Sprośne okruchy

Qui-Gon Jinn zasłuzył się Imperium?

Stopklatka
0

Królowa Elżbieta II uhonorowała Liama Neesona Orderem Imperium Brytyjskiego. W wywiadzie udzielonym po uroczystości, która odbyła się w pałacu Buckingham, aktor wyznał, że nie był tak bardzo zdenerwowany od czasu kiedy w 1981 roku osobiście spotkał Muhammada Ali.
Warto dodać, że np. w tamtym roku to odznaczenie dostał Christopher Lee (wiecej).

Harrison Ford trudny we współżyciu

Onet
0

Harrison Ford ostrzega swoją narzeczoną Calistę Flockhart, że nie jest łatwo być jego żoną.
Para planuje ślub na Boże Narodzenie, jednak Ford przyznaje, że jest łatwo żyć z takim aktorem jak on. "Nie jestem łatwym mężem. Aktorstwo to stresujący zawód i dlatego jestem czasami humorzasty. Zdecydowanie jestem lepszym aktorem, niż mężem" - wyznaje.

Natalie w czołówce!

style.com
0

Na style.com zaprezentowano nową sondę. Pytanie brzmi: Kto wyglądał najlepiej stojąc na czerwonym dywanie podczas rozdania Nagród Mody VH1? Na pierwszym miejscu plasuje się Natalie Portman, przed m.in Jennifer Lopez.

Kryzysy Harrisona Forda??

Onet
0

Harrison Ford wyśmiał plotki o kryzysie wieku średniego, jaki rzekomo przeżył zanim związał się z Calistą Flockhart.
Wkrótce po rozstaniu z żoną Melisą Mathison 60-letni gwiazdor został sfotografowany po wyjściu z klubów ze striptizem, a prasa rozpisywała się o jego romansach z takimi gwiazdami, jak Minnie Driver i Lara Flynn Boyle. Obecnie aktor zaprzecza plotkom na ten temat.
"Nie chodziłem do nocnych klubów zbyt często. Nie lubię rozmawiać o swoim prywatnym życiu na takim poziomie, ale wtedy było mi bardzo ciężko. Zmagałem się z problemami, które teraz mi nie przeszkadzają. Ludzie żartowali, że przechodzę kryzys wieku średniego, ale moim zdaniem to było coś innego" - twierdzi Ford. "Czy kryzys wieku średniego polega na tym, że mówisz sobie - 'A niech tam'- i robisz coś, na co zawsze miałeś ochotę? To nie kryzys, to po prostu korzystanie z okazji" - uważa aktor.

Harrison Ford boi się o dzieci

Onet
0

Harrison Ford nienawidzi wtrącających się w jego życie mediów ponieważ obawia się wpływu publikowanych wiadomości na swoje dzieci.
60-letni aktor ma czwórkę dzieci: Benjamina (35 l.) i Willarda (33 l.) z pierwszego małżeństwa z Mary Marquardt oraz Georgię (22 l.) i Malcolma (16 l.) z drugiego małżeństwa z scenarzystką Melissą Mathison, z którą rozwiódł się w sierpniu zeszłego roku. Już wkrótce Harrison zostanie ojczymem adoptowanego przez Calistę Flockhart syna Liama. Ford mówi: "Martwię się o to, przez co moje dzieci przechodzą, kiedy piszą o mnie brukowce, a one narażone są na kpiny w szkole. Z powodu wścibskiego tłumu nie mogę z nimi nawet przejść przez ulicę".

Harrison Ford – bohater?

Joruus za Onet.
0

Hollywoodzki gwiazdor Harrison Ford jest ulubionym bohaterem kina akcji, ale on sam twierdzi, że żadna z granych przez niego postaci nie była tak naprawdę bohaterem.
Aktor uważa, że nazywanie postaci bohaterem jest upraszczaniem sprawy. I chociaż Ford największą popularność zdobył rolami Hana Solo w "Gwiezdnych wojnach" i poszukiwacza przygód i archeologa Indiany Jonesa to on sam uważa, że to inne role uczyniły z niego gwiazdę kina.
Ford mówi: "Nie we wszystkich filmach jestem bohaterski. Ponadto uważam, że słowo >>bohater<< jest obecnie zbyt często używane. Nie czuję się zbyt dobrze z etykietką bohatera i myślę, że zawsze wybierałem postacie, które są w trudniej sytuacji i próbują jakoś sobie poradzić. Nigdy nie zagrałem w typowym filmie akcji i nigdy nie chciałem zgrać typowego bohatera, o co jestem czasami oskarżany. Myślę, że po 35 filmach, w których zagrałem ludzie powinni już to zauważyć".

Harrison Ford się oświadczył

Onet
0

Wiele razy informowaliśmy o romansie i rychłym ślubie (na Gwiazdkę) Harrisona Forda. No i proszę:
Po ośmiu miesiącach znajomości Harrison Ford oświadczył się Caliscie Flockhart.
W jednej z romantycznych restauracji w Malibu 60-letni aktor ukląkł na jedno kolano i oświadczył się 37-letniej Flockhart, która z radości zaczęła krzyczeć. Ford właśnie rozwiódł się ze swoją drugą żoną Melissą Matherson i nie marnując czasu od razu kupił pierścionek zaręczynowy.
"Jak tylko w zeszłym tygodniu Harrison dostał rozwód poszedł do jubilera i kupił pierścionek z wielkim brylantem" - opowiada przyjaciel aktora Calista marzyła o tych oświadczynach od czasu, gdy zaczęła się z nim spotykać. Mówi, że to był najwspanialszy moment w jej życiu. Zarezerwowali już wielką salę balową w nowojorskim Plaza Hotel, a wesele odbędzie się w ranek Bożego Narodzenia" - dodaje.
Podobno Ford chce stworzyć ze znaną z serialu "Ally McBeal" aktorką prawdziwą rodzinę i rozpoczął już starania o stanie się prawnym ojcem jej adoptowanego syna Liama. "Liam jest częścią rodziny i Harrison wie, że nie tylko weźmie Calsitę za żonę, ale także Liama za syna. Będą wielką szczęśliwą rodziną" - uważa przyjaciel.

Archiwum wiadomości dla działu "Sprośne okruchy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.