TWÓJ KOKPIT
0

Obi-Wan Kenobi

Szkice z serialu „Obi-Wan Kenobi”

2022-09-24 08:42:06

Serial „Obi-Wan Kenobi” za nami i na razie nie słychać nic oficjalnego o drugim sezonie. Jeden z artystów koncepcyjnych, Kouji Tajima umieścił na swoim koncie na ArtStation cztery koncepty, które przygotował do serialu. To Pablo-Jill i Tera Sinube.

Serial obecnie można oglądać na Disney+.
KOMENTARZE (7)

Obi-Wan Kenobi

Dokument „Obi-Wan Kenobi: Jedi’s Return” na Disney+

2022-09-14 16:13:26

8 września, z okazji dnia Disney+, na platformie zadebiutował dokument „Obi-Wan Kenobi: Jedi’s Return”. To godzinny dokument, ukazujący kulisy i promujący serial „Obi-Wan Kenobi”. Przede wszystkim zaś koncentruje się na powrocie Ewana McGregora do roli, jak również Haydena Christensena.


Cały dokument składa się z materiałów archiwalnych, jak angaż McGregora do roli, krótka rozmowa z Aleciem Guinnessem, materiałów z planu, gdzie nagrywano serial, jak również wywiadów z reżyser Deborą Chow oraz członkami obsady.

Całość ma charakter poglądowy, raczej przedstawia serial i jego bohaterów, zaś wszystkie kwestie zakulisowe, czyli rozwój scenariusza, nagrywanie scen, tworzenie efektów, muzyki czy wyzwania, są raczej potraktowane zdawkowo. Choć można się dowiedzieć, że w niektórych scenach używano technik komputerowych do deagingu (odmłodzenia) postaci.

Serial, jak również towarzyszący mu dokument, można oglądać obecnie na Disney+.
KOMENTARZE (5)
Loading..