TWÓJ KOKPIT
0

The Mandalorian

Plotki o trzecim sezonie „The Mandalorian”

2021-12-25 10:51:52

Teraz oczy wszystkich zwrócone są na „The Book of Boba Fett”, ale co pewien czas pojawiają się drobne ploteczki o „The Mandlorian” i jego trzecim sezonie.

Pierwsza z nich mówi, że serial ma mieć inny charakter. O tym słyszeliśmy, ale teraz podobno nawet filmowcy trochę inaczej do niego podchodzą. Zmieniono bowiem tytuł roboczy serialu. Wcześniej było to „Huckelberry” teraz jest to „Foundry”. Czy coś ma to nam powiedzieć, nie wiadomo. Niektóre źródła sugerują, że może jednak coś ten tytuł zdradza i zakładają powrót Zbrojmistrzyni.

Ciekawa plotka dotyczy Bo-Katan. Już wcześniej słyszeliśmy, że może być ona skonfliktowana z Dinem Djarinem, ale teraz niektóre źródła sugerują, że ona może być czarnym charakterem kolejnego sezonu. Wszystko za sprawą mrocznego miecza. Bo-Katan długo czekała by zostać prawdziwym przywódcą Mandalorian, ma pewne niedokończone interesy. Czy wśród nich jest walka o koronę Mandalory? Zobaczymy.

Zdjęcia do kolejnego sezonu trwają. Powinien pojawić się na Disney+ mniej więcej za rok.
KOMENTARZE (2)

The Mandalorian

„The Mandalorian”, nagrody i majonez

2021-12-01 17:09:53

Zaczynamy od nagród i nominacji. Ludwig Göransson dostał nominację do nagrody Grammy za soundtrack drugiego sezonu „The Mandalorian”. Nagrody zostaną rozdane pod koniec stycznia 2022. Konkurencja jest całkiem spora, wliczając to „Diunę” Hansa Zimmera.

„The Mandalorian” a dokładniej odcinek The Marshal dostał nagrodę HPA za najlepsze efekty specjalne. Pochwaliło się tym Industrial Light and Magic.Wygląda na to, że Carson Teva powróci w kolejnym sezonie. Fani przypuszczali, że może on pojawić się w „Rangers of the New Republic”, ale skoro serial został skasowany to jego wątek może trafić do „The Mandalorian”. Natomiast piszemy o tym z prostego powodu, odtwórca roli Tevy, czyli Paul Sun-Hyung Lee poleciał niedawno do Los Angeles, gdzie jest nagrywany trzeci sezon. Dopytywany, po co tam leciał, nie za bardzo chciał zdradzać, w końcu przyznał się, że to reklama majonezu, którą nagrywał przez dwa dni. Był tym bardzo podekscytowany i zadowolony. Ale mało kto, uwierzył mu w ten majonez. Cóż, pewnie z premierą trzeciego sezonu okaże się, kto miał rację.Wszystko wskazuje na to, że trzeci sezon „The Mandalorian” będziemy mieli możliwość zobaczyć mniej więcej za rok na Disney+. Zdjęcia potrwają jeszcze przez jakieś trzy miesiące.
KOMENTARZE (7)
Loading..