TWÓJ KOKPIT
0

Obi-Wan Kenobi

Spin-off o Kenobim?

2014-09-16 07:07:34

Tajne źródło portalu MakingStarWars o dźwięcznej ksywce „Ewok Masacre” stwierdziło, iż rozważany jest spin-off o Obi-Wanie Kenobim. Podobno źródło ma jakieś wtyki w Lucasfilmie, a kilka osób potwierdziło mu, że trwają wczesne prace w tym temacie. Na razie spin-offy mają trzymać się z dala od Jedi czy Sithów, ale popularność Obi-Wana (wygrał w tegorocznej edycji This is Madness) sprawia, że zmieniają zamysł. Podobno na razie powstają zarówno szkice koncepcyjne jak i zarys fabuły potencjalnego filmu. Jak wiemy, Ewan McGregor byłby chętny by powrócić do roli Obi-Wana. Na razie jednak należy jednak ostrożnie podchodzić do tej informacji i poczekać na konkrety, bo póki co nie wiemy o czym będą dwa pierwsze spin-offy, a ten prawdopodobnie może być trzeci, czwarty lub kolejny.

Temat filmu o Obi-Wanie już parę razy się pojawiał. Był wymieniony jako jeden z pierwszych potencjalnych spin-offów kilka tygodni po ich oficjalnym ogłoszeniu. Potem jednak plotki zeszły na Hana Solo, Bobę Fetta i pilotów.

Skoro mowa o trzecim spin-offie, to znów pojawiła się prawdopodobnie bardziej sugestia fanowska niż plotka. Otóż jakiś czas temu pojawiła się plotka, że trzeci film miałby mieć tytuł roboczy „Red Five” (więcej). Tymczasem na planie Epizodu VII widzieliśmy przynajmniej dwie makiety X-Wingów. Niektórzy sugerują, że jeśli faktycznie dostalibyśmy film o pilotach, mogłaby ona dziać się nie w okolicach klasycznej trylogii, a właśnie gdzieś bliżej sequeli, no i można by wykorzystać makiety, które zbudowano na potrzeby AVCO. Czas zweryfikuje te doniesienia.
KOMENTARZE (7)
Loading..