TWÓJ KOKPIT
0

Sprośne okruchy

Nieśmiała Keira Knightley

2005-02-24 21:55:00

Kolejny news z Onetu.pl o naszej "Gwiezdno-wojennej" królowej [fałszywej w dodatku] plotek:

Keira Knightley w dalszym ciągu czuje się onieśmielona w towarzystwie niektórych gwiazd.

Aktorka przyznaje, że obecność innych gwiazd filmowych powoduje często, iż przestaje się odzywać:

"George Clooney był producentem mojego najnowszego filmu »The Jacket« i na jeden dzień pojawił się na planie. Przez cały ten czas zdołałam wykrztusić z siebie jedynie »Cześć« i »Do widzenia«" -, mówi brytyjska ślicznotka, która po kilku latach pracy w showbiznesie nadal bardzo przejmuje się, kiedy musi założyć na premierę jakąś kosztowną biżuterię.

"Muszę sobie powtarzać, ze to tylko świecidełka kupione w Topshopie za 10 funtów, inaczej zwariowałabym ze strachu" - dodaje.

KOMENTARZE (0)

Sprośne okruchy

Panie o najpiękniejszych brzuchach

2005-02-24 13:34:00 Film.onet.pl

Film.onet.pl donosi:

Keira Knightley zajęła pierwsze miejsce w rankingu posiadaczek najbardziej imponujących mięśni brzucha.

Gwiazda filmu "Król Artur" pokonała tak wysportowane panie, jak Fergie z zespołu Black Eyed Peas i Gwen Stefani.

Oto lista 10 gwiazd showbiznesu z najlepiej wyrzeźbionymi mięśniami brzucha opublikowana przez amerykański magazyn "In Touch":

1. Keira Knightley
2. Fergie
3. Gwen Stefani
4. Kelly Ripa (amerykańska gwiazda telewizyjna)
5. Jennifer Lopez
6. Eva Longoria
7. Jennifer Garner
8. Serena Williams
9. Jessica Simpson
10. Beyonce Knowles.

KOMENTARZE (14)

Sprośne okruchy

Sztuka dla Keiry Knightley

2005-02-18 08:42:00 Onet.pl

O kolejnym projekcie/pomyśle Keiry Knightley, aktorki grającej w Mrocznym Widmie, poinformował Onet.pl:

Matka Keiry Knightley pisze dla swojej córki sztukę teatralną.

Sharman MacDonald twierdzi, że nie jest jeszcze pewna, czy chce, aby Keira wystąpiła w jej sztuce, ponieważ trochę obawia się negatywnych recenzji.

"Zawsze zakładam, że sztuka może być źle przyjęta i nie chcę, aby o jej niepowodzenie oskarżano moich bliskich" - mówi dramatopisarka zapewniając, że jest bardzo dumna ze swojej pięknej córki. "Keira ma mnóstwo wdzięku i jest nadzwyczajną osobą. Zawsze wiedziałam, że jest niezwykle utalentowana."

KOMENTARZE (0)

Sprośne okruchy

Szukała najładniejszej... dublerki do scen...

2005-02-08 22:44:00 Onet

Dla wielu osób spędzenie dnia na oglądaniu kobiecych pup wydaje się znacznie atrakcyjniejszą formą pracy, niż nudne siedzenie przy biurku - właśnie tak wyglądał niedawno jeden z roboczych dni Keiry Knightley.

19-letnia aktorka uznała, że jej własna pupa nie nadaje się do pokazania przed kamerą, więc zażądała dublerki tłumacząc producentom, że jej pośladki nie spełniają wymagań stawianych przez rolę.

"Urządziliśmy casting i do biura zaczęły wchodzić różne kobiety, które pokazywały mi swoje pupy. Wszystkie miały naprawdę fantastyczne tyłki, więc doszłam do wniosku, że na pewno nie pokażę się nago przed kamerą, jeżeli nie będę wyglądała tak, jak one" - mówi gwiazda, która ostatecznie wybrała 28-letnią rumuńską tancerkę.

Roberta Lorince, która pracuje jako striptizerka w Las Vegas, otrzymała 800 dolarów za jeden dzień pokazywania siedzenia na planie filmu "Domino" o życiu modelki Domino Harvey, która porzuciła pracę na wybiegu, aby ścigać przestępców w przebraniu striptizerki.

KOMENTARZE (0)

Sprośne okruchy

Ze względu na sławę zrezygnuje z aktorstwa?

2005-02-05 14:04:00 Onet.pl

Keira Knightley jest tak przerażona zainteresowaniem mediów, że zastanawiała się nawet nad porzuceniem aktorstwa.

Gwiazda filmu "Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły" przestała czytać gazety i magazyny, ponieważ nie chciała znajdować więcej nieprawdziwych plotek na swój temat. Myśl o rezygnacji z aktorstwa była na szczęście tylko przelotnym kaprysem, bowiem angielska piękność uważa, że nie umie robić nic poza graniem.

"Nie czytam gazet, bo przerażają mnie te bzdury, które wypisują na mój temat. Przerażają mnie też fotoreporterzy, którzy prześladują mnie na każdym kroku. Wielokrotnie załamywałam się z tego powodu i myślałam o zakończeniu kariery, ale odeszłam ze szkoły w wieku 16 lat i nie umiem robić nic innego" – wyjaśnia aktorka.

KOMENTARZE (1)

Sprośne okruchy

Psychologia pomaga Natalie Portman

2005-02-01 19:03:00 Film.Onet.pl

Jak podaje Film.Onet.pl:

Natalie Portman wierzy, że ukończone studia z psychologii pomagają jej w lepszym zrozumieniu postaci, które gra.

Aktorka twierdzi, że nigdy nie planowała pracy w zawodzie psychologa, ale nie żałuje lat poświęconych na naukę, ponieważ wiedza psychologiczna znacznie wzbogaciła jej warsztat aktorski.

"W mojej pierwszej pracy zaliczeniowej musiałam opisać zachowanie jednego człowieka. Takie zadania uczą obserwacji i wgłębiania się w wewnętrzne procesy innych ludzi. W ten sposób można nauczyć się lepiej ich rozumieć" – wyjaśnia aktorka.

KOMENTARZE (19)
Loading..