TWÓJ KOKPIT
0

Aplikacje mobilne

Star Wars angry birds II na gamescomie

2013-08-24 09:40:09


W czasie trwania targów gamescom '13 studio Rovio ujawniło kolejny materiał promocyjny związany z nadchodzącą grą Star Wars Angry Birds II. W nowym zwiastunie Imperator składa graczom niecodzienną propozycję. Ciekawostką jest fakt, że do współpracy zaproszono znanego z Sagi Iana McDiarmida , który sam udzielił głosu zielonemu sobowtórowi.
Poniżej możecie zobaczyć zwiastun i materiał zakulisowy z prac nad nim.
Przypominamy, że premierę gry przewidziano na 19 września, będzie to zatem owocny miesiąc dla fanów Star Wars, którzy grają na smartfonach, 4 września ukaże się bowiem Star Wars: Force Collection


KOMENTARZE (7)

Aplikacje mobilne

Star Wars: Force Collection

2013-08-22 23:56:47Gdy wydawało się, że na fanów Star Wars na targach gamescom '13 nie czeka już nic ciekawego, ujawniona została nowa produkcja firmy Konami. Star Wars: Force Collection to darmowa gra karciana na smartfony, którą już 4 września będą mogli pobrać posiadacze urządzeń z Androidem jak i klienci firmy Apple.

Gra bazować ma na wydarzeniach z całej filmowej sagi, udostępnionych zostanie 230 bohaterów, złoczyńców oraz pojazdów. Możliwa będzie także integracja gry z Facebookiem. Jest to typowa produkcja Free 2 play, należy się więc spodziewać wielu mikrotransakcji wplecionych w grę.
Poniżej prezentujemy kilka grafik reklamowych z zapowiedzianego tytułu.


KOMENTARZE (2)
Loading..