który daje cień swojemu przyszłemu wcieleniu, Lorda Vadera. W powieści będziemy mogli dostrzec, jak daleko pada jego cień.
Zdaniem Gray, rodzina jest ważnym elementem sagi i również w jej powieści będzie ona stanowiła istotny element. Jednak fabuła nie będzie tylko ukazywać Leii jako matki, siostry oraz żony, ale także w roli jaką sama stworzyła po upadku Imperium, prowadzącej do tej, którą ujrzeliśmy w "Przebudzeniu Mocy".

Ujawniono również czas akcji opowieści, która rozgrywa się 6 lat przed wydarzeniami z "Przebudzenia Mocy", oraz jej opis:
Nowa Republika, rządzona przez galaktyczny senat na planecie Hosnian Prime, przez ponad 20 lat utrzymuje pokój w galaktyce. Jednak w senacie zaczynają narastać spory, a rządom grozi impas, który może sparaliżować raczkującą demokrację. Nowe pokolenie nie pamięta już lekcji, jaką dała wojna z Imperium Galaktycznym. Leia dostrzega pęknięcia w fundamencie, które mogą zagrozić pokojowi w galaktyce...

Wyjawiono ponadto personalia nowego bohatera, którym jest Ransolm Casterfo. Jest to młody i ambitny senator, działający w opozycji do stronnictwa Leii Organy. Wedle opisu autorki, polityk ten będzie kolekcjonował artefakty po Imperium, m.in. propagandowe afisze przedstawiające Palaptine'a czy też części zbroi.

Na łamach serwisu udostępniono równocześnie fragment powieści, który możecie przeczytać w oryginale tutaj. Tak w skrócie przedstawia się najnowsze informacje na temat książki, której data premiery została przesunięta z 29 marca na 3 maja. Powieść liczyć będzie 336 stron i wydana zostanie w twardej oprawie w cenie 28.00 $. Poza wersją drukowaną, dostępna będzie też wersja elektroniczna oraz audiobook.
KOMENTARZE (21)

Książki

Zapowiedzi wydawnicze od Disney-Lucasfilm Press

2016-02-07 13:41:45 Internet

Disney-Lucasfilm Press, to wydawnictwo które wydaje aktualnie najwięcej publikacji z logiem Star Wars. Zobaczcie jak przedstawia się plan wydawniczy spółki na najbliższe miesiące.

Tematycznie nowe publikacje nadal będą eksplorować materiał z "Przebudzenia Mocy". Tak więc, w kwietniu do sprzedaży trafi "The Force Awakens Storybook" oraz "The Force Awakens: Read-Along Storybook and CD", które są kolejnymi powieściowymi adaptacjami przeznaczonymi dla dzieci, obie napisane są przez Elizabeth Schaefer, a ilustratorem i autorem okładek jest Brian Rood. "Read-Along Storybook and CD" to pozycja do której dodana jest płyta z efektami dźwiękowymi oraz nagranym głosami postaci z filmu. Również w kwietniu ukaże się antologia opowiadań "Tales From a Galaxy Far, Far Away Volume I: Aliens" Landry'ego Q. Walkera, wydana w twardej oprawie. Jest to zbiór opowiadań, które swoją premierę miały pod koniec listopada ubiegłego roku. Historie zawarte w książce, opowiadają losy drugoplanowych postaci, jakie mogliśmy ujrzeć przez parę sekund (lub są obecne w wyciętym materiale) na srebrnym ekranie.Oczywiście to nie koniec, później możemy spodziewać się kolejnych pozycji:
- 17 maja - World of Reading: "Finn & Poe Team Up!"
- 14 czerwca - World of Reading: "Chaos at the Castle"
- 14 czerwca - "Star Wars ABC-3PO"
- 30 sierpnia - World of Reading: "Fight In The Forest"
- 13 września - "Join the Resistance"
- 27 września - "Poe Dameron Storybook"
- 4 października - World of Reading: "Trapped in the Death Star!"
- 11 października - "Luke Skywalker Storybook"

KOMENTARZE (20)

Książki

Zapowiedź poszerzonej Encyklopedii postaci

2016-02-05 09:14:24 starwars.com

Parę dni temu, oficjalna dała nam możliwość ujrzenia okładki i kilku przykładowych stron z nowej encyklopedii postaci, poszerzonej o bohaterów z "Przebudzenia Mocy". "Character Encyclopedia: Updated and Expanded" to przewodnik zawierający bazę wiedzy na temat ludzi, obcych oraz droidów z uniwersum Star Wars. Album zawiera ponad 200 sylwetek bohaterów i złoczyńców, a ponadto pełny jest zabawnych faktów i intrygujących informacji, które wciągną fanów w lekturę na całe godziny. Dzięki niemu, dowiesz się kim są obcy odwiedzający zamek Maz oraz kto należy do Guaviańskiego Gangu Śmierci? Dowiesz się też, jaka historia kryje się za maską Kylo Rena i co jest gorsze, ucieczka przed rathtarami czy umowa z Unkarem Pluttem? Zapoznanie się z przewodnikiem, umożliwi ci uzyskania tych wszystkich informacji.

