TWÓJ KOKPIT
0

Aplikacje mobilne

Star Wars: Scene Maker

2014-06-30 20:35:21
Kilka dni temu wspominaliśmy o powstającej na platformy mobilne grze Star Wars Commander, tymczasem posiadacze sprzętu od Apple mogą od kilku dni cieszyć się nową aplikacją jaką jest Star Wars Scene Maker.
Aplikacja (bo w żadnym wypadku nie gra) umożliwia przygotowanie sceny z filmów w kilku dobrze znanych lokacjach. Użytkownik dostaje do dyspozycji postacie znane z filmów oraz wygłoszone przez nie kwestie, którymi może żaglować wedle upodobania. Sceny można nagrywać w trzech środowiskach - podczas bitwy o Yavin, na księżycu Endora lub podczas pamiętnej walki Vadera z Lukiem w Mieście w Chmurach. Lokacja na Endorze jest bezpłatna, pozostałe to koszt $2,99 za każdą lub $3,99 za zestaw.
Poniżej możecie zobaczyć zwiastun produkcji.
Na koniec jeszcze niewesoła choć spodziewana informacja. Jak doniósł nam SW-Yogurt, w drugiej połowie czerwca swoją działalność zakończyła oficjalna strona LucasArts. Tym samym zniknął ostatni ślad po studiu, które dało nam X-Winga, Tie-Fightera i serię Monkey Island. Poza stratą sentymentalną, niektórych graczy dotknąć może od tej pory brak wsparcia dla starszych produkcji. O ile do gier wydanych w ostatnich latach można coś znaleźć tutaj, to fani starszych tytułów odtąd skazani są na żmudne poszukiwania.
KOMENTARZE (8)

Aplikacje mobilne

Star Wars: Commander

2014-06-26 19:37:06
Studia zatrudnione przez Disney'a do stworzenia gier na platformy mobilne pracują pełną parą, kolejną produkcją po Star Wars Journeys jest nadchodząca Star Wars Commander. Zapowiedziana gra będzie strategią, która zapewni nam przygodę pełną postaci, światów i technologii z uniwersum Gwiezdnych Wojen -tylko tyle jak dotąd ujawnili twórcy. W tytuł będą mogli zagrać posiadacze telefonów i tabletów z Androidem, Windowsem i iOS-em, na których ukaże się on już latem. W wybranych krajach gra objęta będzie programem "Early access" co zapewni wcześniejszy dostęp do produkcji.Temat na forum.


KOMENTARZE (12)
Loading..