TWÓJ KOKPIT
0

The Mandalorian

Powroty i niespodzianki w trzecim sezonie „The Mandalorian”

2023-02-27 17:32:28

Już za trzy dni premiera pierwszego odcinka trzeciego sezonu „The Mandalorian”. Jon Favreau zdradził kilka ciekawostek na jego temat. Po pierwsze czeka nas przeskok czasowy względem finału „Księgi Boby Fetta”. To spowoduje między innymi, że Grogu będzie bardziej rozwinięty i silniejszy niż go widzieliśmy ostatnio. Prawdopodobnie będzie częściej używać Mocy. Na razie jest za to kolejne reklamy:Z innych wieści, Jon Favreau przyznał, że ten sezon był lepiej zaplanowany niż poprzednie. Wszystko zgrali wcześniej, było mniej miejsca na improwizację, jednocześnie przyznał, że podobnie jak w poprzednich sezonach, mają dla fanów kilka niespodzianek. Dotychczas w pierwszym odcinku zdradzali pewne niespodzianki – Grogu, a w drugim sezonie Bobę Fetta. Zobaczymy, czy tak samo będzie w środę.

A propos niespodzianek, a raczej spodziewanek. Boba Fett. Wg oficjalnego fanpage’a Gwiezdnych Wojen z Hong Kongu miał on się pojawić w trzecim sezonie. Zamieścili też zdjęcie, ale szybko zostało zdjęte. Szczęśliwie w internecie mało co ginie.Wróci także bohaterka grana przez Katy O’Brian, o czym pisze Collider. Grała ona podwładną moffa Gideona. Jak sama mówi, była zdziwiona, że wraca.Jeśli chodzi o czwarty sezon, to obecnie pracuje nad nim Doug Chiang. Favreau sugerował, że mogą się tam pojawić bohaterowie z „Skeleton Crew” i „Ahsoki”.Trzeci sezon zadebiutuje na Disney+ w środę.
KOMENTARZE (3)

The Mandalorian

Nowe spoty i harmonogram premier odcinków

2023-02-25 09:26:05

Już w środę czeka nas premiera pierwszego odcinka trzeciego sezonu „The Mandalorian” na platformie Disney+. W związku z tym podano oficjalny harmonogram premier wszystkich odcinków, który możecie zobaczyć poniżej.

  • 3x01 - 01.03.2023
  • 3x02 - 08.03.2023
  • 3x03 - 15.03.2023
  • 3x04 - 22.03.2023
  • 3x05 - 29.03.2023
  • 3x06 - 05.04.2023
  • 3x07 - 12.04.2023
  • 3x08 - 19.04.2023


My czekamy jeszcze na sezon trzeci, a w jednym z ostatnich wywiadów Jon Favreau przyznał, że ma już napisany scenariusz do czwartego sezonu. W kolejnym wywiadzie dla Total Film poszedł jeszcze dalej. Zapytany został o to czy wraz z sezonem czwartym historia będzie zmierzała do zakończenia i czy ma już w głowie zakończenie. Otóż jeszcze nie ma. Wg Jona pięknem tej opowieści jest to, że jest ona środkowym rozdziałem większej historii. I o ile wątki poszczególnych postaci mogą się rozwiązać to sposób w jaki są one wkomponowane w większą historię sprawia, że nie zmierzają do określonego finału. Potencjalnie Ci bohaterowie mogliby zostać z nami na dłuższy czas, a Jon chciałby opowiadać ich historie dalej.

Biorąc pod uwagę powyższą wypowiedź może się okazać, że Mando-verse budowane od jakiegoś czasu zostanie z nami na dłużej. Na razie jednak pozostaje nam czekać do środy na jego najnowszą odsłonę. A na osłodę tego oczekiwania mamy jeszcze dwa nowe spoty.
KOMENTARZE (5)

The Mandalorian

Zdjęcia promocyjne i plakaty z trzeciego sezonu

2023-02-22 21:18:46

Ekipa „The Mandalorian” ruszyła w trasę promować najnowszy sezon serialu w różnych krajach. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia z otwarcia wystawy „The Forge: Inspired by The Mandalorian” na której pojawili się Pedro Pascal i Jon Favreau.Mamy również pierwsze plakaty skupiające się na bohaterach trzeciego sezonu.


