TWÓJ KOKPIT
0

Aplikacje mobilne

LEGO Star Wars II w wersji na telefony komórkowe

2007-01-06 18:02:00 gry-online.pl

Gry na telefony komórkowe cieszą się coraz większą popularnością. Rynek ten wydaje się być jeszcze nienasycony pomysłami i ciekawymi tytułami. Wszystko więc jeszcze przed nami. Na obecną chwilę możemy przypuszczać, że najlepiej sprzedają się gry, oparte na pozycjach dostępnych na znacznie mocniejsze maszyny. Podobnie może być z nową pozycją firmy THQ Wireless.

LEGO Star Wars II: The Original Trilogy cieszyła się dość dużym zainteresowaniem wśród graczy; także i starszych. Gra została wydana na osiem platform i sprzedawała się całkiem nienajgorzej. Teraz tego „wyjątkowego” klimatu Gwiezdnych Wojen zasmakować będą mogli posiadacze komórek.

LEGO Star Wars II – bo tak będzie się nazywać gra – oferować ma osiemnaście powiązanych ze sobą poziomów. Scenariusz oparto na czwartej części gwiezdnej sagi. W stosunku do odpowiedników z PC/PS2/X360/GCN, ilość dostępnych postaci zostanie zmniejszona do trzech. Tak więc, w głównej roli wystąpią: Luke, Leia oraz R2-D2. Za to nie powinno zabraknąć specjalnych zdolności oraz ruchów dla każdej postaci. THQ zapowiada także, że będziemy mogli zmieniać postać sterowaną przez gracza, co czasem ma być niezbędne do pokonania przeszkód stojących na drodze do celu – podobnie jak w przypadku oryginału.

LEGO Star Wars II jest już dostępna. Cena gry w Polsce wynosi 9 PLN + VAT.KOMENTARZE (0)
Loading..