TWÓJ KOKPIT
0

Sprośne okruchy

Samuel L. Jackson przeciw raperom

2002-07-26 10:52:00 Joruus za Onet

Samuel L Jackson twierdzi, że w Hollywood nie ma miejsca dla P Diddy`ego i Ice Cube.
Znany z "Pulp Fiction" aktor krytykuje szefów wytworni za to, że dają główne role raperom i dodaje, że nawet nie patrzy na scenariusze, w których grają gwiazdy muzyki hip-hop. "To skandal, żeby ludziom ze świata muzycznego powierzać takie same role jak mnie, Morganowi Fremanowi, Laurence'owi Fishbourne'owi czy Forestowi Whitakerowi. Nie zamierzam użyczać mojej wiarygodności różnym raperom, którzy waśnie pojawili się w przemyśle filmowym. W Nowym Jorku i LA jest mnóstwo młodych aktorów, którzy połowę życia spędzili ucząc się aktorstwa i szlifując swój warsztat. Kształcili się kosztem wielu wyrzeczeń, ale nie dostaną swojej szansy z powody sztucznie wykreowanych nowych aktorów" mówi Samuel. Jackson dodaje, że jedynym raperem, którego uważa za aktora jest Will Smith.

KOMENTARZE (0)

Sprośne okruchy

Harrison Ford i afera z pieluchami

2002-07-21 00:17:00 Onet

Harrison Ford próbował kupić pieluszki i wyszedł ze sklepu czując się jak zniedołężniały emeryt.
Gwiazdor filmowy, który w ubiegłą sobotę (13 lipca) skończył 60 lat, poszedł do sklepu na prośbę swojej ukochanej Calisty Flockhart, aby kupić pieluszki dla jej synka Liama. Po rozmowie z pryszczatym sprzedawcą, który skierował go do działu z pieluchami dla dorosłych, Ford wyszedł ze sklepu czerwony ze wstydu.
"Byliśmy w Livingstone w Montanie. Poszedłem do sklepu i zapytałem sprzedawcę, gdzie są pampersy, a ten szczeniak skierował mnie do działu szóstego, w którym znalazłem wyłącznie pieluchy dla dorosłych. Pieluszki dla dzieci były na drugim końcu sklepu", opowiada Ford.

KOMENTARZE (0)

Sprośne okruchy

Natalie Portman najseksowniejszą wegetarianką

2002-07-16 10:57:00 The Sun

Jak donosi The Sun, Natalie Portman ostatnio została ogłoszona najseksowniejszą wegetarianką na świecie. Ponadto jak donosi dziennik, Natalie pojawiła się ostatnio na meczu polu, gdzie robiła furorę. Natalie oczywiście nie grała, ale The Sun oczywiście opublikował zdjęcie z tej imprezy dostępne tutaj.
KOMENTARZE (0)

Sprośne okruchy

Przygody Haydena

2002-07-15 16:26:00 PageSix

Hayden Christensen ostatnio miał okazję poczuć też ciemną stronę sławy. Jego wspólne wyjście do klubu z Kari Wuhrer, stało się tematem plotek, ale ostatnia miał też przygodę z szaloną fanką. Kiedy samochód w którym jechał Hayden (jako pasażer) zatrzymał się na światłach, zauważyła to jakaś szalona fanka Haydena i koniecznie chciała się do niego dostać, próbując forsować drzwi samochodu. Na szczęście kierowcy udało się odjechać, zanim fanka wyrządziła jakiekolwiek szkody.
KOMENTARZE (0)

Sprośne okruchy

Natalie Portman kryminalistką :)

2002-07-15 16:21:00 TFN

Jak donoszą serwisy internetowe, okazuje się, że Natalie Portman ostatnio popełniła przestępstwo, w dodatku nie na planie filmu, lecz w życiu prywatnym. Nie jest to co prawda nic szczególnie strasznego, albowiem Senator Amidala została przyłapana przez dziennikarzy na tym, że prowadziła samochód i rozmawiała jednocześnie przez telefon komórkowy. W USA jest to przestępstwem. Rzecznik Natalie oświadczył, że jest to nie prawda, gdyż Natalie została napadnięta przez papparazzich, zatrzymała samochód i dopiero wtedy zadzwoniła po pomoc. Dziennikarze twierdzą coś zupełnie innego. W każdym razie sprawą póki co nie zainteresował się amerykański wydział sprawiedliwości. :).
KOMENTARZE (1)

