TWÓJ KOKPIT
0

Obi-Wan Kenobi

D23 2019: Serial o Kenobim potwierdzony!

2019-08-24 02:43:36

Podczas trwającego właśnie na D23 Kathleen Kennedy potwierdziła oficjalnie , że powstanie serial o Kenobim. W rolę mistrza Jedi wcieli się ponownie Ewan McGregor, który towarzyszył jej na scenie podczas zapowiedzi. Scenariusz do serialu jest już ukończony, a jego kręcenie zacznie się w przyszłym roku. Na razie poza tymi informacjami nie wiadomo nic więcej.Na panelu zaprezentowano również grafikę prezentującą chronologię Gwiezdnych Wojen z naniesionymi na nią powstającymi serialami o Kenobim i Cassianie.


KOMENTARZE (51)

Obi-Wan Kenobi

Ewan McGregor ponoć podpisał kontrakt

2019-08-15 19:57:12 CinelinxPlotki na temat produkcji, której bohaterem miałby być Obi-Wan Kenobi pojawiają się praktycznie od początku gdy Disney zapowiedział nowe filmy z serii Gwiezdnych Wojen. Najpierw dużo słyszeliśmy na temat możliwego spin-offa kinowego, w ostatnich miesiącach jednak więcej się mówi o tej produkcji jako o serialu telewizyjnym na platformę Disney+. Mniej lub bardziej zaawansowane prace nad powstawaniem tego serialu miały trwać już od początku roku. Wg portalu Cinelinx dwa niezależne źródła potwierdziły im, że Ewan McGregor podpisał kontrakt na powrót do roli Ob-Wana. Jeśli ta plotka się potwierdzi oznaczałoby, że w najbliższych miesiącach prace nad tą produkcją ruszyłyby pełną parą.

Już za tydzień w Anaheim odbywa się D23 Expo - największa impreza organizowana przez firmę Disney. Jeśli powyższa plotka okaże się prawdą to właśnie na niej możemy oczekiwać potwierdzenia jej wraz z ogłoszeniem planów na temat przyszłych produkcji z uniwersum Star Wars.
KOMENTARZE (23)
Loading..