TWÓJ KOKPIT
0

Sprośne okruchy

Przygody Mace`a w Panamie

2002-05-31 18:17:00 miesięcznik FILM

W najnowszym numerze miesięcznika FILM znajduje się ciekawa informacja:
Samuel L. Jackson odwiedził ponoć podczas pobytu w Panamie burdel Golden Times i spędził tam trzy godziny. Zapewne szykował się do roli. Hm, ale chyba nie w kolejnej części "Gwiezdnych Wojen"... Jedna z rezydentek Golden Times twierdzi, co prawda, że Jackson wpadł tylko na masaż karku, a większość czasu i tak spędził na pozowaniu do pamiątkowych zdjęć. Ciekawe czy wklei je do rodzinnego albumu?
KOMENTARZE (0)

Sprośne okruchy

Natalie Portman chce mieć dom w Izraelu

2002-05-30 08:59:00 TFN

Ostatnio Natalie Portman wyznała, że bardzo chciałaby mieć dom w Jerozolimie, gdzie się urodziła. Tylko, że chce go sobie kupić, jak tylko się uspokoi sytuacja na Bliskim Wschodzie. Natalie jest mocno zatroskana sytuacją polityczną w jej rodzinnych stronach, lecz to nie zmienia jej marzenia o posiadaniu tam kiedyś domu. Natalie powiedziała też, że naprawde kocha Stany, ale jej serce jest w Jerozolimie. Wyznała też, że zawsze mocno oddziałują na nią wieśći o tym, co się tam dzieje. Powiedziała także, że myśli zawsze w sposób bardzo opiekuńczy o Izraelu, ale że bardziej jednak myśli o ludzkości, niż o własnych pragnieniach.
KOMENTARZE (0)

Sprośne okruchy

Harrison Ford jest skąpcem

2002-05-23 09:13:00 Joruus za WP

Chociaż znany z roli Indiany Jones, Harrison Ford jest już milionerem to i tak oszczędza pieniądze wszędzie, gdzie tylko jest to możliwe.
Aktor, który od rozdania Złotych Globów spotyka się ze znaną z serialu Ally McBeal Calistą Flockhart zaoszczędził niedawno 10 dolarów w nowojorskiej filii księgarni Barnes & Noble. Ford wszedł do sklepu i znalazł adres interesującej go restauracji, a potem bez kupowania przewodnika razem z Flockhart opuścił księgarnię.
Wydawca mówi: Gdybym znał jego adres wysłałbym mu egzemplarz tej książki.

KOMENTARZE (0)

Sprośne okruchy

Ekologiczna Natalie Portman

2002-05-20 00:18:00 Onet

Natalie Portman jest prawdziwym utrapieniem dla projektantów mody, ponieważ zawsze odsyła im buty wykonane z prawdziwej skóry.
Aktorka nie nosi ubrań wykonanych ze skór zwierzęcych, więc chociaż markowe prezenty od projektantów są dla niej wielkim komplementem, nie zamierza zakładać skórzanego obuwia. "Denerwuję ich, bo raczej nie projektuje się butów, w których nie byłoby ani odrobiny skóry" - wyjaśnia Natalie.

KOMENTARZE (0)

Sprośne okruchy

Ewan McGregor wśród dzieci

2002-05-20 00:05:00 Onet

Znany z "Gwiezdnych Wojen" Ewan McGregor uwielbia rozdawać autografy dzieciom, które czasami zadają takie pytania, że aktor z trudem powstrzymuje się od śmiechu.
Szkocki aktor mówi: "Dzieci są wspaniałe i czasami po oglądnięciu filmu pytają mnie: 'Czy naprawdę przeciąłeś Dartha Maula na pół?'. Uwielbiam to”. McGregor uważa, że nowy film zaskoczy fanów efektami specjalnymi i fabułą. Ewan dodaje: "Atak Klonów" pod względem fabuły i miejsca akcji bardzo przypomina "Imperium kontratakuje". Film jest wspaniały. Te efekty! Nawet od czasu "Mrocznego widma" poszli tak bardzo do przodu, że trudno w to uwierzyć".

