TWÓJ KOKPIT
0

The Mandalorian

Zdjęcia do „The Mandalorian” w lutym

2023-12-14 20:52:22

Jak donosi Bespin Bulletin zdjęcia do czwartego sezonu „The Mandalorian” rozpoczną się już w lutym. Możliwe, że będzie to sama końcówka stycznia. Co więcej, jeśli utrzymane zostaną harmonogramy postprodukcji z trzeciego sezonu, zobaczylibyśmy go dopiero w drugiej połowie 2025.Pytaniem otwartym, które trzeba tu zadać, czy to na pewno będzie czwarty sezon, a nie film? Bespin Bulletin twierdzi, że ich informatorzy wciąż mówią o czwartym sezonie serialu i nie spodziewają się żadnych zmian w formie. Wliczając w to, ewentualne wchłonięcie pomysłów zarezerwowanych na drugi sezon „Ahsoki”. Na tę chwilę Lucasfilm nie ogłosił żadnych planów, dotyczących kontynuacji tego serialu.

W przeszłości, jak pamiętamy, „The Mandalorian” skonsumował pomysły, które miały być wykorzystane w serialu „Rangers of the New Republic”, który ostatecznie został skasowany.

Jedyne co wiemy na pewno, to fakt, że do zdjęć szykuje się już ekipa, co potwierdziła choćby Katee Sackhoff. Na tę chwilę nie są znane żadne zarysy fabularne kolejnego sezonu, choć można liczyć, że jakoś będą na niego mieć wpływ wydarzenia z „Ahsoki” i może „Skeleton Crew”.
KOMENTARZE (7)

The Mandalorian

O powstawaniu Grogu

2023-12-13 18:43:14

Wczoraj swoją premierę w niektórych krajach miał pierwszy sezon „The Mandalorian” na 4K i BD, o czym pisaliśmy w tym miejscu. Z tej okazji oficjalna opublikowała nowy filmik powiązany z pierwszym sezonem, mający podgrzać promocję serialu na płytach. Dzięki temu mieliśmy możliwość zerknięcia na to jak powstawał ulubieniec fanów - Grogu.


KOMENTARZE (2)

The Mandalorian

„The Mandalorian” – sezon pierwszy, debiutuje na płytach 4K na zachodzie

2023-12-12 19:35:40

Dziś, to jest 12 grudnia, pierwszy sezon „The Mandalorian” zadebiutował na płytach 4K i BD w Stanach i w Wielkiej Brytanii. Na brytyjskim Amazonie wydanie to kosztuje obecnie niecałe 45 GBP (4K) i niecałe 53 GBP (zwykły blu-ray). Wydanie to ma dźwięk angielski i francuski, oraz napisy angielskie, francuskie i hiszpańskie.Na płytach znajdują się także dodatki.

Remnants of the Empire ukazuje jak zaadaptowano imperialny styl na potrzeby serialu i jego nowych złoczyńców.

Forging the Covert: Part One – Jon Favreau, Dave Filoni i ich ekipa mówią o tym jak stworzyli Grogu i arsenał Mandalorianina, oraz pokazują kulisy efektów specjalnych.

Na chwilę obecną nie ma żadnych informacji na temat polskiego wydania. Prawdę mówiąc, chyba nie ma się nawet, co na takowe nastawiać.

Dodatkowo warto dodać, że w USA ukazał się również już drugi sezon. Brytyjska premiera planowana jest na 15 stycznia 2024.
KOMENTARZE (5)

The Mandalorian

Czwarty sezon „The Mandalorian” jako film?

2023-12-09 08:28:33

Plotki o tym, że „The Mandalorian” może nie wrócić z czwartym sezonem na Disney+, a raczej trafić bezpośrednio do kin, już jakiś czas temu krążyły po sieci. Póki, co jedyne co z nich wynikło, to film Dave’a Filoniego.Tymczasem Jeff Sneider słyszał kolejne plotki z Lucasfilmu, które mogą sugerować, że ten pomysł nie tylko nie umarł, ale wrócił. Jak sam twierdzi, wcześniej słyszał je parę miesięcy temu, nie dawał im jednak posłuchu. Ale obecnie słyszy je ponownie. I jego zdaniem szanse, że „The Mandalorian” sezon czwarty zostanie zamieniony na film rosną. Co więcej, mógłby to jego zdaniem być następny film, który zobaczymy w kinie i miałby to być ogłoszone jeszcze przed końcem roku.

Dodał też, że nie wie jak w takim wypadku mieliby ściągnąć Pedro Pascala na plan. Zapewne znów większość scen zagrał by ktoś inny.

Sneider skomentował też tę sytuację. Mówił, że chyba wszyscy widzą, że spin-offy serialu, niekoniecznie zostały dobrze przyjęte. Nikt więc nie spodziewa by ten film miał przynieść miliard dolarów przychodu. Raczej chodzi o to by wrócić do kin.

Jak donoszą inne wieści, strajki podobno bardzo pomogły scenariuszowi, który tworzył Jon Favreau. Miał czas na naniesienie wielu poprawek. Zdjęcia do czwartego sezonu miały się zacząć w tym roku, ale z powodu strajków będą przesunięte na przyszły rok. Jak donosiliśmy, ekipa się już szykuje. Jeśli faktycznie projekt stałby się filmem, to jest spora szansa, że pojawi się przed filmem o Rey.
KOMENTARZE (14)
Loading..