TWÓJ KOKPIT
0

Sprośne okruchy

Królowa plotek Keira i dworka Natalie

2005-10-31 21:18:00

Na Onecie pojawiły się nowe ploty o dwóch prequelowych aktorkach.

Keira Knightley marzy o Oscarze
Keira Knightley marzy o nominacji do Oscara za niezwykle przychylnie przyjętą rolę Elżbiety Bennet w filmie "Duma i uprzedzenie".

Wcielając się w postać najsłynniejszej bohaterki powieści Jane Austen 20-letnia aktorka udowodniła wszystkim sceptykom, że naprawdę potrafi grać.

- Nie zaprzeczam, że miło byłoby dostać nominację, ale wiem, że dopiero zaczynam karierę i na pewno znajdzie się wiele innych, bardziej znanych aktorek w filmach, które jeszcze nie miały premiery - tłumaczy gwiazda.


Keira Knightley chce się całować
Keira Knightley chciałaby klauzulę, na mocy której będzie się całować z głównym bohaterem filmu.

Brytyjska aktorka pracuje właśnie na planie kontynuacji "Piratów z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły" z Johnnym Deppem, ale nie ma co liczyć na pocałunki. I to właśnie spędza jej sen z powiek.

- Za pięć lat, jak będę mogła sobie na to pozwolić, każe zagwarantować mi że będę się całować z głównym bohaterem - mówi Knightley. - Niech mi to wpiszą do kontraktu.

Na pocieszenie Keira mogła całować się na planie z Orlando Bloomem. - Orlando jest w tym naprawdę dobry - mówi Knightley. - Cieszę się, że znowu mogę z nimi wszystkimi pracować.


Twarda Keira Knightley
Keira Knightley musiała nauczyć się ignorować uwagi na swój temat, ponieważ od kiedy została gwiazdą nieustannie staje się obiektem krytyki.

Brytyjska piękność, która regularnie gości w rankingach najseksowniejszych gwiazd Hollywood, równie często spotyka się z bezceremonialnością filmowców krytykujących jej wygląd.

- W tej branży trzeba umieć przyjmować ciosy, bo często zdarza się, że o szóstej rano podczas zdjęć słyszę, jak ktoś mówi, że mam beznadziejne nogi i nie mogę się tym przejmować, chociaż mam ochotę odpyskować. Oczywiście nigdy tego nie robię... - mówi Keira.


Lekcje tańca erotycznego u mamy
Keira Knightley nie radziła sobie ze scenami tańca erotycznego w filmie "Domino", więc poprosiła o pomoc… swoją matkę.

Brytyjska aktorka obawiała się, że nie poradzi sobie z trudną sceną, chociaż wcześniej uczyła się od prawdziwej tancerki z klubu nocnego. Z pomocą przyszła jej dopiero matka, która w przeszłości była tancerką w klubie go-go.

- Moja mama była kiedyś tancerką go-go. Podobno wyrzucili ją z pracy. Kiedy zaczęła mnie uczyć, ciągle powtarzała – "Bardziej seksownie, bardziej seksownie"- a ja myślałam –"Jakie to dziwne, moja mama uczy mnie tańca erotycznego" - wspomina Keira.


Keira boi się premier
Keira Knightley panicznie boi się premier, ponieważ nie radzi sobie z uwagą, jaka skupia się na jej osobie.

20-letnia aktorka jest na co dzień pewną siebie i otwartą osobą, jednak ciągle nie może przyzwyczaić się do gapiących się na nią tłumów.

- Nie przepadam za premierami. Zwykle na takie imprezy trzeba mnie zaciągać siłą. Ze strachu pocę się jak mysz, ale niestety muszę chodzić, bo to część mojej pracy. Nie wiem, dlaczego tak się tym denerwuję - mówi Brytyjka.


Wystraszona Keira Knightley
Keira Knightley obawia się, że wkrótce zastąpią ją młodsze koleżanki.

Choć Knightley ma dopiero 20 lat boi się, że już wkrótce pracę zabiorą jej młodsze aktorki. W końcu Brytyjka debiutowała w wieku 8 lat, więc ma prawo czuć się weteranką.

- Jeden z magazynów nazwała jakąś młoda aktorkę nową Keirą Knightley - mówi aktorka. - Wygląda na to, że moja młodość aktorska jest już za mną.

Wkrótce Knightley będzie można zobaczyć w drugiej części filmu "Piraci z Karaibów".


Keira Knightley nie lubi się oglądać
Keira Knightley nie lubi oglądać siebie na ekranie, ponieważ wydaje jej się, że nie potrafi grać.

Brytyjska piękność jest swoim najsurowszym krytykiem i przyznaje, że bardzo się męczy oglądając własne filmy:

"Jestem dla siebie najgorszym krytykiem. Możecie wziąć najsurowszą recenzję mojego aktorstwa i pomnożyć ją przez 10 – tak właśnie oceniam samą siebie. To wielka wada" - tłumaczy perfekcjonistka, która chętnie nakręciłaby jeszcze raz niektóre ze swoich filmów, m.in. "Piratów z Karaibów".

"Bardzo ciężko jest wracać do roli, którą dziś zagrałabym zupełnie inaczej. Często myślę sobie, że czegoś nie powinnam robić, a coś innego powinnam zagrać inaczej".


Intymne rozmowy Keiry Knightley
Keira Knightley lubi zapalić sobie z mamą i porozmawiać o seksie.

Matka brytyjskiej aktorki nie należy raczej do grupy konserwatywnych rodziców.

- Mama jest trochę stuknięta, ale w pozytywnym znaczeniu - mówi Keira Knightley. - Nie widziałem co prawda "Poznaj moich rodziców" ale wydaje mi się ze moja mama jest jak postać Barbry Streisand. Mój brat z kolegami na przykład namiętnie upijał się u nas w domu gdy raczej nie powinien był tego robić, a matka mu na to pozwalała.
Knightley przyznaje, że zdarzało jej się palić z mamą papierosy i rozmawiać o seksie. - Może nie są to typowe relacje miedzy mamą a córką, ale z pewnością jesteśmy ze sobą bardzo blisko - dodaje Knightley.


Hilary Duff podziwia Natalie Portman
Hilary Duff szczerze podziwia Natalie Portman, która w odróżnieniu od większości gwiazd potrafi zachowywać prywatność.

Duff, która trafiła na okładki brukowców już w wieku 16 lat, kiedy zaczęła się spotykać z wokalista grupy Good Charlotte, Joelem Maddenem, chciałaby pójść w ślady starszej koleżanki i skoncentrować się na karierze, a nie sławie i związanych z nią komplikacjach.

- To okropne, że wszystko, co robię, prędzej czy później dociera do mediów. Natalie jest pod tym względem wyjątkowa, ponieważ udaje jej się zachować swoje prywatne sprawy w tajemnicy. Poza tym jest bardzo utalentowana i zajmuje się przede wszystkim swoją pracą, mówi 18-letnia gwiazdka.

KOMENTARZE (0)
Loading..