TWÓJ KOKPIT
0

The Mandalorian

Wracają do „The Mandalorian”?

2021-09-23 16:36:26Zdjęcia do trzeciego sezonu „The Mandalorian” niebawem się rozpoczną. Oczywiście wiele oficjalnie nie wiemy, ale niektórzy aktorzy już przebierają rękami i nogami, by coś nam zdradzić.

Katee Sackhoff czyli Bo-Katan Kryze w rozmowie z /film powiedziała, że drugi sezon kończy się tak, iż mają wiele możliwości, ale są też pewne niedokończone sprawy do załatwienia. Na resztę musi niestety poczekać, wszystko leży w gestii Jona Favreau i Dave’a Filoniego.

Sackhoff przyznała, że bardzo dużo rozmawiała z Filonim o przeszłości Bo-Katan i tym, co ją kształtowało. Aktorka wie całkiem sporo o swojej postaci. Katee wspomniała też, że bardzo ceni sobie Rosario Dawson i chętnie chciałaby z nią pracować na planie. Czy możliwe spotkanie Ahoski i Bo-Katan to już chyba bardziej temat serialu „Ahsoka”.

Giancarlo Esposito został zapytany o to, czy wróci w serialu. Nie dał jasnej odpowiedzi, mówiąc, że nie wie, ale nie wyobraża sobie, by moff Gideon, który był tak dobrze przyjęty, że nawet za tę rolę dano mu nominację do Emmy, nie wrócił. Zresztą jak na kogoś, kto nie wie, czy wróci, Giancarlo jest bardzo mocno zorientowany w temacie, kiedy ruszą zdjęcia.Na koniec mała aktualizacja. Nie było żadnych dodatkowych nagród Emmy, pomijając te, które wylistowaliśmy.

Zdjęcia do trzeciego sezonu ruszą już niebawem, o ile już się nie zaczęły. Premiera prawdopodobnie dopiero w grudniu 2022.
KOMENTARZE (12)

The Mandalorian

Trzeci „The Mandalorian” będzie kręcony do wiosny

2021-09-14 18:01:49Jeśli wierzyć Production Weekly, zdjęcia do trzeciego sezonu „The Mandalorian” ruszą już 20 września i potrwają aż do 23 marca. Czyli trzeciego sezonu możemy się spodziewać na Disney+ bliżej końcówki 2022. Czyli w tym roku miejsce „The Mandalorian” zajmie „The Book of Boba Fett”, jak przewidywano.

Informacje z serwisu Production Weekly pojawiły się dzięki screenom na twitterze.Niedawno pracę nad trzecim sezonem zapowiedział Carl Weathers, a wcześniej uczynił to Giancarlo Esposito. W Los Angeles skończyły się zdjęcia do “Obi-Wana Kenobiego”, więc Volume jest gotowy do użycia w kolejnym serialu.
KOMENTARZE (1)

The Mandalorian

„The Mandalorian” z nagrodami Emmy

2021-09-13 19:34:19Nagrody Emmy są najważniejszymi wyróżnieniami w świecie seriali telewizyjnych. W tym roku ogłoszenie zwycięzców w różnych kategoriach zostało ponownie podzielone na kilka dni. Na początek uhonorowano twórców w kategoriach technicznych. „The Mandalorian” kolejny raz walczył o jak najwięcej nagród. W zeszłym roku zdobył ich siedem - w tym roku jak na razie wyrównał ten wynik. Poniżej możecie zobaczyć w jakich kategoriach wygrał:
  • Najlepsza muzyka: Ludwig Göransson, odcinek 16
  • Najlepsza choreografia kaskaderów: Ryan Watson
  • Najlepsza występ kaskaderów: Lateef Crowder, odcinek 16
  • Najlepsze efekty specjalne: Joe Bauer, Richard Bluff, Abbigail Keller, Hal Hickel, Roy K. Cancino, John Knoll, Enrico Damm, John Rosengrant, Joseph Kasparian
  • Najlepsze miksowanie dźwięków: Bonnie Wild, Stephen Urata, Shawn Holden, Chris Fogel, odcinek 13
  • Najlepsze zdjęcia: Matthew Jensen, odcinek 15
  • Najlepsza charakteryzacja prostetyczna: Brian Sipe, Alexei Dmitriew, Samantha Ward, Scott Stoddard, Pepe Mora, Cale Thomas, Carlton Coleman, Scott Patton, odcinek 13
Będziemy Was informować na bieżąco o wynikach z kolejnych dni.
KOMENTARZE (17)

