TWÓJ KOKPIT
0

Sprośne okruchy

Qui-Gon Jinn zasłuzył się Imperium?

2002-10-31 09:15:00 Stopklatka

Królowa Elżbieta II uhonorowała Liama Neesona Orderem Imperium Brytyjskiego. W wywiadzie udzielonym po uroczystości, która odbyła się w pałacu Buckingham, aktor wyznał, że nie był tak bardzo zdenerwowany od czasu kiedy w 1981 roku osobiście spotkał Muhammada Ali.
Warto dodać, że np. w tamtym roku to odznaczenie dostał Christopher Lee (wiecej).
KOMENTARZE (0)

Sprośne okruchy

Harrison Ford trudny we współżyciu

2002-10-30 08:48:00 Onet

Harrison Ford ostrzega swoją narzeczoną Calistę Flockhart, że nie jest łatwo być jego żoną.
Para planuje ślub na Boże Narodzenie, jednak Ford przyznaje, że jest łatwo żyć z takim aktorem jak on. "Nie jestem łatwym mężem. Aktorstwo to stresujący zawód i dlatego jestem czasami humorzasty. Zdecydowanie jestem lepszym aktorem, niż mężem" - wyznaje.

KOMENTARZE (0)

Sprośne okruchy

Natalie w czołówce!

2002-10-28 19:29:00 style.com

Na style.com zaprezentowano nową sondę. Pytanie brzmi: Kto wyglądał najlepiej stojąc na czerwonym dywanie podczas rozdania Nagród Mody VH1? Na pierwszym miejscu plasuje się Natalie Portman, przed m.in Jennifer Lopez.
KOMENTARZE (0)

Sprośne okruchy

Kryzysy Harrisona Forda??

2002-10-27 23:29:00 Onet

Harrison Ford wyśmiał plotki o kryzysie wieku średniego, jaki rzekomo przeżył zanim związał się z Calistą Flockhart.
Wkrótce po rozstaniu z żoną Melisą Mathison 60-letni gwiazdor został sfotografowany po wyjściu z klubów ze striptizem, a prasa rozpisywała się o jego romansach z takimi gwiazdami, jak Minnie Driver i Lara Flynn Boyle. Obecnie aktor zaprzecza plotkom na ten temat.
"Nie chodziłem do nocnych klubów zbyt często. Nie lubię rozmawiać o swoim prywatnym życiu na takim poziomie, ale wtedy było mi bardzo ciężko. Zmagałem się z problemami, które teraz mi nie przeszkadzają. Ludzie żartowali, że przechodzę kryzys wieku średniego, ale moim zdaniem to było coś innego" - twierdzi Ford. "Czy kryzys wieku średniego polega na tym, że mówisz sobie - 'A niech tam'- i robisz coś, na co zawsze miałeś ochotę? To nie kryzys, to po prostu korzystanie z okazji" - uważa aktor.

KOMENTARZE (0)

Sprośne okruchy

Harrison Ford boi się o dzieci

2002-10-26 15:44:00 Onet

Harrison Ford nienawidzi wtrącających się w jego życie mediów ponieważ obawia się wpływu publikowanych wiadomości na swoje dzieci.
60-letni aktor ma czwórkę dzieci: Benjamina (35 l.) i Willarda (33 l.) z pierwszego małżeństwa z Mary Marquardt oraz Georgię (22 l.) i Malcolma (16 l.) z drugiego małżeństwa z scenarzystką Melissą Mathison, z którą rozwiódł się w sierpniu zeszłego roku. Już wkrótce Harrison zostanie ojczymem adoptowanego przez Calistę Flockhart syna Liama. Ford mówi: "Martwię się o to, przez co moje dzieci przechodzą, kiedy piszą o mnie brukowce, a one narażone są na kpiny w szkole. Z powodu wścibskiego tłumu nie mogę z nimi nawet przejść przez ulicę".

KOMENTARZE (0)

Sprośne okruchy

Harrison Ford – bohater?

2002-10-17 12:18:00 Joruus za Onet.

Hollywoodzki gwiazdor Harrison Ford jest ulubionym bohaterem kina akcji, ale on sam twierdzi, że żadna z granych przez niego postaci nie była tak naprawdę bohaterem.
Aktor uważa, że nazywanie postaci bohaterem jest upraszczaniem sprawy. I chociaż Ford największą popularność zdobył rolami Hana Solo w "Gwiezdnych wojnach" i poszukiwacza przygód i archeologa Indiany Jonesa to on sam uważa, że to inne role uczyniły z niego gwiazdę kina.
Ford mówi: "Nie we wszystkich filmach jestem bohaterski. Ponadto uważam, że słowo >>bohater<< jest obecnie zbyt często używane. Nie czuję się zbyt dobrze z etykietką bohatera i myślę, że zawsze wybierałem postacie, które są w trudniej sytuacji i próbują jakoś sobie poradzić. Nigdy nie zagrałem w typowym filmie akcji i nigdy nie chciałem zgrać typowego bohatera, o co jestem czasami oskarżany. Myślę, że po 35 filmach, w których zagrałem ludzie powinni już to zauważyć".

KOMENTARZE (0)

Sprośne okruchy

Harrison Ford się oświadczył

2002-10-01 21:35:00 Onet

Wiele razy informowaliśmy o romansie i rychłym ślubie (na Gwiazdkę) Harrisona Forda. No i proszę:
Po ośmiu miesiącach znajomości Harrison Ford oświadczył się Caliscie Flockhart.
W jednej z romantycznych restauracji w Malibu 60-letni aktor ukląkł na jedno kolano i oświadczył się 37-letniej Flockhart, która z radości zaczęła krzyczeć. Ford właśnie rozwiódł się ze swoją drugą żoną Melissą Matherson i nie marnując czasu od razu kupił pierścionek zaręczynowy.
"Jak tylko w zeszłym tygodniu Harrison dostał rozwód poszedł do jubilera i kupił pierścionek z wielkim brylantem" - opowiada przyjaciel aktora Calista marzyła o tych oświadczynach od czasu, gdy zaczęła się z nim spotykać. Mówi, że to był najwspanialszy moment w jej życiu. Zarezerwowali już wielką salę balową w nowojorskim Plaza Hotel, a wesele odbędzie się w ranek Bożego Narodzenia" - dodaje.
Podobno Ford chce stworzyć ze znaną z serialu "Ally McBeal" aktorką prawdziwą rodzinę i rozpoczął już starania o stanie się prawnym ojcem jej adoptowanego syna Liama. "Liam jest częścią rodziny i Harrison wie, że nie tylko weźmie Calsitę za żonę, ale także Liama za syna. Będą wielką szczęśliwą rodziną" - uważa przyjaciel.

KOMENTARZE (0)
Loading..