KOMENTARZE (0)

Sprośne okruchy

Anakin i geje

2002-05-09 16:47:00 Joruus

Joruus podesłał nam informacje z wp.pl:
Anakin woli dziewczyny
Nowa gwiazda Gwiezdnych Wojen, Hayden Christensen stracił potencjalnych wielbicieli wyśmiewając plotki mówiące, że jest gejem.
Czołowy amerykański magazyn dla homoseksualistów stwierdził, że aktor z całą pewnością jest gejem, ale Hayden był naprawdę rozbawiony tymi spekulacjami. Aktor mówi: To śmieszne. Nie jestem gejem. To zadziwiające, co wymyślają ludzie, kiedy nie mają wystarczających informacji. Wtedy po prostu wierzą w to w co chcą i co wyda im się właściwe. Tak długo jak ludzie, których znam i na których mi zależy znają prawdę, opinie innych mnie nie obchodzą.
Członkowie obsady i ekipa pracującą na planie Ataku Klonów wiedzą dobrze co tak naprawdę lubi 20-letni aktor – Hyden często zmuszał ich do ponownego kręcenia scen podczas których całował się z Natalie Portman, bo po zakończonym ujęciu odwracał się do kamery z szerokim uśmiechem i podniesionymi do góry kciukami. Christensen wspomina za śmiechem: Mówili mi: Hayden przestań! Teraz musimy kręcić całą scenę od początku, a ja im na to: No to świetnie.

THX Joruus.
KOMENTARZE (0)

Sprośne okruchy

O Haydenie słów kilka

2002-05-08 12:13:00 Robert herbu za onet.pl

Hayden Christensen, który za rolę w najnowszych "Gwiezdnych Wojnach" otrzymał miliony dolarów, nadal zarabia na swoje utrzymanie wykonując prace domowe.

Kanadyjski aktor pochodzący z Vancouver jest w domu zawsze wzorowym synem. "Staram się być dobrym synem. Kiedy jestem w Vancouver staram się punktualnie wracać na kolację i nie wdawać się w kłopoty. Rodzice każą mi kosić trawnik i wyrzucać śmieci", wyjaśnia. "Bardzo kocham swoją matkę, jestem z nią bardzo związany." Młody gwiazdor na razie nie planuje przeprowadzki do Hollywood. "Nadal mieszkam w tym samym pokoju, który zajmowałem mając 5 lat. Wolę mieszkać ze swoją rodziną i z ludźmi, wśród których dorastałem."

KOMENTARZE (0)

Sprośne okruchy

Natalie Portman zachowała prywatność

2002-05-05 09:52:00 Joruus za Onet

Joruus donosi, że na Onecie znalazła się ciekawa wypowiedź Natalie Portman:
20-letnia gwiazda z ulgą stwierdziła, że pierwszoplanowa rola w filmie "Gwiezdne wojny: Część I - Mroczne widmo" nie wpłynęła negatywnie na jej prywatność.
"Wyobrażałam sobie, jak idę ulicą, a ludzie bez przerwy mnie nagabują i ani przez chwilę nie jestem sama, ale udało mi się zachować anonimowość", powiedziała. "Jestem rozpoznawana mniej więcej raz na tydzień, co nie jest znowu takie straszne, jeżeli weźmie się pod uwagę, jak popularny był film." Występ w "Gwiezdnych wojnach" wywarł jednak istotny wpływ na życie Natalie - dzieci zaczęły traktować ją jak wzór do naśladowania. "Ten film jest bardzo dobrze odbierany przez dzieci i jestem szczęśliwa, że dzięki niemu mogę mieć jakiś wpływ na ich życie. Mogę teraz odwiedzać szpitale dziecięce, a mali pacjenci są szczęśliwi, kiedy odwiedza ich Królowa Amidala. To chyba jedyna sytuacja, w której dobrze się czuję w roli gwiazdy filmowej, bo wiem, że sprawiam im radość".

KOMENTARZE (0)

Sprośne okruchy

Natalie Portman i służba wojskowa

2002-05-04 10:06:00 TFN

W niedawno udzielonym wywiadzie Natalie Portman została zapytana o to czy uchyla się od służby wojskowej. Natalie Portman urodziła się w 1981 w Jerozolimie, w Izraelu, gdzie obowiązkową służbą wojskową objęte są także kobiety. Królowa Amidala dementuje te pogłoski, jakoby unikała służby wojskowej. „To śmieszne, a ja jestem po prostu głupia” mówi Natalie. Podczas każdej wizyty w Izraelu, musi ona mieć specjalny dokument, że jest zwolniona ze służby wojskowej i tylko tyle. A cała sprawa wraca do niej bardzo często, odkąd w którymś wywiadzie powiedziała, raczej żartem, że się uchyla od służby wojskowej. Natalie (a właściwie jej rodzice) opuścili Izrael, gdy miała 3 lata, i do teraz mieszka w USA. Tak więc nie obowiązuje ją służba wojskowa w Izraelu, chyba że zgłosi się na ochotnika.
KOMENTARZE (0)
Loading..