TWÓJ KOKPIT
0

Muzyka

Soundtracki z KotOR i KotOR II

2006-02-21 20:08:25 MARSite on-line

Już jakiś czas temu, dokładnie 14 listopada 2004 roku informowałem Was, że z uwagi na prośbę LucasArts, ze strony LucasArtSoundtracks zniknęły ścieżki dźwiękowe gier bazujących na licencji Star Wars i Indiana Jones. Pozostała tam jedynie muzyka z pozostałych gier przygodowych: The Secret of Monkey Island, Monkey Island 2: LeChuck’s Revenge, The Curse of Monkey Island, Escape from Monkey Island, Sam & Max Hit the Road, Day of the Tentacle, The Dig, Grim Fandango, Loom, Zak McKracken oraz moja ulubioną ścieżkę ze strzelanki FPP Outlaws.
Autor strony, skoro nie mógł na niej już umieszczać muzyki z gier spod loga Star Wars, postanowił opisać jak ją samemu można pozyskać z posiadanych gier: Star Wars Knights of the Old Republic i Star Wars Knights of the Old Republic II: The Sith Lords. Na bazie jego tekstów opracowałem poradniki, które znajdziecie na łamach serwisu MARSite on-line: KotOR, KotOR II. Znajdziecie tam linki do potrzebnych programów, opis krok po kroku jak stworzyć samemu soundtracka oraz okładki na gotowe już płyty CD-audio (stworzone przez autora LucasArtSoundtracks).
KOMENTARZE (2)

Muzyka

Nie będzie rozszeżonych soundtracków z AOTC i ROTSa

2006-02-14 15:32:00 Ain’tItCoolNews

Na łamach serwisu Ain’tItCoolNews ukazała się bardzo przykra informacja.
Otóż Sony Classical potwierdziło, iż nie zamierza wydawać kompletnych ścieżek dźwiękowych z Epizodu II Ataku Klonów jak i Epizodu III Zemsty Sithów. Oczywiście chodzi o scory, czyli rozszerzone wersje dwupłytowych soundtracków.
Jak donosi Sony, głównym z powodu jest słaba sprzedaż analogicznego wydania ścieżki dźwiękowej z Mrocznego Widma o nazwie Ultimate Edition.
KOMENTARZE (18)
Loading..