TWÓJ KOKPIT
0

Sprośne okruchy

Keira Knightley króluje

2004-03-23 15:53:00 Film.Onet.pl

Keira Knightley po raz kolejny okazała się najbardziej obiecującą młodą gwiazdą Hollywood. W rankingu przeprowadzonym przez brytyjski magazyn "Film Review" aktorka pokonała wiele młodych pań, które dopiero rozpoczynają karierę filmową.

Gwiazda "Podkręć jak Beckham" oraz "Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły" okazała się lepsza od nominowanej w tym roku do Złotego Globu Scarlett Johansson i 13-letniej Keishy Castle-Hughes, która niedawno walczyła o Oscara.

Zdaniem magazynu, który przeprowadził głosowanie, Knightley jest nie tylko jedną z najbardziej utalentowanych młodych aktorek, ale należy także do czołówki najseksowniejszych panien.

A oto pierwsza dziesiątka zestawienia "Film Review":

1. Keira Knightley
2. Scarlett Johansson
3. Keisha Castle-Hughes
4. Chloe Sevigny
5. Naomi Watts
6. Julia Stiles
7. Kate Beckinsale
8. Sophia Myles
9. Maggie Gyllenhaal
10. Rachel Weisz.

KOMENTARZE (12)

Sprośne okruchy

Keira obawia się własnego lenistwa

2004-03-13 11:13:00 Film.gery.pl

Keira Knightley nie chciała zatrudniać asystentki, ponieważ obawia się własnego lenistwa. Co więcej, 18-letnia aktorka nie przepada za swoim nowym wizerunkiem.

Aktorka przyznaje, że w niektóre poranki ciężko jej wygramolić się z łóżka, jeżeli nie musi pracować, więc zatrudnienie asystentki mogłoby jeszcze bardziej pogłębić jej lenistwo.

"Gdybym miała asystentkę, to moje dojrzewanie zatrzymałoby się na 18 roku życia, a tego nie chcę. Jestem największym leniem na świecie i z pewnością nie chciałoby mi się już nic robić." - wyjaśnia aktorka.

Gwiazda filmu "Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły" powiedziała w wywiadzie dla magazynu "Vanity Fair", że niechęć do zatrudniania asystentki jest jednym z powodów, dla których nie zdecydowałaby się nigdy na przeprowadzkę do Los Angeles.

"Nie zniosłabym odrzucenia. Chodząc po Los Angeles widzi się tych wszystkich doskonałych ludzi i chciałoby się wyglądać tak, jak oni. Myślę, że zanim tam pojadę, muszę być znacznie silniejsza psychicznie." - tłumaczy młoda aktorka.

Co więcej, Keira Knightley nie przepada za swoim nowym wizerunkiem. 18-letnia aktorka przygotowując się do roli Ginewry w filmie "Król Artur" spędziła trzy miesiące na siłowni.

"Widziałam już pierwsze zdjęcia" - mówi Knightley. "Jestem naprawdę duża. Widać każdy mój mięsień. Szczerze mówiąc czuje się dość dziwnie bo to zupełnie nie jestem ja."

Młoda aktorka ćwiczyła pod kontrolą Eda Chow, który wcześniej przygotowywał do roli Lary Croft Angelinę Jolie.

Nowa produkcja Jerry'ego Bruckheimera, "Król Artur" zadebiutuje w kinach w lipcu tego roku. W filmie wyreżyserowanym przez Antoine'a Fuqua zagrali oprócz Keiry Knightley Clive Owen, Stephen Dillane, Ioan Gruffudd, Stellan Skarsgard i Ray Winstone.

KOMENTARZE (3)
Loading..