TWÓJ KOKPIT
0

Muzyka

Soundtrack E7 - lista utworów

2015-11-27 15:48:48 MakingStarWars

Serwis MakingStarWars donosi, że na łamach francuskiego amazonu pojawiła się lista utworów albumu ścieżki dźwiękowej Epizodu VII Przebudzenia Mocy. Na albumie podobno znajdują się 23 utwory. Czas trwania całego albumu jak i pojedynczych utworów nie jest na razie znany. Nazwy utworów nie są tak spoilerowe jak to miało miejsce na albumie Epizodu I w 1999 i utworze Qui-Gon’s Noble End, jednak wygląda na to, że są poukładane w miarę chronologicznie jak w filmie, przez co mogą zepsuć fabułę. Na autentyczność utworów wpływa fakt, że tracklista została szybko usunięta z francuskiego amazonu.
Poniżej prezentujemy listę utworów albumu ścieżki dźwiękowej Epizodu VII Przebudzenia Mocy.

1. Main Title and the Attack on the Jakku Village
2. The Scavenger
3. I Can Fly Anything
4. Rey Meets BB-8
5. Follow Me
6. Rey’s Theme
7. The Falcon
8. That Girl with the Staff
9. The Rathtars!
10. Finn’s Confession
11. Maz’s Counsel
12. The Starkiller
13. Kylo Ren Arrives at the Battle
14. The Abduction
15. Han and Leia
16. March of the Resistance
17. Snoke
18. On the Inside
19. Torn Apart
20. The Ways of the Force
21. Scherzo for X-Wings
22. Farewell and the Trip
23. The Jedi Steps and Final


KOMENTARZE (13)

Muzyka

Pentatonix w hołdzie Star Wars

2015-11-27 11:03:02 YouTube

W zeszłym tygodniu podczas tegorocznej ceremonii rozdania nagród American Music Awards 2015, odbyła się krótka chwila poświęcona na uhonorowanie twórczości Johna Williamsa, w tym muzyki z Gwiezdnych Wojen. Najpierw J. Lo. przedstawiła nowy klip z "Przebudzenia Mocy", a potem Harrison Ford (Han Solo) przedstawił krótko twórczość mistrza Williamsa i zaprosił do wysłuchania muzycznej laurki wykonanej przez orkiestrę symfoniczną, oraz najpopularniejszą obecnie grupę wokalną Pentatonix. Zupełnie przez przypadek transmisję z tej ceremonii emitowała stacja ABC, która należy do korporacji Disneya. Całość można obejrzeć poniżej:


KOMENTARZE (8)

Muzyka

„Gwiezdne Wojny” na Spotify

2015-11-17 07:15:36 oficjalna

Oficjalna rozszerza swoją działalność na innych portalach. Niedawno otworzono kolejny profil, tym razem na popularnej wśród osób słuchających muzyki z sieci witrynie Spotify. Profil znajduje się tutaj: https://open.spotify.com/user/official_star_wars. Na razie znajdują się tam trzy playlisty z muzyką filmową Johna Williamsa. Są to „Epic Battles” (z „Duel of the Fates”), „The Dark Side” (z marszem imperialnym) i „Complete Star Wars Soundtracks”. Z czasem będą dochodzić nowe i to już niebawem, blisko premiery Epizodu VII. Każda z playlist ma własną okładkę.


KOMENTARZE (3)
Loading..