TWÓJ KOKPIT
0

Muzyka

Muzyka z Gwiezdnych Wojen: wydania z okazji 30lecia - UPDATE

2007-08-29 22:23:00 Amazon.com

Na łamach serwisu Amazon.com pojawiła się zapowiedź kolekcjonerskiej płyty z muzyką Johna Williamsa z okazji 30lecia Gwiezdnych Wojen. Wydanie pojawi się w sprzedaży już 6 listopada tego roku i będzie kosztować 89.98 USD. Zapowiedź wydania “The Music of Star Wars: 30th Anniversary Collector's Edition” możecie obejrzeć tutaj>>>.
Dodatkowo, kolejnym wydaniem muzycznym z okazji 30lecia jest tzw. „Star Wars: The Corellian Edition”, którego cena wynosi 18.98 USD.

Niestety Amazon nie podał żadnych informacji dotyczących zawartości obu zestawów.

UPDATE


Na oficjalnej pojawiło się więcej szczegółowych informacji.
Otóż znana jest zawartość całego wydania. W środku znajdziemy 8 płyt. Klasyczna Trylogia, czyli Epizody 4,5,6, będzie się składać z dwóch płyt na jeden epizod, dając w sumie sześć płyt z muzyką (prawdopodobnie układ utworów pozostanie bez zmian w porównaniu z poprzednimi edycjami dwu płytowych score`ów Oryginalnej Trylogii). Pozostałe dwie płyty będą zawierały: „The Corellian Edition”, na której znajdą się najbardziej znane tematy ze wszystkich 6 filmów, jak również płyta CD z galerią oryginalnych opakowań, plakatów wraz z wkładką. W całym zestawie znajdzie się również całkowicie nowy, ekskluzywny plakat oraz kolekcjonerskie naklejki.
Wygląda na to, że „The Corellian Edition” wchodzi w skład wydania z okazji 30lecia, a nie jest jak wcześniej informowaliśmy odrębnym zestawem.
KOMENTARZE (12)
Loading..