Album opracował Pablo Hidalgo i Simon Beecroft, a wydana zostanie 1 kwietnia na wyspach brytyjskich, nakładem wydawnictwa Dolring Kindersley w cenie £9.99. W Stanach ukaże się cztery dni później w cenie $16.99. Publikacja będzie liczyć 224 strony i zamknięta zostanie w twardej oprawie. Książkę można już zamawiać w sklepie internetowym Amazon.

Przykładowe strony:


KOMENTARZE (15)

Książki

Polski tytuł i opis "A New Dawn"

2016-02-03 08:13:00 Uroboros

W ostatni dzień stycznia na facebookowym profilu wydawnictwa Uroboros, opublikowano polski tytuł, opis oraz okładkę nowej pozycji w ofercie krajowego wydawcy z nowego kanonu Star Wars. Powieść Johna Jacksona Millera, w Polsce zostanie wydana pod tytułem "Nowy świt". Książka trafi do sprzedaży 13 kwietnia, jednak będzie dostępna w przedsprzedaży już od 30 marca w salonach Empik i na empik.com. Za przekład na język ojczysty odpowiada Anna Hikiert, a publikacja zostanie wydana w miękkiej oprawie w cenie 34,99 zł.

Opis
Wojna dobiegła końca. Separatyści zostali zgładzeni, a bunt Jedi – stłumiony. Stoimy u progu nowego początku”. – Imperator Palpatine

Odkąd na Jedi wydano wyrok śmierci, zmuszając ich do ucieczki z Coruscant, Kanan Jarrus postanowił zapomnieć o służeniu Mocy. Zamiast tego skupił się bez reszty na utrzymaniu się przy życiu – za wszelką cenę. Przemierza samotnie galaktykę, ima się najróżniejszych zajęć i stara się unikać kłopotów i nie zadzierać z Imperium. Dlatego gdy trafia w sam środek konfliktu między jego okrutnymi wysłannikami a zdesperowanymi buntownikami, nie zamierza się mieszać. Wówczas jednak brutalna śmierć przyjaciela z rąk Imperium zmusza Kanana do dokonania wyboru: ugiąć karku i żyć w ciągłym strachu albo stanąć do walki. Nie musi jednak walczyć sam. Razem z nim Imperium przeciwstawią się najbardziej niezwykli spośród sojuszników: ekstremista i spec od ładunków wybuchowych, była agentka imperialnego monitoringu, mściwy oficer służb bezpieczeństwa, a także zagadkowa Hera Syndulla, tajna agentka kierująca się własnymi motywami. Kiedy planeta Gorse staje w obliczu zgubnej w skutkach katastrofy, wspólnie stawią czoło najgroźniejszym wysłannikom Imperium, aby ocalić świat i jego mieszkańców.


Temat na forum.
KOMENTARZE (17)

Książki

Młodzieżowa seria "Adventures in Wild Space"

2016-02-02 17:46:42 internet

Po koniec lutego odbędzie się premiera młodzieżowej serii "Adventures in Wild Space", opowiadająca losy nastolatków Milo i Liny Grafów. Gdy rodzice rodzeństwa zostają uprowadzeni przez agentów Imperium, dzieci są zmuszone podjąć niebezpieczną podróż po nieznanych zakątkach Dzikiej przestrzeni, aby ich uratować i odnaleźć nadzieję na przyszłość. W drugim tomie, spotkają na swoje drodze okrutnego imperialnego kapitana Kordę, który szykuję na młodych pułapkę. Cześć trzecia będzie przygodą na tropikalnej planecie, pełnej niebezpiecznych stworów...

Za pierwsze dwa tomy odpowiada Cavan Scott, znany z pracy dla takich serii jak "Doctor Who" czy "Skylanders", a za trzeci Tom Huddleston. Pierwszą część będzie można zakupić za 1 funta z okazji akcji This World Book Day. W lipcu natomiast planowane jest wydanie kolejnych dwóch tomów cyklu. Publikacje ukażą się nakładem brytyjskiego oddziału wydawnictwa Egmont, w miękkiej oprawie.

"Adventures in Wild Space: The Escape"

Autor: Cavan Scott
Ilość stron: 96
Cena: £1

"Adventures in Wild Space: The Snare"

Autor: Cavan Scott
Ilość stron: 160
Cena: £6.99

"Adventures in Wild Space: The Nest"

Autor: Tom Huddleston
Ilość stron: 160
Cena: £6.99

KOMENTARZE (8)
Loading..