TWÓJ KOKPIT
0

Obi-Wan Kenobi

Trylogia o Kenobim?

2014-10-14 17:32:28

Całkiem niedawno pisaliśmy o możliwym spin-offie o Kenobim. Oficjalnie nic się nie zmieniło i wiemy tyle, ile wiemy, ale jak zwykle pojawiają się plotki. Po pierwsze Kiri Hart (szefowa Story Group) powiedziała, że przyszłe filmy będą należały do różnych gatunków, więc wiele jest możliwe. Ale przyznała także, że obecnie mają rozplanowane już wstępnie filmy na kilka lat w przód. I tu zaczyna się kolejne plotkowe eldorado. Otóż mówi się już nie o jednym filmie z Obi-Wanem, a trzech. Jednak nawet jeśli to będą filmy, które zostaną nakręcone po Epizodach VII-IX, nie będzie to typowa nowa trylogia, a raczej trzy niezależne filmy o tym samym bohaterze. Jeden z nich w całości miałby się dziać na Tatooine, dwa pozostałe opowiadałby o podróżach Kenobiego po galaktyce. Według źródeł serwisu Cinelinx, w filmach poza Benem istotną rolę odgrywaliby Qui-Gon Jinn, Owen Lars oraz kilka postaci z „Wojen klonów”. Być może dostalibyśmy też wspomnienia (flashbacki) z wojen klonów.Oczywiście wiemy, że Ewan McGregor chętnie wróciłby do roli Obi-Wana, zresztą Liam Neeson raczej także chętnie znów wcieliłby się w Qui-Gona (ostatnim razem podkładał głos tej postaci w „Wojnach klonów”). Media natychmiast zapytały Joela Edgertona o to czy wróciłby do tej roli, początkowo aktor zdziwił się skąd pojawiła się taka wiadomość. Dopytał też, kto zagrałby Obi-Wana. Gdy odpowiedziano mu, że idealnie byłby to Ewan, a akcja działaby się między „Zemstą Sithów” a „Nową nadzieją” to przyznał, że on też powinien w tym być, pod warunkiem, że nie jest jeszcze za stary. Obecnie Edgerton jest całkiem rozchwytywanym aktorem, którego niebawem będziemy mogli oglądać w roli faraona Ramzesa w nowym filmie Ridleya Scotta.

Podobne pytanie zadano też Bonnie Piesse, czyli cioci Beru z prequeli. Aktorka odpowiedziała, że byłoby to bardzo fajne. Jej kariera jednak na razie nie nabrała tempa, próbowała też swoich sił w muzyce, potem błagała fanów w sieci o to by kupowali jej płyty. Zazwyczaj grywała ostatnio ogony, ale i ona ma zapowiedziany nowy film na horyzoncie. Z pewnością jednak spin-off bardzo by jej pomógł.

W każdym razie przypominamy, że o spin-offie o Kenobim (i Maulu) właściwie plotki są od bardzo dawna, więc może faktycznie coś z tym jest.
KOMENTARZE (10)
Loading..