TWÓJ KOKPIT
0

Obi-Wan Kenobi

„Obi-Wan Kenobi” jednak później?

2022-01-24 18:13:15Wciąż czekamy na informacje, kiedy dokładnie pojawi się „Obi-Wan Kenobi” na Disney+. Po sieci krążą różne daty i zgadywanki. Może zacznie się 4 maja, może skończy się 4 maja. Tymczasem pojawiła się kolejna data. Serial miałby zadebiutować na Disney+ po Celebration (26 – 29 maja). Podobno włodarze Disneya chcieliby, żeby na Celebration odbyła się premiera pierwszego/pierwszych odcinków. Specjalnie na sali wypełnionej fanami. Na ile to prawdopodobne, na razie data jak inne, ale warto wspomnieć.

Druga plotka mówi, o pojawianie się Dextera Jettstera w serialu. Plotka pochodzi z wypowiedzi Mike’a Chena autora książki Brotherhood, która ukaże się 10 maja i opowiada o Obi-Wanie i Anakinie w trakcie szkolenia. Możemy przypuszczać, że pojawi się tam Dex, ale czy to wszystko? Właśnie stąd wzięła się spekulacja. Zwłaszcza, że na szkicach koncepcyjnych widzieliśmy coś, co przypomina Coruscant (tutaj). Więc kto wie, może faktycznie jest w tym coś więcej i poznamy historię Dexa, także w serialu? Zobaczymy.


KOMENTARZE (12)

Obi-Wan Kenobi

„Obi-Wan Kenobi” szybciej?

2022-01-06 08:51:27

Ciekawostka pojawiła się na Disney+. W zapowiedzi nadchodzących aktualizacji zawartości pojawił się „Obi-Wan Kenobi”. Wiemy, że serial pojawi się za kilka miesięcy, ale dotychczasowe informacje sugerowały, że będą to okolice 4 maja.Czemu zatem reklama pojawia się już teraz? Chyba najbardziej prawdopodobnym rozwiązaniem jest to, że serial może pojawić się szybciej, niż się spodziewaliśmy. Zaś zapowiadany 4 maja mógłby być nie datą pierwszego, a ostatniego odcinka. Jeśli te przypuszczenia są prawdziwe, to premiera pierwszego odcinka nastąpiłaby gdzieś pod koniec marca.

Warto zwrócić uwagę, że wcześniejsze informacje mówiły również o premierze drugiego sezonu „Parszywej zgrai” w podobnym okresie. „Parszywej zgrai” jednak na Disney+ na razie nie reklamują. Możliwe zatem, że drugi sezon faktycznie ruszyłby w okolic 4 maja. Miałby to więcej sensu niż puszczanie dwóch seriali gwiezdno-wojennych równolegle.

Jeśli zaś przypuszczenia o marcowej premierze są prawdziwe, to zwiastun do „Obi-Wana Kenobiego” pewnie jest bliżej niż myślimy.
KOMENTARZE (15)
Loading..