Sprośne okruchy

Lucas i Coppola na wakacjach

0

Jak donosi film.interia.pl:

Autorzy największych przebojów światowego kina - George Lucas (cykl "Gwiezdne wojny") i Francis Ford Coppola (trylogia "Ojciec chrzestny") - postanowili odpocząć i wybrać się na wspólne wakacje. Twórcy, którzy przyjaźnią się od ponad 30 lat, przemierzyli samochodem całą Kanadę.

Jak podała jedna z internetowych witryn filmowych, Lucas i Coppola w ciągu zaledwie sześciu dni przejechali ponad cztery tysiące kilometrów. Twórcy ze swoimi rodzinami wyjechali z Toronto 13 sierpnia i dotarli aż do Vancouver. Według wiarygodnych źródeł, podróż kosztowała tworców łącznie ponad 600 tysięcy dolarów.

George Lucas powrócił obecnie do przygotowań związanych z realizacją "Epizodu III", chronologicznie trzeciej części gwiezdnej sagi. Z kolei Francis Ford Coppola wciąż pracuje nad swoim wysokobudżetowym projektem "Megalopolis".

O Haydenie na Wirtualnej...

JORUUS za WP.pl
0

Hayden Christensen walczył na ekranie z groźnymi klonami, jednak jego najniebezpieczniejszym przeżyciem była prawdziwa potyczka z organizmami morskimi.

Przystojny aktor, który w filmie GWIEZDNE WOJNY: ATAK KLONÓW zagrał ANAKINA SKYWALKERA, przyznaje, że przeżył straszne chwile, kiedy podczas wakacji z rodziną zdarzyło mu się wpłynąć w ławicę meduz.

"Wyciągnęli mnie na brzeg oblepionego mackami. Potem przez godzinę musiałem moczyć się w occie", wspomina.

Han Solo chce syna

Wirtualna Polska
0

Jak donosi Wirtualna Polska, 60-letni odtwórca ról Hana Solo i Indiany Jonesa spotyka się od pewnego czasu z aktorką Calistą Flockheart, grającą w popularnym serialu "Ally McBeal". Harrison chce zostać ojcem jej adoptowanego synka Liama. Flockheart ma jednak pewne obiekcje, ponieważ nie wie jak jej syn zniósłby ewentualny rozpad związku z Fordem. Ford i Flockheart poznali się w styczniu 2002, ale coraz częściej mówi się o ich małżeństwie. Dodam tylko, że Ford ma już czworo dzieci z dwóch poprzednich związków i by ożenić sie z Flockheart musi najpierw wziąć rozwód z Melissą Mathison.

Anakin wśród Najseksowniejszych...

Wirtualna Polska
0

Jak donosi Wirtualna Polska, magazyn InStyle ogłosił tegoroczne wyniki na najseksowniejszą gwiazdę filmową. I tak wśród takich gwiazd jak Brat Pitt, Jennifer Lopez, Catherina Zeta-Jones, Naomi Watts, na piątym miejscu znalazł się Hayden Christensen jako Najseksowniejszy wschodzący aktor - tylko pogratulować.

Carrie Fisher vs Jennifer Lopez

Joruus za Wirtualna Polska
0

Znana z Gwiezdnych Wojen Carrie Fisher została niemile zaskoczona, kiedy w czasie wywiadu z Jude'm Law dla jej programu TV wszystkie światła zgasły. Zawiniła Jennifer Lopez...
Rozmowa Carrie z brytyjskim aktorem odbywała się w nowojorskim hotelu Waldorf, gdzie Lopez i Ralph Fiennes kręcili właśnie sceny do filmu The Chambermaid.
Ekipie Lopez brakowało trochę mocy, a ponieważ wszystko odbywało się na tym samym piętrze, postanowili wyłączyć konkurencję, zostawiając Fisher, Jude'a i ich ekipę w ciemnościach na pół godziny.

Natalie Portman umawia się z ..

IMDB
0

Okazuje sie, że od tygodnia Natalie Portman spotyka się z Jimmym Fallonem, znanym amerykańskim komikiem telewizyjnym. Wcześniej Fallon umawiał się między innymi z Wiwoną Ryder. Nie wiadomo na ile jest to prawdziwe uczucie, a na ile telewizyjna reklama Fallona, który będzie mógł się pochwalić randkowaniem z królową Amidalą.

Archiwum wiadomości dla działu "Sprośne okruchy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.