TWÓJ KOKPIT
0

Sprośne okruchy

Zalety niskiego wzrostu

2003-12-24 12:03:00 Onet.pl

Natalie Portman odkryła zaletę niskiego wzrostu – dla większości fanów jest trudno zauważalna w tłumie.

22-letnia aktorka ma niewiele ponad 1,5 metra wzrostu, co bardzo jej się przydaje, kiedy stara się wtopić w tłum.

"Myślę, że ludzie zwykle nie rozpoznają mnie, ponieważ jestem niska" - mówi. "Kiedy jesteś wysoką blondynką, jak Uma Thurman, po twoim wejściu do pokoju wszyscy patrzą na ciebie, a ja jestem malutka, więc mogę się ukrywać. Pierwsze słowa, jakie zwykle słyszę, to –‘W rzeczywistości jesteś znacznie niższa’- a ja myślę sobie –‘To było naprawdę miłe i przyjacielskie!’"

KOMENTARZE (23)

Sprośne okruchy

Obi-Wan na swoopie przez Polskę!

2003-12-18 11:39:00 Stopklatka.

Stopklatka donosi:

Szkocki aktor Ewan McGregor chce na motorze odbyć podróż dookoła świata. Rozpocznie ją w kwietniu w Londynie, a zakończy w Nowym Jorku. Po drodze zawita do Polski. Z Polski Ewan McGregor uda się do Rosji i Chin. Następnie cały sprzęt przetransportowany zostanie samolotem na Alaskę. Po wylądowaniu w Ameryce, poprzez Kanadę, aktor trafi do Nowego Jorku gdzie zakończy się podróż. Ewan McGregor marzył o wycieczce dookoła świata na motorze już gdy miał 18 lat. Aktor przewiduje że uda mu się całą trasę pokonać w 15 tygodni. Podczas wycieczki będzie się spotykał z ekipami telewizyjnymi z różnych krajów by w ten sposób móc nakręcić film dokumentujący jego dokonanie.
KOMENTARZE (13)

Sprośne okruchy

Czy Ewan McGregor uniknie porwania ?

2003-12-11 23:15:00 WP.pl

Przed trzymiesięczną wyprawą motocyklową szkocki aktor Ewan McGregor weźmie udział w szkoleniu pozwalającym uniknąć porwania.

Gwiazdor zamierza przejechać 34 tysiące kilometrów po niebezpiecznych rejonach Europy, Kazachstanu, Rosji, Mongolii i Chin kręcąc ze swoim przyjacielem Charliem Boormanem nowy serial telewizyjny.

Przed wyprawą, która rozpocznie się w Nowy Rok, obaj aktorzy muszą odbyć trening przygotowujący ich na różne okoliczności.

"Odbędziemy szkolenia techniczne, medyczne i specjalny trening pozwalający uniknąć porwania. Nauczymy się tego wszystkiego i jesteśmy gotowi do drogi", wyjaśnia Ewan.

Aktor najbardziej cieszy się z zaplanowanej podróży na Syberię. "Jestem zafascynowany Syberią. Podobno przejazd przez Syberię jest jak przeprawa przez Antarktydę, bo krajobraz jest dokładnie taki sam."

KOMENTARZE (6)

Sprośne okruchy

Keira Knightley najbardziej obiecującą gwiazdą filmową

2003-12-07 11:39:00 Onet.pl

Jak donosi Onet.pl o odtwórczyni Sabe w Mrocznym Widmie: Keira Knightley zajęła pierwsze miejsce na ogłoszonej przez magazyn "Entertainment Weekly" liście najbardziej obiecujących gwiazd filmowych 2003 roku.
18-letnia brytyjska aktorka najpierw zwróciła na siebie uwagę w filmie "Podkręć jak Beckham", a potem zdobyła sławę dzięki roli w "Piratach z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły" i "To właśnie miłość". Teraz młoda gwiazda kończy pracę nad filmem o królu Arturze, w którym gra Ginewrę.
Hollywoodzki producent Jerry Bruckheimer, który wybrał Keirę zarówno do "Piratów z Karaibów" jak i opowieści o królu Arturze zapewnia: "Ona potrafi grać. Z Keirą nie czujecie, że to film".
Teraz młodą aktorkę docenił także branżowy magazyn "Entertainment Weekly", który przyznał jej tytuł najbardziej obiecującej gwiazdy tego roku.
Na Onecie można zobaczyć galerię Keiry Knightley.
KOMENTARZE (3)

Sprośne okruchy

Ewan McGregor: Jestem okropnym aktorem ...

2003-12-04 22:29:00 Film.WP.Pl.

Wirtualna Polska donosi:
Ewan McGregor sławę zdobył główną rolą w filmie Trainspotting, w którym wykazał się bardziej znajomością problemów z narkotykami, niż talentem aktorskim.

Jednak już wkrótce udowodnił, że stać go na wiele - śpiewał i naprawdę grał w 'Moulin rouge', genialnie wręcz zagrał w 'Idolu', ciekawą kreację stworzył w 'Nocnej warcie'.

On sam jednak wydaje się być wobec samego siebie wyjatkowo krytyczny. Przy okazji promocji najnowszego filmu Tima Burtona 'Big Fish' McGregor powiedział:

"Jestem okropnym aktorem. Każdego dnia dziwię się i dziękuję swoim szczęśliwym gwiazdom, że udało mi się ukryć to przed wami."

W Gwiezdnych wojnach rzeczywiście - słabo się ukrywał...
KOMENTARZE (5)

Sprośne okruchy

Samuel L. Jackson radzi sobie z fanami

2003-12-01 21:14:00 Onet.pl

Samuel L. Jackson odkrył znakomity sposób na unikanie natrętnych fanów w miejscach publicznych - chodzi po mieście w pojedynkę.

Aktor przekonał się, że gdy nie towarzyszy mu świta tradycyjnie kojarzona z hollywoodzkimi gwiazdami, fani uznają, iż jest on jedynie kimś podobnym do Samuela L. Jacksona.

"Dużo czasu spędzam przechadzając się po mieście i oglądając wystawy sklepowe. Chodzę sam, bo wtedy ludzie myślą, że to nie mogę być ja i nie zaczepiają mnie" - wyjaśnia gwiazdor filmu "Pulp Fiction".

KOMENTARZE (7)
Loading..