TWÓJ KOKPIT
0

The Mandalorian

Czwarty sezon „The Mandalorian” wciąż o Dinie

2023-11-21 19:15:13

Zdjęcia do czwartego sezonu „The Mandalorian” powinny ruszyć niebawem, może jeszcze w tym roku, może na początku przyszłego. Końcówka trzeciego sezonu sugerowała, że historia Grogu i Dina Djarina może być zamknięta. Niektórzy spekulowali, że dalej serial będzie się koncentrował albo na Bo-Katan Kryze, albo ogólnie na Mandalorianach. Do tego odniosła się Katee Sackhoff w wywiadzie dla The Direct.Aktorka potwierdziła, że będzie to dalej serial skoncentrowany na Dinie Djarinie. Przyznała, że fandom będzie oczywiście spekulował, za to wszyscy go lubią. Zwłaszcza, że uniwersum pozwala im interpretować różne rzeczy. Ale jak przyznaje, wiele w tym myślenia życzeniowego.

Odniosła się także do tego, czy historia Bo-Katan nie zabrała miejsca historii Dina. Jej zdaniem ta część opowieści musiała być tu ukazana. Ale nie było zamiany głównego bohatera. I tu odniosła się do słów Pedro Pascala, który sugerował, że to właśnie Bo-Katan mogła by stać się główną bohaterką. Katee mówi wprost, to nie ona i nie on decydują, kto ma grać pierwsze skrzypce w serialu. To był i będzie jej zdaniem serial o Dinie Djarinie.

Na tym etapie można założyć, że część ekipy zna już scenariusze do czwartego sezonu. Jak wiemy, Katee już szykuje się by wrócić na plan.
KOMENTARZE (5)

The Mandalorian

Czekając na zdjęcia do czwartego sezonu

2023-11-15 18:19:57

Strajk się skończył, wszystko powoli wraca do normy. W tym także zdjęcia do czwartego sezonu „The Mandalorian”, o czym przypominają nam sami twórcy. Katee Sackhoff już się przymierzyła z peruką Bo-Katan i wrzuciła stosowne zdjęcie na Instagram.

Również Brendan Wayne potwierdził w tym samym medium, że cieszy się z powodu końca strajku i zbliżających się zdjęć do czwartego sezonu.

Jedynym niewiadomym w tej sytuacji jest Pedro Pascal, który na wiosnę wraca na plan „The Last of Us”, a wcześniej zagra w „Gladiatorze 2” Ridleya Scotta. Znów będzie mieć mało czasu na „The Mandalorian”. Cóż, pewnie znów nagra jedynie kilka scen i podłoży głos.

Na chwilę obecną jednak nie wiadomo, kiedy miałyby się zacząć zdjęcia. W teorii wcześniej planowano je na jesień, ale teraz ze względu na zbliżający się okres świąteczny może się okazać, że wygodniej wszystkim będzie zacząć zdjęcia po nowym roku. Czwarty sezon jest spodziewany obecnie dopiero w 2025.
KOMENTARZE (8)
Loading..