KOMENTARZE (4)

The Mandalorian

Zdjęcia do czwartego sezonu „The Mandalorian” rusza w październiku?

2023-02-21 19:53:24

Zaczynamy od kilku ciekawostek o „The Mandalorian”. Jak wiemy w trzecim sezonie zwiększyła się rola Ricka Famuyiwy, będzie on teraz także jednym z producentów serii. Można przypuszczać, że będzie mieć większy wpływ na „The Mandalorian”, skoro Dave Filoni i Jon Favreau nadzorują teraz swoje miniuniwersum. W rozmowie z „The Virtual Cantina” (filmik został usunięty), Emilly Swallow, czyli Zbrojmistrzyni powiedziała, iż Famuyiwa wyreżyserował dwa odcinki, pierwszy i ostatni w trzecim sezonie. Aktorka bardzo chwaliła reżysera, mówiąc, że właśnie z nim na planie jej się pracowało najlepiej.

Pojawił się też nowy plakat promujący trzeci sezon.Jon Favrau rozmawiając z BFMTV potwierdził, że napisał już scenariusze do czwartego sezonu. Pracę zaczął, gdy trwała postprodukcja trzeciego sezonu. Patrzył też na inne seriale, które wpsółprodukuje, czyli „Ahsokę” i „Skeleton Crew”, tak by wszystko się zazębiało i zgrywało. W obu przypadkach jednak to nie on jest głównym scenarzystą i showrunnerem.MSW dość szybko zareagowało na te doniesienia. Mają oni trochę inny pogląd na to, co mówił Favreau, ale potwierdzają, że scenariusze są gotowe, a Lucasfilm rozpoczął rekrutację ekipy i rozpoczyna preprodukcję. Ta podstawowa różnica, o której mówią, to strajk w Hollywood. Na razie trwają negocjacje, natomiast Gildia Scenarzystów Amerykańskich (Writers Guild of America) rozważa strajk. Disney więc szykuje się na taką ewentualność. Strajk nie dotknie pewnie „Ahsoki” czy „Skeleton Crew” oraz „The Acolyte”. W przypadku „The Acolyte” i „Andora” jednak warto pamiętać, że te produkcje powstają poza USA. Więc scenariusze w tym wypadku będą gotowe, nie tylko do czwartego sezonu, ale być może do drugiego sezonu „Księgi Boby Fetta”. W tym ostatnim przypadku MSW nie ma potwierdzenia, ale spekulują, choćby po tym, że wg ich informacji, w czwartym sezonie będzie więcej Fetta i niektórzy zaczynają się mylić nad jaką produkcją pracują.Trzeci sezon jest promowany też artykułami i zdjęciami w „Empire” (zadebiutował 16 lutego). Znajduje się tam artykuł o Grogu. Jon wspominał o tym, jak wprowadzili Ahsokę, by wprost odczytała jego imię Mocą, a także wyjaśniła pewne rzeczy, trochę łopatologicznie. Rick mówił o tym, jak Jon powiedział mu, że nazwą Baby Yodę. Gry pierwszy raz usłyszał imię „Grogu”, trochę go zdziwiło. Spodziewał się czegoś innego, ale przywykł. Dave z kolei wspomina, że nikt z nich tak naprawdę nie wiedział jaki wpływ na popkulturę będzie mieć Grogu. Jedyna osoba, którą zna, a która to wiedziała to Werner Herzog.Pedro Pascal cieszył się też z powrotu Grogu i ponownego połączenia jego ścieżki z Dinem w „Księdze Boby Fetta”, mówiąc, że był to ważny moment dla obu postaci. Zobaczymy na ile coś nam sugeruje.

W wydaniu online można zobaczyć kilka zdjęć i przeczytać parę artykułów, czy szkic koncepcyjny.

No i jeszcze mamy klip z trzeciego sezonu i kolejną reklamę.Premiera trzeciego sezonu na Disney+ już w przyszłym tygodniu.
KOMENTARZE (10)

The Mandalorian

Kolejne reklamy trzeciego sezonu „The Mandalorian”

2023-02-16 17:26:08

Do premiery trzeciego sezonu „The Mandalorian” zostało mniej niż dwa tygodnie. Przypominają o tym kolejne reklamy w sieci. Pierwszy filmik wprost mówi o dwóch tygodniach, drugi pokazuje to co było i można obejrzeć na Disney+ przed trzecim sezonem. Czyli sezon 1, sezon 2 oraz „Księgę Boby Fetta”.

