TWÓJ KOKPIT
0

Aplikacje mobilne

Premiera Star Wars Angry Birds II

2013-09-19 10:01:11


Już dziś swoją premierę ma oczekiwana przez wielu Star Wars Angry Birds II. Gra dostępna jest na Smartfony i tablety z systemem Android, oraz urządzenia firmy Apple. Podobnie jak część pierwsza, dostępna jest w dwóch wersjach. Pierwsza z nich jest darmowa dla właścicieli telefonów z zielonym robotem, wersja HD kosztuje 3,99zł. Posiadacze iPhone'a muszą za wersję zwykłą zapłacić $0,99 a za HD $2,99.

W kontynuacji, do postaci znanych z oryginalnej trylogii dołączają bohaterowie z nowych filmów. W części pierwszej gracz stawał wyłącznie po stronie Rebelii w walce przeciwko Imperium. Tym razem, zgodnie z hasłem promuącym tytuł (Join the Pork side) mamy możliwość wyboru, po której ze stron chcemy się opowiedzieć. Poniżej możecie zobaczyć oficjalny zwiastun produkcji.W drugiej części gry, oprócz znanych z oryginału mechanizmów pojawiły się też telepody. Są to urządzenia pozwalające na przeniesienie postaci z zakupionych osobno figurek, do świata gry. Pełną listę urządzeń kompatybilnych z Telepodami znajdziecie na stronie ich producenta, firmy Hasbro.

KOMENTARZE (8)

Aplikacje mobilne

Nowe poziomy w Angry Birds

2013-09-13 20:33:55Już 19 września premiera Star Wars Angry Birds II, tymczasem studio Rovio przygotowało niespodziankę dla grających w część pierwszą.
Najnowsza aktualizacja poza lewitującym w tle Prosia... Imperatorem namawiającym na "Porkside of the Force", wprowadza trzydzieści poziomów na Endorze i zapowiedź kolejnych etapów rozgrywających się na Drugiej Gwieździe Śmierci. Jest to zapewne już przedostatnia paczka map do tej gry, jednak dzięki nim łatwiej będzie nam doczekać premiery części drugiej.
KOMENTARZE (3)
Loading..