TWÓJ KOKPIT
0

Muzyka

Muzyka z „The Mandalorian” #104

2019-11-29 19:43:32

Ludwig Göransson przyzwyczaił nas do tego, że po premierze każdego odcinka serialu „The Mandalorian” udostępnia muzykę z niego w sieci. Nie inaczej jest i tym razem. Soundtrack z czwartego odcinka znaleźć można w serwisie YouTube oraz na platformach streamingowych takich jak Spotify i Tidal.

Poniżej możecie przesłuchać muzykę z czwartego odcinka.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (4)

Muzyka

Muzyka z „The Mandalorian” #103

2019-11-22 10:57:36

Ludwig Göransson udostępnił muzykę do trzeciego odcinka serialu „The Mandalorian”. Znaleźć ją można w serwisie YouTube oraz na platformach streamingowych takich jak Spotify i Tidal.

Poniżej możecie przesłuchać muzykę z trzeciego odcinka.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (4)

Muzyka

Muzyka z „The Mandalorian” #102

2019-11-15 18:01:32

Pochodzący ze Szwecji kompozytor muzyki do „The Mandalorian”, Ludwig Göransson będzie udostępniał muzykę z serialu, co odcinek. Tak więc, po premierze drugiego odcinka, można je znaleźć zarówno na platformach streamingowych jak Spotify, czy Tidal, ale także na YouTubie.

Poniżej możecie przesłuchać muzykę z drugiego odcinka.

Drugi odcinek możecie ocenić tutaj, zaś do dyskusji zapraszamy na forum.
KOMENTARZE (3)

Muzyka

Muzyka z „The Mandalorian” #101

2019-11-12 16:49:05 disclaimer

Swoją premierę dzisiaj ma pierwszy odcinek serialu aktorskiego ze świata Gwiezdnych Wojen „The Mandalorian”. Muzykę do całego serialu skomponował artysta ze Szwecji: Ludwig Göransson. Wraz z premierą serialu zamieścił w sieci utwory, które można było usłyszeć w pierwszym odcinku. Znaleźć je można na muzycznych platformach streamingowych (m.in. Spotify i Tidal) oraz na platformie YouTube. Poniżej zamieszczamy playlistę z pierwszego odcinka i zachęcamy do jej przesłuchania.


KOMENTARZE (6)
Loading..