Aplikacje mobilne

Dodatek do Star Wars Commander

8Witajcie! Niniejszy post jest pierwszym w nowym dziale, który od teraz wydzielony został z "Gier Komputerowych". Od jakiegoś czasu powstaje coraz więcej produkcji na urządzenia mobilne. Tytuły te z uwagi na coraz większe możliwości smartfonów i tabletów, mają coraz więcej do zaoferowania. Powstające Star Wars Uprising wydaje się tego najlepszym dowodem. Gra będzie nawiązywać do okresu między VI i VII epizodem i może być jedynym źródłem wiedzy o konkretnych wydarzeniach. Z drugiej strony, trudno mierzyć nowego Battlefronta czy Star Wars: The Old Republic z nowymi mapami do Star Wars: Angry Birds. Dlatego właśnie o wszystkich tytułach na " duże" platformy będziecie mogli nadal poczytać w "Grach Komputerowych", a o tym w co pogramy na komórkach dowiecie się z nowego działu.

Wróćmy jednak do tematu. Znana posiadaczom smartfonów gra strategiczna "Star Wars Commander" doczekała się w ostatnich dniach sporej aktualizacji o nazwie Worlds In Conflict, w której wprowadzono między innymi nowy tryb rozgrywki i nowe planety: Dandoran, Er’Kit, Yavin 4 i Hoth. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun przygotowany z okazji premiery nowej zawartości.

Oficjalna Aplikacja na smartfony

7Na polu aplikacji i gier mobilnych nie możemy narzekać na nudę, wciąż dostajemy nowe gry, lub porty tych starszych. Z wartych uwagi wystarczy wspomnieć choćby reedycję KotOR-a na urządzenia mobilne, czy obiecujące Star Wars: Uprising. Tym razem otrzymaliśmy jednak aplikację, która nie jest grą.

Na oficjalnej stronie pojawiła się informacja o nowej oficjalnej aplikacji "towarzyszącej" gwiezdnej sadze. Aplikacja nazywa się po prostu "Star Wars" i ma być mobilnym centrum wiedzy o Gwiezdnych Wojnach. Dowiemy się z niej między innymi o ważnych datach dla rozwoju uniwersum, nadchodzących premierach czy zwiastunach. Aplikacja pozwoli przyjrzeć się wybranym modelom postaci ze wszystkich filmów, obejrzeć wywiady i materiały ekskluzywne z nadchodzących filmów. Oczywiście będziemy też mogli w łatwy sposób podzielić się swoimi wrażeniami na ten temat w mediach społecznościowych, które są przez nią obsługiwane.
Niestety na razie aplikacja zadebiutowała wyłącznie na rynku amerykańskim, nie podano daty udostępnienia jej dla mieszkańców innych krajów.

Archiwum wiadomości dla działu "Aplikacje mobilne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.