TWÓJ KOKPIT
0

Sprośne okruchy

Mądra Portman i głupiutka Keira

2004-08-06 14:43:00 Film.Onet.pl i Wp.pl

Keria Knighley otrzymała dwie pozycje na najgłupsza aktorkę na łamach Wp.pl za następujące rzeczy:

Królowa co nie chce księciaKeira Knightley nie marzy o romansie z prawdziwym księciem, chociaż w swoim ostatnim filmie 'Król Artur' zagrała samą Królową Ginewrę.

Wścibskie media wielokrotnie łączyły aktorkę z jej kolegami z planu, m.in. Adrienem Brody, jednak 19-letnia Keira jest zakochana po uszy w irlandzkim modelu Jamiem Dornanie i zupełnie nie rozumie, dlaczego młody następca tronu Książę William jest takim idolem dla milionów nastolatek.

"Facet, który mi się podoba, musi być zabawny i inteligentny, a książę William zdecydowanie nie jest w moim typie - za bardzo przypomina mi konia. Zresztą ciągle czytam o swoich rzekomych romansach z różnymi mężczyznami. To naprawdę wkurzające."

Celnicy wolą blondynkiKeira Knightley, która odkryła, że blond włosy bardzo ułatwiają życie.

19-letnia gwiazda od pewnego czasu farbowała włosy na jasny kolor, jednak dla roli królowej Ginewry w filmie ‘Król Artur’ zmieniła się w kruczoczarną brunetkę i natychmiast doświadczyła negatywnych konsekwencji takiej zmiany.

"Lubię mieć ciemne włosy, ale kiedy byłam blondynką, nigdy nie zatrzymywano mnie na lotnisku. Teraz jestem brunetką i za każdym razem jestem sprawdzana, ale zamierzam pozostać przy ciemnych włosach. W końcu to mój naturalny kolor!"Tyle o Keirze. Natomiast Natalie Portman zmienną jest...Natalie Portman jakiś czas temu obiecała, że nigdy nie zagra w rozbieranej scenie. Teraz już nie jest tak stanowcza.

23-letnia aktorka kilka lat temu złożyła publiczną obietnicę, iż nie wystąpi w rozbieranej scenie w filmie. Obecnie uważa jednak, że tego typu deklaracje nie są zbyt rozsądne, bo przecież ludzie się zmieniają.

- Stawianie samemu sobie pewnych granic jest niezbyt mądre - uważa Portman. – Przecież to, co myślisz, praktycznie na każdy temat ulega dość szybkim zmianom.

Zdaniem artystki nie ma też żadnego powodu, by konsekwencję uważać za jakąś wyjątkową cnotę.

- Nie mogę powiedzieć, że nigdy nie zagram nago - mówi Portman. - Natomiast z pewnością filmy, w których nagość jest potrzebna, są rzadkością. Trudno byłoby nakręcić "Ostatnie tango w Paryżu" bez nagości. Ale ja raczej nie widzę siebie w takiej roli.


...ale przynajmniej jest mądra...

Podczas pracy nad filmem "Garden State" aktorka Natalie Portman kończyła studia na prestiżowym uniwersytecie Harvarda i nieustannie podróżowała między uczelnią i planem zdjęciowym.

23-letnia gwiazda, która w 2003 roku zdobyła tytuł magistra psychologii, była w swoim żywiole, kiedy przyszło jej łączyć aktorstwo z egzaminami, ponieważ praca pod presją jest dla niej bardzo stymulująca.

"Przylatywałam na uczelnię, żeby zdać egzamin i natychmiast wracałam na plan. Miałam mnóstwo pracy, ale zauważyłam, że w takich sytuacjach jestem najbardziej produktywna, a kiedy nie mam nic do roboty, staję się prawdziwym leniem. Zupełnie tak, jak teraz" – wyjaśnia aktorka.
KOMENTARZE (38)

Sprośne okruchy

Koniec podróży Ewana McGregora

2004-08-04 11:34:00 Film.Onet.pl

Ewan McGregor zakończył swoją podróż dookoła świata na motocyklu.

McGregor wraz ze swoim towarzyszem podróży Charlie Boormanem dotarli do Nowego Jotrku i z tej okazji wydali imprezę w hotelu Maritime. Aktor, któremu przez cztery miesiące podróży urosła wilka broda spędził kilka godzin na rozmowie w członkami kapeli Black Rebel Motorcycle Club.

33-letni gwiazdor, którego ostatnio mogliśmy zobaczyć w filmie "Duża ryba", wyruszył z Londynu i zakończył podróż właśnie w Nowym Jorku. Po drodze przejechał całą Europę, Rosję, Mongolię, Syberię i Alaskę.

Podczas podróży cały czas realizowany był dokumentalny film dla telewizji BBC. Obraz trafi do telewizji jeszcze w tym roku. Za realizację dokumentu odpowiadał na trasie Charlie Boorman, syn reżysera Johna Boormana.
KOMENTARZE (5)
Loading..