TWÓJ KOKPIT
0

Sprośne okruchy

Niezwykły dowód miłości Harrisona Forda

2002-06-27 11:19:00 Onet

Harrison Ford demonstruje swoją miłość do Calisty Flockhart budując w swojej karaibskiej posiadłości basen w kształcie serca.
Ford, który spotyka się z seksowną aktorką od czterech miesięcy, regularnie wyjeżdża do swojej rezydencji na wyspie Tobago i ma nadzieję, że przypadnie ona Caliście do gustu. Aby umilić ukochanej pierwszy pobyt na wyspie, Ford zaprojektował dla niej romantyczny basen. "To najpiękniejszy dom w tamtej okolicy. Jest tam nawet wodospad", powiedziała brytyjskiej gazecie "The Sun" osoba, która na własne oczy widziała imponującą posiadłość Forda.

KOMENTARZE (0)

Sprośne okruchy

Matt Damon ma bzika na punkcie "Gwiezdnych Wojen"

2002-06-24 10:01:00 Onet

Matt Damon jest tak wielkim fanem pierwszej części "Gwiezdnych wojen", że oglądał ją 26 razy.

Znany z "Tożsamości Borne`a" aktor jako dziecko był zafascynowany filmem sciente-fiction, który zrobił na nim wielkie wrażenie. Matt wspomina: "Kiedy miałem siedem, czy osiem lat zobaczyłem >>Gwiezdne Wojny<<, które zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Pójście do kina to było coś. Światła gasły, a ty przenosiłeś się w inną, fascynującą rzeczywistość. To był idealny wiek na oglądanie takich filmów. Lasery, strzelaniny, po prostu nie mogliśmy się na to napatrzeć".

Warto dodać, że Damon nie jest jedynym aktorem, który jest wielkim fanem Gwiezdnych Wojen. Do fanów bez wątpienia należy zaliczyć też Jake`a Lloyda, czyli Anakina z TPM, ale też i niesławnego Leonardo DiCaprio, który ma domu olbrzymią kolekcję zabawek i figurek. A tak na marginesie, to jak sądzicie, czy liczba 26 jest dużą? Zapraszam do dyskusji na ten temat na Forum.
KOMENTARZE (0)

Sprośne okruchy

Zakochana Natalie Portman

2002-06-22 00:17:00 Onet

Jak donosi "Super Express" - 21-letnia Natalie Portman jest zakochana!

Obiektem uczuć pochodzącej z Izraela amerykańskiej gwiazdy (znanej min. z "Ataku klonów") jest wokalista zespołu Maroon 5, Adam Levine, którego Natalie poznała dzięki Johnny`emu Deppowi.

Krytycy przepowiadają tak piosenkarzowi jak i aktorce wielką karierę - pozostaje więc życzyć zakochanym wszystkiego najlepszego.

KOMENTARZE (0)

Sprośne okruchy

Harrison Ford woli zostać kawalerem

2002-06-14 08:15:00 Onet

Harrison Ford nie chce zamieszkać ze swoją dziewczyną, Calistą Flockhart.
59-letni aktor i gwiazda serialu "Ally McBeal" spotykają się odkąd poznali się podczas rozdania Złotych Globów w styczniu tego roku. Wydawało się, że ich związek kwitnie, jednak według amerykańskiego brukowca "National Enquirer", Harrison nie ma ochoty rezygnować ze swojego kawalerskiego stylu życia. Z doniesień magazynu wynika, że 37-letnia Calista miała nadzieję spędzać więcej czasu z Fordem i swoim 7-miesięcznym adoptowanym synkiem Liamem odkąd w maju zaprzestano dalszej produkcji "Ally McBeal". Chociaż Fordowi, który niedawno rozwiódł się ze swoją drugą żoną, Melissą Mathison, zależy na związku z aktorką, to nie spieszy mu się do zakładania rodziny po raz trzeci.

KOMENTARZE (0)

Sprośne okruchy

Natalie Portman czeka na alkohol

2002-06-07 21:52:00 Onet

Natalie Portman cieszy się, że już wkrótce będzie mogła kupić legalnie alkohol.
"Bardzo się cieszę, bo wreszcie będę mogła spróbować alkoholu. To było długie i cierpliwe oczekiwanie" - mówi Natalie Portman, która 8 czerwca skończy 21 lat, osiągając upragnioną pełnoletność.

KOMENTARZE (0)
Loading..