The Mandalorian

Krótko o czwartym sezonie „The Mandalorian”

2021-09-01 18:51:19

O tym, że czeka nas czwarty sezon „The Mandalorian” informował nas choćby Giancarlo Esposito. Tym razem mówi o nim również Jordan Maison, jedno ze sprawdzonych źródeł gwiezdno-wojennych plotek.

Twierdzi on, że nie wie, co nas czeka na koniec trzeciego sezonu, ale wie, że koniec sezonu jest planowany. Możliwe, że po czwartym sezonie. Jednakże nie zabija się kury znoszącej złote jaja, jedną z opcji sugerowanych przez Maisona jest to, że po jakimś czasie serial wyewoluuje w inny. W tym samym okresie, z podobnymi bohaterami i z nową nazwą. Może „The Mandalore”. Możliwe, że stanie się to wcześniej, ale wg Maisona nie ma informacji, by na trzecim sezonie miało się skończyć.My tymczasem czekamy na to, aż ruszą zdjęcia do trzeciego sezonu. Powinno to nastąpić w tym miesiącu. W listopadzie albo na Disney+ Day (12 listopada) albo Destination D23 (19-21 listopada) może dowiemy się jak prezentują się plany premier Lucasfilmu na Disney+ w przyszłym roku. Na razie oczekujemy, że trzeci sezon pojawi się gdzieś w 2022.
KOMENTARZE (9)

The Mandalorian

„The Mandalorian” z nagrodą za najlepszy serial dramatyczny

2021-08-30 18:52:52

O serialu „The Mandalorian” będziemy w najbliższym czasie mówić w kontekście różnych nagród, biorąc pod uwagę, że okres na imprezy z nimi się zaczyna. Drugi sezon został nominowany do Emmy w 24 kategoriach (pełną listę znajdziecie w tym miejscu), a wczoraj wygrał nagrodę na innej imprezie. Stowarzyszenie Hollywoodzkich krytyków (Hollywood Critics Association, HCA) zorganizowało w tym roku po raz pierwszy własną imprezę w której nagradzali różne produkcje telewizyjne i aktorów w nich grających. „The Mandalorian” był nominowany w kategorii na najlepszy serial dramatyczny na platformie streamingowej i zajął w niej pierwsze miejsce. Na poniższym nagraniu możecie zobaczyć nominację i wyniki z tej kategorii wraz z wywiadem z Jonem Favreau i Davem Filonim.


KOMENTARZE (20)

The Mandalorian

O tworzeniu światów w „The Mandalorian”

2021-08-27 20:03:43 YouTube

Powoli zbliża się rozdanie nagród Emmy, a drugi sezon „The Mandalorian” został do nich nominowany aż 24 razy - pełną listę nominacji znajdziecie tutaj. Lucasfilm i ILM jak każdego roku przypominają swoją produkcję przed rozdaniem nagród. Tym razem w ramach takiej reklamy przed Emmy wypuścili filmik dotyczący tworzenia i ożywiania światów, które widzieliśmy w drugim sezonie serialu.


KOMENTARZE (2)

The Mandalorian

Premiera nowego odcinka „Disney Gallery: Star Wars: The Mandalorian”

2021-08-25 19:43:04

Dzisiaj na Disney+ swoją premierę ma nowy odcinek dokumentu „Disney Gallery: Star Wars: The Mandalorian”. Tytuł tego odcinka to „Making of the Season 2 Finale” i jest on poświęcony temu co mogliśmy zobaczyć w finale drugiego sezonu „The Mandalorian”. Głównym tematem, który twórcy chcą w nim poruszyć jest technologia, która pozwoliła pokazać w nim odmłodzonego Luke'a Skywalkera. Niestety fanom w Polsce przyjdzie poczekać jeszcze trochę, aby móc to obejrzeć na Disney+, gdyż premiera tej platformy w naszym kraju została przełożona na 2022 rok.