Premiera trzeciego sezonu na Disney+ już 1 marca.
KOMENTARZE (1)

The Mandalorian

Nowy spot z „The Mandalorian”

2023-02-13 20:36:59

Do premiery trzeciego sezonu serialu „The Mandalorian” pozostało już niewiele ponad dwa tygodnie. Pierwszy odcinek trafi na platformę Disney+ 01.03. W związku ze zbliżaniem się tej daty możemy się spodziewać w najbliższych dniach zalewu spotów i zdjęć promujących serial, poniżej możecie znaleźć jeden z nich przygotowujący nas do tego wydarzenia.


KOMENTARZE (5)

The Mandalorian

„The Mandalorian” zadebiutuje w amerykańskich telewizjach

2023-02-08 19:10:14Jak pamiętamy, przed premierą finału „Andora” Disney pokusił się o promowanie go w klasycznej telewizji. Dwa pierwsze odcinki zadebiutowały wówczas w telewizjach ABC, FX Networks i Freeform (wszystkie trzy należą do Disneya). Wygląda na to, że taka promocja przyniosła rezultaty. 24 lutego w tych trzech amerykańskich telewizjach zostanie pokazany pierwszy odcinek pierwszego sezonu serialu „The Mandalorian”. Pewnie liczą, że pomoże to zwiększyć oglądalność na Disney+. Na tę chwilę nie ma informacji o premierze na platformie Hulu, gdzie także wyświetlano „Andora”.Jak donosi Film Music Reporter Joseph Shirley nagrał niedawno muzykę do trzeciego sezonu. Jak pamiętamy muzykę do dwóch pierwszych skomponował Ludwig Göransson, wygląda, że zastąpi go Shirley. Shirley właściwie przejął schedę po Göranssonie w „Księdze Boby Fetta”. Tam Ludwig skomponował jedynie niektóre tematy, całą resztą zajął się Joseph. Prawdopodobnie tak też będzie to wyglądało w trzecim sezonie. Nie wiadomo tylko, czy Göransson skomponował cokolwiek nowego, czy już całkowicie zajął się innymi projektami. Warto dodać, że obaj panowie ze sobą współpracują także poza „Gwiezdnymi Wojnami”. Przy filmie „Creed III” Shirley także zastąpił Göranssona.

Pedro Pascal promuje swój serial „The Last of Us” i stara się unikać rozmów o „The Mandalorian”. Niemniej jednak czasem dość trudno. Więc potwierdził jedynie, że czeka nas bitwa z wieloma Mandalorianami. A może bitwy - zasugerował.

Bespin Bulletin natomiast zastanawia się czy Sasha Banks wróci do swej roli (Koska Reeves). Sama aktorka wcześniej informowała, że nie jest zaangażowana. Oni jednak twierdzą, że chyba kogoś podobnego dostrzegli na zdjęciach z planu. Potwierdzają to też ich zdaniem przecieki koszulek związanych z serialem, gdzie wśród hełmów jest też hełm Koski.

Giancarlo Esposito wrócił w rozmowie z „GQ” do wspomnień o pracy nad poprzednim sezonem. Mówił o scenach, w których trzymał mroczny miecz. Twierdził, że jest jednym z niewielu ludzi, którzy mogli go trzymać. W domu zaś mocno przygotowywał się do tej roli. Założył pelerynę i machał kijem od miotły, starając się odnaleźć właściwą choreografię.

Na Disney+ trzeci sezon zadebiutuje 1 marca.
KOMENTARZE (4)

The Mandalorian

Mniej niż miesiąc do premiery trzeciego sezonu „The Mandalorian”

2023-02-02 20:11:23

Promocja „The Mandalorian” może nie nabiera tempa, ale w końcu, na mniej więcej miesiąc przed premierą trzeciego sezonu, staje się zauważalna. Na YouTubie pojawił się krótki filmik o fenomenie serialu.Na Instagramie natomiast jest krótki filmik:Dodatkowo pojawił się też plakat promujący trzeci sezon.Premiera trzeciego sezonu na Disney+ już 1 marca.
KOMENTARZE (5)
Loading..