TWÓJ KOKPIT
0

Aplikacje mobilne

Dodatek do Star Wars Commander

2015-07-30 13:17:33Witajcie! Niniejszy post jest pierwszym w nowym dziale, który od teraz wydzielony został z "Gier Komputerowych". Od jakiegoś czasu powstaje coraz więcej produkcji na urządzenia mobilne. Tytuły te z uwagi na coraz większe możliwości smartfonów i tabletów, mają coraz więcej do zaoferowania. Powstające Star Wars Uprising wydaje się tego najlepszym dowodem. Gra będzie nawiązywać do okresu między VI i VII epizodem i może być jedynym źródłem wiedzy o konkretnych wydarzeniach. Z drugiej strony, trudno mierzyć nowego Battlefronta czy Star Wars: The Old Republic z nowymi mapami do Star Wars: Angry Birds. Dlatego właśnie o wszystkich tytułach na " duże" platformy będziecie mogli nadal poczytać w "Grach Komputerowych", a o tym w co pogramy na komórkach dowiecie się z nowego działu.

Wróćmy jednak do tematu. Znana posiadaczom smartfonów gra strategiczna "Star Wars Commander" doczekała się w ostatnich dniach sporej aktualizacji o nazwie Worlds In Conflict, w której wprowadzono między innymi nowy tryb rozgrywki i nowe planety: Dandoran, Er’Kit, Yavin 4 i Hoth. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun przygotowany z okazji premiery nowej zawartości.


KOMENTARZE (8)

Aplikacje mobilne

Oficjalna Aplikacja na smartfony

2015-07-10 07:58:46Na polu aplikacji i gier mobilnych nie możemy narzekać na nudę, wciąż dostajemy nowe gry, lub porty tych starszych. Z wartych uwagi wystarczy wspomnieć choćby reedycję KotOR-a na urządzenia mobilne, czy obiecujące Star Wars: Uprising. Tym razem otrzymaliśmy jednak aplikację, która nie jest grą.

Na oficjalnej stronie pojawiła się informacja o nowej oficjalnej aplikacji "towarzyszącej" gwiezdnej sadze. Aplikacja nazywa się po prostu "Star Wars" i ma być mobilnym centrum wiedzy o Gwiezdnych Wojnach. Dowiemy się z niej między innymi o ważnych datach dla rozwoju uniwersum, nadchodzących premierach czy zwiastunach. Aplikacja pozwoli przyjrzeć się wybranym modelom postaci ze wszystkich filmów, obejrzeć wywiady i materiały ekskluzywne z nadchodzących filmów. Oczywiście będziemy też mogli w łatwy sposób podzielić się swoimi wrażeniami na ten temat w mediach społecznościowych, które są przez nią obsługiwane.
Niestety na razie aplikacja zadebiutowała wyłącznie na rynku amerykańskim, nie podano daty udostępnienia jej dla mieszkańców innych krajów.


KOMENTARZE (7)
Loading..