KOMENTARZE (3)

The Mandalorian

Zapowiedź kolejnego odcinka „Disney Gallery: Star Wars: The Mandalorian”

2021-08-20 18:03:20

Już za pięć dni na Disney+ pojawi się drugi odcinek drugiego sezonu „Disney Gallery: Star Wars: The Mandalorian”. Przypomnijmy, że jest to produkcja dokumentalna o powstawaniu serialu „The Mandalorian”. Najnowszy odcinek będzie się skupiał na finale sezonu i technologii jaka była użyta, aby pokazać w nim Luke'a Skywalkera. W ramach oczekiwania na nowy odcinek Disney opublikował krótki klip promujący go.


KOMENTARZE (3)

The Mandalorian

Carl Weathers o trzecim sezonie „The Mandalorian”

2021-08-18 18:55:52

Carl Weathers był niedawno gościem konwentu Steel City Con. Podczas panelu, którego był gwiazdą nawiązał do trzeciego sezonu pierwszego serialu aktorskiego ze świata Gwiezdnych Wojen. Carl powiedział, że w przyszłym miesiącu zaczynają kręcić zdjęcia do nowego sezonu. Tym samym potwierdził plotki, które mówiły, że produkcja serialu ma ruszyć niebawem. Kolejną rzeczą, którą potwierdził jest to, że tak samo jak w przypadku drugiego sezonu nie stanie tylko przed kamerą, ale również za nią - wyreżyseruje jeden z odcinków. Pełne nagranie panelu z jego udziałem możecie zobaczyć poniżej.


KOMENTARZE (4)

The Mandalorian

W końcu potwierdzenie o trzecim sezonie

2021-08-02 17:20:10

Giancarlo Esposito był gościem na GalaxyCon Raleigh. Aktora zapytano o „The Mandalorian” i udzielił kilku ciekawych odpowiedzi. Po pierwsze potwierdził, że zdjęcia do trzeciego sezonu jeszcze się nie rozpoczęły, ale mają je kręcić niebawem. Dodał, że całkiem niedawno skończono kręcenie „The Book of Boba Fett” (o czym wiemy).

Po drugie dodał, że nie będą czekali na Pedro Pascala. Pod hełmem może być właściwie każdy, Pascal później podkłada tylko swój głos. Esposito chciałby, żeby było widać Pedro więcej, ale taki ma kontrakt, że gra postać w hełmie.

Pedro Pascal obecnie pracuje na planie „The Last of Us”, który jest kręcony w Kanadzie.Dodatkowo Giancarlo wspomniał też o swojej postaci. Początkowo, ktoś inny miał robić walki. Jednak jak aktor spojrzał na dublera, który był dużo młodszy i mniejszy, uznał, iż widownia tego nie kupi. Dlatego sam brał udział w scenach akcji. Odtwórca roli moffa Gideona, żartował też sobie na temat akcji, starając się niczego nie zdradzić.Tymczasem Disney przypomina, że niebawem na Disney+ pojawi się drugi odcinek drugiego sezonu „Disney Gallery: Star Wars: The Mandalorian”, który będzie dotyczyć finałowego odcinka. Tym razem dostaliśmy zapowiedź z Markiem Hamillem. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

W listopadzie (19-21) odbędzie się Destination D23, na którym już zapowiedziano panel dotyczący Disney+. Może wówczas poznamy losy trzeciego sezonu „The Mandalorian”. Na razie niewiele wskazuje na to, byśmy mieli go zobaczyć tuż po emisji serialu „The Book of Boba Fett”.
KOMENTARZE (7)
Loading..