TWÓJ KOKPIT
0

Muzyka

''Star Wars: In Concert'' rusza w trasę UPDATE

2009-07-24 10:25:33 StarWars.com

W październiku muzyczne widowisko dotąd znane fanom jako "Star Wars: A Musical Journey", a obecnie zatytułowane ''Star Wars: In Concert'' rusza w wielką międzynarodową trasę. Zła wiadomość dla mieszkańców Europy jest taka, że wielka trasa koncertowa zaczyna się w USA, pierwszy koncert odbędzie się 1 października w Anaheim, w Kalifornii i cały październik będzie podróżować po Stanach.

Przypomnijmy, że ten koncert to muzyczno-wizualna prezentacja najważniejszych kompozycji Johna Williamsa napisanych na potrzeby Gwiezdnych Wojen. Dla widzów gra 84-osobowa orkiestra, śpiewa 40-osobowy chór, zaś w tle za orkiestrą na gigantycznym monitorze wyświetlane są sceny z filmów specjalnie dopasowane do muzyki przez Lucasfilm. Narratorem koncertu jest Anthony Daniels, a prócz muzyki będzie też można zapoznać się z wystawą zawierającą różne niezwykłe eksponaty związane z produkcją sześciu filmów, nie zabraknie: rekwizytów, strojów, szkiców, będą również takie przedmioty, które nigdy dotąd nie opuściły archiwów Lucasfilm. Między innymi pełne kostiumy Mistrzów Jedi Kita Fisto, oraz Plo Koona, czy oryginalne partytury z Epizodu I napisane przez John Williamsa.

Dyrygentem "Star Wars: In Concert" jest Dirk Brossé, a reżyserem produkcji Steve Cohen, koncert jest produkowany przez "Another Planet Touring".Update (Burzol - 26/07/2009 22.05)

Poniżej możecie obejrzeć pokazaną na Comic-conie filmową zapowiedź koncertu:


KOMENTARZE (12)
Loading..