Aplikacje mobilne

Tiny Death Star wycofane z obiegu

polygamia.pl
14Mieliście okazję zagrać w Tiny Death Star? O grze pisaliśmy tutaj przy okazji jej premiery. Jeśli zamierzaliście dopiero zapoznać się z tym tytułem, to niestety nie będziecie już mieli takiej okazji. Przez rok gra radziła sobie całkiem dobrze zarówno na rynku Apple'a jak i Androida, tytuł posiadał wiele pobrań i przynosił konkretne dochody z mikrotransakcji.
Wygląda jednak na to, że z jakiegoś powodu nie pasował do polityki firmy, ponieważ Disney podjął decyzję o usunięciu gry z rynku. nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie sposób w jaki dowiedzieli się o tym fakcie twórcy gry. Informacja ta dotarła do nich od fanów zaniepokojonych zniknięciem aplikacji i wstrzymaniem wsparcia sieciowego.

- Nie mieliśmy pojęcia o tym, że gra zostanie usunięta, a po ostatnich zwolnieniach [mowa o Disneyu, nie NimbleBit] nie mamy nawet kontaktu z Disneyem - mówi Ian Marsh, współzałożyciel studia.

Cóż, oficjalne stanowisko Disneya mówi o skupieniu się na priorytetowych projektach, ktoś tu chyba jednak zapomniał nie tylko o tak zwanym dobrym PR, ale nawet o zasadach dobrego wychowania.

Archiwum wiadomości dla działu "Aplikacje mobilne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.