TWÓJ KOKPIT
0

The Mandalorian

„The Mandalorian” z nagrodą za najlepszy serial dramatyczny

2021-08-30 18:52:52

O serialu „The Mandalorian” będziemy w najbliższym czasie mówić w kontekście różnych nagród, biorąc pod uwagę, że okres na imprezy z nimi się zaczyna. Drugi sezon został nominowany do Emmy w 24 kategoriach (pełną listę znajdziecie w tym miejscu), a wczoraj wygrał nagrodę na innej imprezie. Stowarzyszenie Hollywoodzkich krytyków (Hollywood Critics Association, HCA) zorganizowało w tym roku po raz pierwszy własną imprezę w której nagradzali różne produkcje telewizyjne i aktorów w nich grających. „The Mandalorian” był nominowany w kategorii na najlepszy serial dramatyczny na platformie streamingowej i zajął w niej pierwsze miejsce. Na poniższym nagraniu możecie zobaczyć nominację i wyniki z tej kategorii wraz z wywiadem z Jonem Favreau i Davem Filonim.


KOMENTARZE (20)

The Mandalorian

O tworzeniu światów w „The Mandalorian”

2021-08-27 20:03:43 YouTube

Powoli zbliża się rozdanie nagród Emmy, a drugi sezon „The Mandalorian” został do nich nominowany aż 24 razy - pełną listę nominacji znajdziecie tutaj. Lucasfilm i ILM jak każdego roku przypominają swoją produkcję przed rozdaniem nagród. Tym razem w ramach takiej reklamy przed Emmy wypuścili filmik dotyczący tworzenia i ożywiania światów, które widzieliśmy w drugim sezonie serialu.


KOMENTARZE (2)

The Mandalorian

Premiera nowego odcinka „Disney Gallery: Star Wars: The Mandalorian”

2021-08-25 19:43:04

Dzisiaj na Disney+ swoją premierę ma nowy odcinek dokumentu „Disney Gallery: Star Wars: The Mandalorian”. Tytuł tego odcinka to „Making of the Season 2 Finale” i jest on poświęcony temu co mogliśmy zobaczyć w finale drugiego sezonu „The Mandalorian”. Głównym tematem, który twórcy chcą w nim poruszyć jest technologia, która pozwoliła pokazać w nim odmłodzonego Luke'a Skywalkera. Niestety fanom w Polsce przyjdzie poczekać jeszcze trochę, aby móc to obejrzeć na Disney+, gdyż premiera tej platformy w naszym kraju została przełożona na 2022 rok.


KOMENTARZE (3)

The Mandalorian

Zapowiedź kolejnego odcinka „Disney Gallery: Star Wars: The Mandalorian”

2021-08-20 18:03:20

Już za pięć dni na Disney+ pojawi się drugi odcinek drugiego sezonu „Disney Gallery: Star Wars: The Mandalorian”. Przypomnijmy, że jest to produkcja dokumentalna o powstawaniu serialu „The Mandalorian”. Najnowszy odcinek będzie się skupiał na finale sezonu i technologii jaka była użyta, aby pokazać w nim Luke'a Skywalkera. W ramach oczekiwania na nowy odcinek Disney opublikował krótki klip promujący go.


KOMENTARZE (3)

The Mandalorian

Carl Weathers o trzecim sezonie „The Mandalorian”

2021-08-18 18:55:52

Carl Weathers był niedawno gościem konwentu Steel City Con. Podczas panelu, którego był gwiazdą nawiązał do trzeciego sezonu pierwszego serialu aktorskiego ze świata Gwiezdnych Wojen. Carl powiedział, że w przyszłym miesiącu zaczynają kręcić zdjęcia do nowego sezonu. Tym samym potwierdził plotki, które mówiły, że produkcja serialu ma ruszyć niebawem. Kolejną rzeczą, którą potwierdził jest to, że tak samo jak w przypadku drugiego sezonu nie stanie tylko przed kamerą, ale również za nią - wyreżyseruje jeden z odcinków. Pełne nagranie panelu z jego udziałem możecie zobaczyć poniżej.


KOMENTARZE (4)

The Mandalorian

W końcu potwierdzenie o trzecim sezonie

2021-08-02 17:20:10

Giancarlo Esposito był gościem na GalaxyCon Raleigh. Aktora zapytano o „The Mandalorian” i udzielił kilku ciekawych odpowiedzi. Po pierwsze potwierdził, że zdjęcia do trzeciego sezonu jeszcze się nie rozpoczęły, ale mają je kręcić niebawem. Dodał, że całkiem niedawno skończono kręcenie „The Book of Boba Fett” (o czym wiemy).

Po drugie dodał, że nie będą czekali na Pedro Pascala. Pod hełmem może być właściwie każdy, Pascal później podkłada tylko swój głos. Esposito chciałby, żeby było widać Pedro więcej, ale taki ma kontrakt, że gra postać w hełmie.

Pedro Pascal obecnie pracuje na planie „The Last of Us”, który jest kręcony w Kanadzie.Dodatkowo Giancarlo wspomniał też o swojej postaci. Początkowo, ktoś inny miał robić walki. Jednak jak aktor spojrzał na dublera, który był dużo młodszy i mniejszy, uznał, iż widownia tego nie kupi. Dlatego sam brał udział w scenach akcji. Odtwórca roli moffa Gideona, żartował też sobie na temat akcji, starając się niczego nie zdradzić.Tymczasem Disney przypomina, że niebawem na Disney+ pojawi się drugi odcinek drugiego sezonu „Disney Gallery: Star Wars: The Mandalorian”, który będzie dotyczyć finałowego odcinka. Tym razem dostaliśmy zapowiedź z Markiem Hamillem. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

W listopadzie (19-21) odbędzie się Destination D23, na którym już zapowiedziano panel dotyczący Disney+. Może wówczas poznamy losy trzeciego sezonu „The Mandalorian”. Na razie niewiele wskazuje na to, byśmy mieli go zobaczyć tuż po emisji serialu „The Book of Boba Fett”.
KOMENTARZE (7)
Loading..