TWÓJ KOKPIT
0

Muzyka

Sony Classical wznawia ścieżki dźwiękowe

2015-09-25 19:12:45 oficjalna

Wraz z premierą nowych „Gwiezdnych Wojen” na rynek trafi wiele innych produktów, by fani mieli większy wybór w sklepach. Sony Classical wyda po raz kolejny muzykę z sześciu poprzednich filmów w trzech nowych kolekcjach. Wszystkie pojawią się 8 stycznia 2016. Muzykę oczywiście skomponował maestro John Williams.



„Star Wars: The Ultimate Vinyl Collection” będzie zawierało ścieżki dźwiękowe z sześciu filmów specjalnej kolekcji płyt winylowych, z okładkami będącymi reedycją oryginałów. Dlatego „Nowa nadzieja”, „Imperium kontratakuje” czy „Powrót Jedi” nawet graficznie będą się mocno różniły od „Mrocznego widma”, „Ataku klonów” czy „Zemsty Sithów”. Okładki prequeli bazowały na plakatach. Zestaw ma kosztować 229,98 USD.



„Star Wars: The Ultimate Soundtrack Edition” będzie zawierać mini albumy z sześciu filmów, plus dodatkową płytę CD z wywiadami z Harrisonem Fordem i Johnem Williamsem. Dodatkowo zostanie dołączona do tego płyta DVD z „Star Wars: A Musical Journey”, specjalnym nagraniem zawierającym najważniejsze tematy i kluczowe sekwencje (było to dołożone do oryginalnego CD z muzyką z „Zemsty Sithów”). Dodatkowo w zestawie znajdzie się plakat. Zestaw w sumie będzie się składał z 10 CD i jednej płyty DVD. Kosztować będzie 74,98 USD.

„Star Wars: The Ultimate Digital Collection” będzie zawierać ścieżki dźwiękowe z sześciu oryginalnych filmów z możliwością do ściągnięcia. Po raz pierwszy zostanie pliki zostaną udostępnione w wersji HD.



Warto przypomnieć, że 18 grudnia 2015 pojawi się ścieżka dźwiękowa z „Przebudzenia Mocy”. Na razie jest już robocza okładka. CD ma kosztować 12,99 USD. Tytuły utworów nie zostały podane. Płyta zostanie wydana przez wydawnictwo Disneya.
KOMENTARZE (7)

Muzyka

Gwiezdne Wojny Koncertowo z nową datą koncertu

2015-09-09 23:37:03 Facebook

W dniu 12 września o godzinie 18:00 w Filharmonii Częstochowskiej w Częstochowie odbędzie się koncert muzyki filmowej z Gwiezdnych Wojen w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej Filharmonii pod dyrekcją Adama Klocka w towarzystwie Chóru Filharmonii Częstochowskiej "Collegium Cantorum".

Bilety na koncert kosztują 80 złotych i można je nabyć za pośrednictwem strony Ticketpro (w tym miejscu >>>) lub w salonach Empik i sklepach Media Markt.

Koncert pierwotnie miał się odbyć pierwotnie 12 kwietnia jednak został przeniesiony. Zmieniła się zarówno data wydarzenia jak i miejsce (Hala Sportowa w Częstochowie na Filharmonię Częstochowską). W związku ze zmianą miejsca imprezy zakupione bilety można zwracać w miejscu ich nabycia za okazaniem dowodu zakupu. Możliwość zwrotu biletów istnieje jedynie do dnia imprezy.

Osoby, które posiadają już bilety i zdecydują się uczestniczyć w imprezie w dniu koncertu powinny wymienić swoje bilety w kasach Filharmonii.

Więcej informacji o koncercie można znaleźć w tym miejscu >>>
KOMENTARZE (2)

Muzyka

Soundtrack z Epizodu VII - data wydania

2015-09-04 19:07:47 DisneyMusicEmporium

Wytwórnia Disney ogłosiła oficjalną datę wydania soundtracka z Gwiezdnych Wojen Epizodu VII Przebudzenia Mocy.
Ścieżka dźwiękowa TFA zostanie wydania w formie albumu. Twórcą muzyki do filmu, tak jak przy poprzednich sześciu Epizodach jest John Williams.
Album zadebiutuje oficjalnie 18 grudnia 2015 roku, czyli w ten sam dzień, w którym nastąpi premiera filmu w USA i Polsce.
Soundtrack aktualnie można nabyć w cenie 13.98$. Można już złożyć zamówienie na soundtrack w formie pre-orderu (przedsprzedaży) w tym miejscu>>>.
KOMENTARZE (1)
Loading..