TWÓJ KOKPIT
0

Sprośne okruchy

Keira nie ma problemu z okazywaniem ..

2004-05-26 02:58:00 Onet.Pl

Onet donosi :

Keira Knightley nie będzie miała problemu z rozebraniem się na planie filmu, jednak nie zamierza obnażać swoich wdzięków dla czytelników męskiego magazynu.

19-letnia gwiazda filmu "Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły" twierdzi, że rozbierze się przed kamerą, jeżeli będzie tego wymagał scenariusz, ale nie ma ochoty na pozowanie w bikini lub kompletnie nago dla okładki w kolorowym magazynie.

"Nie mam problemu z nagością w filmie, chociaż oczywiście nie będę się rozbierać przy byle okazji. Po prostu czasami nagość jest w filmie potrzebna i może być bardzo piękna, natomiast nie sądzę, żebym czuła się swobodnie pozując w skąpym bikini do zdjęcia na okładkę magazynu dla facetów. W Hollywood trzeba umieć akceptować własne ciało, ale ja nie mam z tym problemu, bo odziedziczyłam po rodzicach dobre geny." – tłumaczy aktorka.Na temat wdzięków gwiazd Star Wars porozmawiaj na Forum
KOMENTARZE (29)

Sprośne okruchy

Najpierw usta, a potem?

2004-05-24 08:06:00 Film.Onet.pl

Keira Knightley przyznała, że powiększyła sobie górną wargę.

Seksowna aktorka odwiedzała w ubiegłym miesiącu pewnego londyńskiego chirurga plastycznego, a jakiś czas później na zdjęciach dumnie prezentowała pełniejszy uśmiech. Keira przyznaje, że odwiedzała lekarza, żeby leczyć trądzik, ale przy okazji powiększyła sobie usta.

"No dobrze, przyznaję, zrobiłam to. Powiększyłam sobie górną wargę. Chodziłam do lekarza w sprawie trądziku, ale jestem tylko człowiekiem i jak każda normalna dziewczyna nie potrafiłam sobie odmówić" - wyznaje Keira.
KOMENTARZE (38)
Loading..