TWÓJ KOKPIT
0

Książki

Errata do „Phasmy" już dostępna

2018-05-29 11:23:07 Uroboros na Facebooku

Jakiś czas temu publikowaliśmy odpowiedź wydawnictwa Uroboros odnośnie zaginionych stron w polskim wydaniu powieści „Phasma". Dziś na swoim facebookowym profilu ogłosiło ono, że errata jest już dostępna do pobrania i wydrukowania. Poniżej tekst dla osób nie posiadających Facebooka.

Drodzy, na stronie internetowej, w zakładce Katalogi, możecie znaleźć erratę do Phasmy do własnego wydruku. Egzemplarze, które trafiają do księgarń są już zaopatrzone w taki wydruk (poznacie je po tym, że będą dodatkowo zafoliowane).

Wciąż czekamy na odesłanie egzemplarzy do wymiany na przedruk, chwilowo nie ma terminu ostatecznego do takiej wysyłki.


Erratę możecie pobrać stąd.
KOMENTARZE (15)

Książki

Polska zapowiedź adaptacji „Ostatniego Jedi”

2018-05-26 10:12:47 Uroboros

Parę dni temu na facebookwym profilu wydawnictwa Uroboros ukazała się pełna zapowiedź adaptacji powieściowej „Ostatniego Jedi” pióra Jasona Fry'a. Wydanie to jest edycją rozszerzoną, zawierającą sceny które finalnie zostały usunięte z wersji kinowej, jednakże są zaaprobowane przez reżysera obrazu Riana Johnsona. Pierwotnie książka miała trafić do sprzedaży w tym tygodniu, jednakże jej premiera została przesunięta i ukaże się w przedsprzedaży dopiero 4 lipca w sieci Empik, a 18 dnia tego miesiąca trafi do dystrybucji ogólnodostępnej. Standardowo książka zostanie wydana w miękkiej okładce ze skrzydełkami przy objętości 320 stron i cenie 39,99 PLN. Za tłumaczenie odpowiada Michał Kubiak, który debiutuje w gwiedznowojennych przekładach.

Porywająca adaptacja Star Wars: Ostatni Jedi napisana w konsultacji z reżyserem filmu Rianem Johnsonem. Ta wyjątkowa książka zawiera sceny z alternatywnych wersji scenariusza oraz inne materiały dodatkowe!

Z popiołów Imperium powstało nowe zagrożenie dla pokoju w galaktyce: bezwzględny Najwyższy Porządek. Na szczęście nowi bohaterowie są gotowi, by chwycić za broń lub nawet oddać życie za sprawę. Rey, sierota, w której Moc jest silna, Finn, były szturmowiec, który zbuntował się przeciw dawnym dowódcom, oraz Poe Dameron, nieustraszony pilot X-winga, stają do walki w szeregach Ruchu Oporu u boku generał Lei Organy Solo. Na ich drodze stoją wrogowie dysponujący przewagą liczebną oraz straszliwą bronią: Snoke, Naczelny Wódz Najwyższego Porządku, i jego bezlitosny uczeń Kylo Ren. Czy potężni wrogowie przyniosą koniec obrońcom jasnej strony? Ich jedyną nadzieją jest żywa legenda, zaginiony mistrz Jedi Luke Skywalker.

Akcja Star Wars: Ostatni Jedi rozpoczyna się tam, gdzie zakończyła się akcja Star Wars: Przebudzenie Mocy, otwierając nowy, zdumiewający rozdział w historii walki sił światła przeciw siłom ciemności.Temat do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (12)

Książki

Zaginione strony w polskim wydaniu „Phasmy" - odpowiedź wydawnictwa

2018-05-09 10:19:41

Jakiś czas temu okazało się, że w polskim wydaniu książki „Phasma" autorstwa Delilah S. Dawson znalazł się niekompletny rozdział. Wczoraj wydawnictwo Uroboros na swoim profilu facebookowym opublikowało informację i możliwości zadośćuczynienia czytelnikom. Oto treść:

Drodzy fani!

Przybywam do Was z oficjalnym stanowiskiem wydawnictwa w kwestii wydania ostatniej powieści ze świata Star Wars - Phasma.

Podczas prac redakcyjnych nad książką popełniliśmy błąd. To nasza wina i za to bardzo przepraszamy naszych czytelników! Możemy zapewnić, że postaramy się, aby nasze kolejne tytuły (nie tylko te ze Star Wars) były wydane w jak najlepszej jakości.

- Wykonamy przedruk i wymianę wadliwych egzemplarzy wszystkim osobom, które odeślą do wydawnictwa swoje zakupione egzemplarze (nie ma potrzeby posiadania paragonu).

- Udostępnimy także wersje pdf brakującego tekstu do pobrania dla osób, które wolą taką formę uzupełnienia - link podamy w osobnym poście.

- Egzemplarze, które z magazynu jeszcze nie wyjechały, zostaną zainsertowane brakującym fragmentem tekstu (errata).

- Dodatkowo dla każdej osoby, która w wiadomości prywatnej prześle zdjęcie swojego egzemplarza "Star Wars. Phasma" mamy kod rabatowy, który obniży wartość koszyka o dodatkowe 30% w naszym sklepie internetowym - www.gwfoksal.pl - na książki Star Wars.

Egzemplarze należy przesłać na adres:

Grupa Wydawnicza Foksal sp. z o.o.

ul. Domaniewska 48, 02-672 Warszawa,

z dopiskiem Phasma (pamiętajcie, by podać adres zwrotny!)


KOMENTARZE (21)
Loading..