Aplikacje mobilne

Star Wars: Tiny Death Star

5


Jeszcze nie opadł kurz po premierze Star Wars Angry Birds II, a już na horyzoncie pojawiła się nowa gra na smartfony i urządzenia mobilne. Będzie to Star Wars: Tiny Death Star, właśnie zapowiedziany spin-off znanej z Androida i IOS-a gry Tiny Tower.

Tiny Tower to darmowa gra, w której zadaniem gracza jest postawienie i dalsza rozbudowa wieżowca, z wynajmu którego czerpie zyski pozwalające... na dalszą rozbudowę. Należy pamiętać o podstawowych aspektach ekonomicznych ale i potrzebach mieszkańców, jak chociażby zapewnienie pracownikom odpowiednich przestrzeni mieszkalnych. Gra określana jest mianem ekonomicznego tamagochi, w który sukces zależy w równej mierze od pomysłu na rozwój jak i od uporu przejawiającego się w częstym powracaniu do gry. Wiele akcji zajmuje sporo czasu a do ich rozpoczęcia potrzebna jest interwencja gracza.

W edycji przygotowanej dla fanów Gwiezdnych Wojen gracz będzie musiał zbudować Gwiazdę Śmierci i zadbać o potrzeby jej mieszkańców. Gra pojawi się "już niebawem" na urządzenia z Androidem i IOS-em.

Archiwum wiadomości dla działu "Aplikacje mobilne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.