TWÓJ KOKPIT
0

Muzyka

Gwiazdy nad Maltą

2009-06-16 00:14:24 FP i PG

Jakiś czas temu pisaliśmy o koncercie Filharmonii Poznańskiej – pod dyrekcją Wojciecha Rodka - zatytułowanym Gwiazdy nad Maltą, dziś swoją obecność na niezwykłym koncercie potwierdził Polish Garrison a także Eagle Outpost i grupa Szare Miecze. „Gwiazdy nad Maltą” to koncert muzyki Johna Williamsa zorganizowany z okazji Dnia Patronów Poznania. Impreza odbędzie się w niedzielę 28 czerwca. Start o godzinie 19 nad poznańskim jeziorem Malta na trybunach zimnych. W programie pojawiły się utwory z takich filmów jak: Gwiezdne Wojny, Harry Potter, Poszukiwacze zaginionej Arki i Superman. Będzie to też idealna okazja by spotkać postacie z Gwiezdnych Wojen... na żywo!

W Poznaniu zmasowana akcja plakatowa przyniosła efekty, w postaci zdjęciowego donosu od jednego z czytelników Bastionu - klik!.


Tego samego dnia odbędzie się II Wakacyjne Spotkanie Wielkopolskich Fanów Star Wars – grill nad Maltą, które rozpocznie się od zbiórki na dworcu kolejowym Poznań Głowny o godzinie 12. Następnie pojedziemy tramwajem na Maltę by rozpocząć pierwsze letnie piknikowanie. Spotkanie trwać będzie aż do rozpoczęcia koncertu. W planie Wielkopolan przewidziane jest grillowanie na świeżym powietrzu i ogólnie dobra zabawa. Tego dnia będzie więc można spotkać nie tylko postacie z Gwiezdnych Wojen, ale także fanów tej dyscypliny. Wszystkich spragnionych kiełbasek z rusztu, dobrej klasycznej muzyki i poznania pokrewnych dusz fani Star Wars z Wielkopolski serdecznie zapraszają!

Temat na forum
KOMENTARZE (31)
Loading..