TWÓJ KOKPIT
0

Aplikacje mobilne

Piąta rocznica „Galaxy of Heroes” i nadchodzące zmiany

2020-11-15 14:53:50 Oficjalne forum „Galaxy of Heroes”

Już 25 listopada gra będzie obchodzić swoje piąte urodziny. Z tej okazji jak co roku Capital Games wyśle wszystkim graczom urodzinowe prezenty. Wielu ucieszy się jednak bardziej ze zmian w zdobywaniu odłamków większości postaci. Wydając tyle samo energii na walki lub w sklepach na postacie, można będzie zdobyć dwa razy więcej odłamków niż dotychczas. Również wydarzenia takie jak Assault Battles będą gwarantować więcej odłamków. Dokonano też zmian w Shard Shopie tak, aby utrzymać dotychczasową siłę nabywczą odłamków postaci. Zmiany te nie wpływają na zdobywanie postaci z aktywności gildii, Journey Guide oraz osiągnięć. Nowe postaci, np. te zdobywane w wydarzeniach Marquee zostaną objęte tym systemem rok po pojawieniu się w grze. Pełna lista postaci, które będzie można zdobyć szybciej znajduje się tutaj.
Zapowiedziano również nowy poziom trudności pierwszego rajdu, The Pit, nazywanego roboczo Challenge Tier Rancor. Będzie to oddzielna aktywność od dotychczasowego rajdu, z nowymi mechanikami, lepszą grafiką, i dużo wyższym poziomem trudności – tak wysokim, że nawet Galaktyczne Legendy nie będą w stanie pokonać całego rajdu. Główną nagrodą za jego ukończenie mają być elementy umożliwiające podniesienie postaci na nowy, ósmy poziom reliktów. Więcej informacji na ten temat zostanie podanych wkrótce.


Zapowiedziano również coś dla fanów „The Mandalorian”. W ramach świętowania drugiego sezonu do gry dołączy Moff Gideon. Będzie trzecią i prawdopodobnie nie ostatnią postacią z serialu dodaną w tym roku, po Kuiilu i IG-11 (niosącym Dziecko), ale w odróżnieniu od pozostałych będzie można go zdobyć w Marquee, nie Galactic Challenge. Same wyzwania galaktyczne również czekają zmiany: ukończenie walki i featów na wyższym poziomie zapewni nam automatycznie punkty z niższego. Punkty te będą sumować się na koniec wydarzenia i zapewniać skrzynię z nagrodami stosownie do zdobytych osiąnięć. Zastąpi to nagrody za ukończenie poszczególnych poziomów i featów. Większe zmiany zapowiedziano na początek przyszłego roku.
KOMENTARZE (4)
Loading..