TWÓJ KOKPIT
0

Muzyka

Zwiastun "Star Wars: A Musical Journey"

2009-02-21 13:38:42 strona oficjalna

10 kwietnia w Londynie obejrzeć będzie można spektakl "Star Wars: A Musical Journey". Nie będzie to widowisko w tradycyjnym sensie tego słowa. 86-osobowa orkiestra zagra wybór tematów ze wszystkich sześciu filmów z Sagi. Po szczegóły odsyłamy do tego newsa, zaś teraz zaprezentujemy spot telewizyjny, zapowiadający to wydarzenie, który pojawił się wczoraj na stronie oficjalnej:
KOMENTARZE (9)

Muzyka

Płyta promująca "Deathtroopers"

2009-02-12 18:02:22 m. in. blog Joe Schreibera

Na zakończonym niedawno ComicConie, wydawnictwo Del Rey postanowiło w dość niezwykły sposób promować nadchodzący horror Joe Schreibera, "Deathtroopers", o którym już kilkakrotnie wspominaliśmy, np. w tym miejscu.

Otóż przebywający na konwencie otrzymywali płyty z muzyką, nawiązującą do książki, a konkretnie z utworami, których autor słuchał podczas pisania. Płyty owe wypalił w swojej nagrywarce i rozdawał Schreiber. O tym fakcie możecie przeczytać w notce na jego blogu.

Znajdowały się tam następujące utwory:

1) 20th Century Fox Fanfare with CinemaScope Extension - John Williams

2) 30 Days in the Hole - Gov't Mule

3) Call Me Number Five - Paul Weller

4) Theme from The Shining - Wendy Carlos

5) Gouge Away - Pixies

6) Death and All His Friends - Coldplay

7) Superbeast - Rob Zombie

8) Bottom - Tool

9) Emergency Exit - Beck

10) Hurt - Johnny Cash

11) Please Read the Letter - Robert Plant and Allison KraussPrzyznacie chyba, że to dość ciekawy sposób na zachęcenie czytelników do sięgnięcia po książkę.


KOMENTARZE (14)
Loading..