Sprośne okruchy

Ewan McGregor: ale o co chodzi w ...

Onet.Pl
20

Onet.Pl donosi:
Ewan McGregor nie może się już doczekać, kiedy obejrzy ostatnią część "Gwiezdnych wojen", bo ma nadzieję, że wtedy w końcu dowie się, o co chodzi w tym filmie.

Szkocki aktor, który zawzięcie krytykował komputerowe efekty zamieszczone w słynnej sadze, zagrał w serii prequeli Obiego Wan Kenobi i przyznaje, że nigdy nie przeczytał całego scenariusza części trzeciej.

"Nawet nie wiem, co się w tej części wydarzy. Nie przeczytałem jeszcze scenariusza, zresztą nigdy nie byłem wielkim fanem sagi", mówi McGregor, który mimo wszystko potrafi przewidzieć zakończenie filmu na podstawie części Gwiezdne Wojny z 1977 roku, która chronologicznie następuje po części III. "Wiem, że na końcu będzie wielka walka pomiędzy mną i Haydenem Christensenem, który gra Anakina Skywalkera. Ja wyjdę z niej bez uszczerbku, ale Hayden będzie miał poważne problemy, więc wynika z tego, że wygram, nieprawdaż?"

Film "Gwiezdne wojny: Epizod III" wejdzie na ekrany kin w 2005 roku.


Komentarze pozostawie Wam !!

McGregor znowu narzeka...

6

Jeszcze niedawno pisaliśmy o tym jak McGregor narzeka na fanów SW, a tu dotarła do mnie kolejna wiadomość - tym razem odtwórca roli Obi-Wana żali się na Gwiezdne Wojny wogóle! McGregor twierdzi, że jego udział w wizji Lucasa jest nudny... mimo, iż to właśnie gra w "Mrocznym Widmie" i "Ataku Klonów" przyniosła Ewanowi sławę. Oto jak McGregor argumentuje swoje zdanie w tej kwestii:
To bardzo trudne filmy od strony aktorskiej. Wymagają grania w „niebieskiej próżni" bez udziału innych aktorów. To prawdziwy koszmar. Z pewnością nie mogę powiedzieć że bawię się przy nich dobrze"
Szybko jednak zarzuca troszkę usprawiedliwiającą gadkę:
Miło być częścią tak olbrzymiego projektu. Lubię kiedy dzieciaki podchodzą do mnie i zadają pytania o film.
Ah tak? Ciekawe czy narprawdę sprawia mu to taką przyjemność... sprawdźcie to.

Nerwowy McGregor...

Onet
9

Ewan McGregor, którego znamy przede wszystkim z filmu "Atak Klonów", musi mieć czasem rzeczywiście dosyć fanów. Nic dziwnego - zadręczają go iście fanowskimi pytaniami:) Poniżej jego wypowiedź, która pojawiła się na Onecie:

To fantastyczne, kiedy dzieci pytają: 'Jak się włącza miecz świetlny?', ale to przestaje być zabawne, kiedy robią to dorośli, bo oni naprawdę powinni być już mądrzejsi. Jeden mężczyzna chciał, żebym mu poradził jak ma trenować, żeby zostać Rycerzem Jedi. Takim ludziom odpowiadam: 'Chcesz mojej rady jak zostać Jedi? Odczep się! Oto moja rada.

Słyszałem, że Maradonna kiedyś strzelał do zbyt natrętnych fotoreporterów... Oby fani nie doprowadzili McGregora do takiego stanu, bo nie będzie mógł zagrać w Epizodzie III:).

Samuel L. Jackson najbogatszym

TFN
3

Samuel L Jackson, aktor, który zagrał Mace'a Windu w Mrocznym Widmie, i Ataku Klonów, według statystyk box office. Raport zawiera zyski z filmów tej dekady. Sam ma aż $773.2 milionów. Sumę tę uzbierał, głównie dzięki wpływom z Ataku Klonów, i xXx. Dziewiąte miejsce zajmuje Ewan McGregor z Atakiem Klonów, Moulin Rouge i Helikopterem w Ogniu.

Archiwum wiadomości dla działu "Sprośne okruchy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.