TWÓJ KOKPIT
0

Aplikacje mobilne

Star wars Uprising -zwiastun na premierę

2015-09-10 19:52:20Star Wars Uprising to chyba najlepiej zapowiadająca się gra na platformy mobilne. Tytuł zapowiedziany został jako gra RPG łącząca wydarzenia z Oryginalnej Trylogii z tymi z nadchodzących filmów. Obiecano nam ciekawą fabułę, bohaterów którzy będą zwiększać swoje umiejętności a podejmowane przez nich decyzje wpłyną na otoczenie. O tym czy warto było czekać można przekonać się już teraz, bo gra dzisiaj ma swoją premierę. Z tej okazji udostępniono kolejny zwiastun. Zagrać mogą posiadacze urządzeń z systemem Android i iOS, o ile mają dość miejsca na swoich smartfonach, paczka instalacyjna waży ponad 600 megabajtów. Poniżej możecie zobaczyć dwa zwiastuny, pierwszy zawiera fragmenty rozgrywki, drugi udostępniony został z okazji premiery.

[UPDATE]
Ponieważ pojawiły się wątlpiwości w tej kwestii, gra dostępna jest do ściągnięcia za darmo, ale oczywiście posiada system mikropłatności, choć na razie nie wiadomo jak wpływa on na grę.
KOMENTARZE (3)

Aplikacje mobilne

Powstaje Star Wars: Galaxy of Heroes

2015-09-09 07:41:18Od czasu przejęcia Gwiezdnych Wojen przez Disney'a trwa ofensywa aplikacji mobilnych. Do grona wcześniej wydanych wkrótce dołączy Star Wars: Galaxy of Heroes, pierwsza gra mobilna Star Wars stworzona przez studio należące do Electronic Arts. O tytule pierwszy raz usłyszeliśmy na tegorocznych targach E3 kiedy zapowiedziano go jako drugi "ekscytujący" projekt ze świata Gwiezdnych Wojen, obok Star Wars Battlefront. Galaxy of Heroes ma być "grą bitewną", w której gracze będą gromadzić postacie znane z uniwersum i za ich pomocą toczyć walki w turach. Tytuł skupiać się ma wyłącznie na walce, nie uświadczymy żadnej eksploatcji świata, ani tym bardziej fabuły. Potyczki odbywać się mają na wybranych arenach.
Wśród postaci, którymi dane nam będzie pokierować znajdą się bohaterowie sześciu pierwszych filmów oraz serialu Star Wars Rebels. W skład drużyny będą mogły wejść tylko postacie pozytywne lub negatywne, nie dojdzie więc do sytuacji, że po jednej stronie walczyć będą Imperator Palpatine i Obi-Wan Kenobi. W zamian za to gracz będzie mógł skonfigurować na stałe kilka zespołów przygotowanych do walk z różnymi przeciwnikami.

Premiera gry przewidziana jest na koniec tego roku. Tytuł wydany zostanie na urządzenia z Androidem i systemem iOS a udostępniony będzie w oparciu o mikropłatności.
Poniżej możecie zobaczyć krótki zwiastun gry.


KOMENTARZE (4)
Loading..