Sprośne okruchy

Pasja życia Harrisona Forda

2002-07-11 12:33:00 Onet

Harrison Ford, który dopiero od kilku lat zajmuje się pilotażem, twierdzi, że zamiłowanie do lotnictwa stawia go na równi z profesjonalistami.
Pierwsze lekcje pilotażu Ford pobierał będąc jeszcze na studiach w 1962 roku, jednak wysokie koszty nauki połączone z obawą przed własną lekkomyślnością sprawiły, że zrezygnował ze swojej pasji. Siedem lat temu słynny aktor ponownie poczuł potrzebę wzbicia się w przestworza i obecnie każdego roku spędza w powietrzu 250 godzin. W pozazdroszczenia godnej kolekcji gwiazdora znajdują się wspaniałe maszyny, a sam Harrison chwali się, że latał już wszystkim, czym kiedykolwiek pragnął latać.
"Lubię ćwiczyć. Mam różne maszyny, które wymagają różnych umiejętności. Uwielbiam tę mieszankę wolności i odpowiedzialności. Jestem wtedy zupełnie anonimowy - nie jestem Harrisonem Fordem, jestem Sierrą 1128. Jest w tym pewien czar." Aktor jest zadowolony, że z realizacją swoich marzeń o lataniu czekał aż do 50-tki: "Nie ufałem sobie. Zacząłem latać dopiero wtedy, kiedy nauczyłem się ufać samemu sobie."

KOMENTARZE (0)

Sprośne okruchy

Ewan rzuca palenie

2002-07-05 08:18:00 IMDB

Ewan Gordon McGregor oświadczył ostatnio, że postanowił rzucić palenie, a główną przyczyną jest ... George Lucas. Ewan chce zerwać z nałogiem do czasu kręcenia Epizodu III, w przyszłym roku. McGregor powiedział też, że George Lucas twierdzi, że palenie jest niezdrowe i szkodliwie, i że Lucas ma racje. Ewan obiecał mu więc, że rzcui palenie do czasu gdy będą kręcić kolejny wspólny obraz.
KOMENTARZE (0)

Sprośne okruchy

Hojny Samuel L. Jackson

2002-07-04 18:09:00 Onet

Samuel L Jackson wygrał, a następnie stracił luksusowego Lexusa, a wszystko to za sprawą golfa i dobrego serca.
Podczas sponsorowanego przez Lexusa turnieju aktor pokonał między innymi jego gospodarza (Michael Douglas) , Alice'a Coopera, Catherine Zeta-Jones i Martina Sheena. Nagrodą główną był luksusowy Lexus, ale Jackson nie zatrzymał go dla siebie, tylko przekazał Motion Picture And Television Found jako podziękowanie za pomoc jaką fundacja mu udzieliła kiedy był początkującym aktorem.
Aktor wspomina: "Kiedy potrzebowałem pieniędzy na zapłacenie rachunków dostałem je od Motion Picture and Television Found".
Catherine Zeta-Jones, która w ubiegłym roku nalegała, żeby kobiety także mogły brać udział w turnieju wyznała, że była przerażona tym jak sobie poradzi. "Denerwowałam się od czasu, gdy w zeszłym roku lekkomyślnie powiedziałam, że też chcę wziąć udział w rozgrywkach" - zdradziła żona Michaela Douglasa. Niestety nikt z graczy nie trafił do dołka za pierwszym podejściem i nie wygrał 1 miliona dolarów.

KOMENTARZE (0)

Sprośne okruchy

Prywatne życie Natalie

2002-07-02 00:04:00 IMDB Polska Strona Fanów NP

Dziennikarze nie przestają męczyć Natalie natarczywymi pytaniami. Ostatnio zapytano ją o to czy kiedykolwiek pociągały ją kobiety. Natalie powiedziała, że nie, i choć zdecydowanie bardziej pasują jej mężczyźni, niczego nie wyklucza. Natalie powiedziała: „Nigdy nie umówiłam się z żadną kobietą, ani nic w tym rodzaju. Ale myślę, że ważniejsza jest osoba w której się zakochujesz i dlaczego miałabym się ograniczać jedynie do 50% populacji ludzkiej?”. Natalie jest wegetarianką, a dokładniej to nawet weganką i inne pytanie dotyczyło, czy umawia się jedynie z wegetarianami. Natalie odpowiedziała, że chciałaby, ale mało jest facetów wegetarian, więc się nie ogranicza (znowu ;)). Ponadto okazuje się, że Natalie ostatnio mocno imprezuje, a zarzekała się, że na razie czekają ją tylko egzaminy końcowe. Na jednej z imprez Padme miała szansę spotkać się z Macaulayem Culkinem czyli słynnym Kevinem.
KOMENTARZE (0)
Loading..