TWÓJ KOKPIT
0

Sprośne okruchy

Plotki ze Starwarsówka

2005-03-23 17:11:00 Onet.pl

To przeklęte Hollywood

Szkocki aktor Ewan McGregor jest oburzony działaniami Hollywood, które zagarnia najlepszych europejskich reżyserów, po czym uniemożliwia im robienie tego, w czym są najlepsi.

Gwiazdor uważa, że stosowane w Fabryce Snów praktyki niszczą tak utalentowanych filmowców, jak duński reżyser Ole Bornedal uniemożliwiając im realizowanie oryginalnych projektów.

"Hollywood błyskawicznie wyłapuje obiecujących i modnych filmowców. Kiedy ktoś odnosi sukcesy w Europie, natychmiast otrzymuje propozycję z Ameryki, ale po przyjeździe tutaj odkrywa, że nie może robić tego, co przyniosło mu sławę. Mam na myśli faceta, który nakręcił film 'Nocna straż'. Duńska wersja była fantastyczna - dziwna i przerażająca - a remake Miramaxu był tylko nijaki i dziwaczny, bo szefowie wytwórni zaczęli się wtrącać w jego pracę i pousuwali ze scenariusza wszystkie ciekawe wątki" - twierdzi McGregor.


Dzięki językowi stała się ich ulubienicą

Podczas zdjęć do filmu "V For Vendetta" w Berlinie Natalie Portman szybko zyskała sympatię niemieckiej ekipy rozmawiając płynnie po niemiecku.

W przeciwieństwie do większości aktorów, którzy znają jedynie angielski, uzdolniona językowo Portman bardzo szybko zaczęła porozumiewać się z niemieckimi technikami w ich ojczystym języku.

"Pewnego dnia po prostu zjawiła się na planie i zaczęła rozmawiać z Niemcami po niemiecku. Dzięki temu bardzo szybko stała się ich ulubienicą" - opowiada pracownik ekipy filmowej.

23-letnia gwiazda jest absolwentką prestiżowego amerykańskiego uniwersytetu Harvarda i płynnie posługuje się językiem hebrajskim, francuskim, japońskim i niemieckim.

"V For Vendetta" to kolejny film pokazujący, jak wyglądałby świat, gdyby II Wojnę Światową wygrała armia Hitlera.


Dawno nie było nic o naszej ulubionej królowej plotek, Keirze Knightley. Nadrabiamy zaległości.

Piraci z Karaibów w rejsie dookoła świata

Gwiazdy filmu "Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły" Johnny Depp, Orlando Bloom i Keira Knightley wezmą udział w prawdziwych regatach.

Depp, Bloom i Knightley zgłosili się do udziału w regatach dookoła świata. Gwiazdy filmowe najpierw przejdą szkolenie w Portsmouth. A następnie w listopadzie wyruszą do wyścigu organizowanego przez firmę Volvo. Aktorzy będą pomagać załodze na okręcie o imieniu "Czarna perła".

Przypomnijmy, że w tej chwili trwają zdjęcia do kontynuacji filmu o piratach. Obraz zatytułowany "Dead Man's Chest" pojawi się w kinach w 2006 roku. Grają w nim, oprócz Depp, Blooma i Knightley także Stellan Skarsgard, Naomie Harris, Martin Klebba, Barry McEvoy i Alex Norton. Reżyseruje Gore Verbinski.

KOMENTARZE (0)

Sprośne okruchy

Najlepiej ubierające się gwiazdy

2005-03-08 22:31:00

Jak niejednokrotnie mówiono, w nowych Epizodach największą rolę zrobiły aktorki, grające dworki. Tym razem, coś o innej dworce z TPM - Sache, czyli Sofii Coppoli. News za Onetem:

Francuski filozof Bernard-Henri Levy, amerykański reżyser Sofia Coppola, oraz brytyjski aktor Jude Law, są w gronie osobistości najlepiej ubierających się w 2005 roku.

Hierarchię, o czym poinformowała w sobotę agencja AFP, ustaliło amerykańskie pismo "Vanity Fair".

Wśród plejady modnych gwiazd znaleźli się także: perkusista zespołu The Rolling Stones Charlie Watts, modelka Kate Moss, królowa Jordanii Dżemina, a także amerykańska prezenterka TV Oprah Winfrey i aktor George Clooney.

Klasyfikację elegantek i elegantów magazyn prowadzi od 65 lat, co roku wybierając 10 mężczyzn i 10 kobiet, z których "bije szyk".

Bernard Henri-Levy słynie z białych koszul i rozpiętych kołnierzy. Jest w wykazie drugi rok z rzędu.

Szefowa francuskiego wydania czasopisma "Vogue" Carine Roitfled, także figurująca w spisie, definiuje swój styl jako "francuski, klasyczny, sexy i ryzykowny".

Oprah Winfrey, pytana o specyfikę swych strojów, odpowiedziała, że nie chodzi tylko o to, by "nosić ładne rzeczy", ale też o to, by wyglądały one "żywo".

KOMENTARZE (0)

Sprośne okruchy

Wstrząśnięta Keira Knightley

2005-03-08 22:27:00 Onet.pl

Podczas swojej niedawnej podróży charytatywnej do Afryki Keira Knightley była tak wstrząśnięta napotkanym tam ubóstwem, że nieustannie miała ochotę wybuchnąć płaczem.

19-letnia gwiazda pojechała z reżyserem Richardem Curtisem na pięciodniową wyprawę do Etiopii zorganizowaną przez fundację charytatywną Comic Relief, ale szybko przekonała się, że nie była przygotowana na to, co tam zobaczyła.

"To było najbardziej wstrząsające doświadczenie w moim życiu. Sceny, które widywałam na ulicach, bardzo mną poruszyły. Myślałam, że po obejrzeniu tylu filmów dokumentalnych o Etiopii, nic mnie już nie zaskoczy, ale myliłam się. Od pierwszego dnia nieustannie miałam łzy w oczach. Kiedy uświadomiłam sobie, że niektórzy Afrykanie mają tylko to, co znajdą w śmieciach lub rynsztoku, byłam zdruzgotana" - wyznaje aktorka.

KOMENTARZE (0)

Sprośne okruchy

Szaleńczo zakochana Keira Knightley

2005-03-01 20:45:00 Onet.pl

Szaleńczo zakochana Keira Knightley twierdzi, że zawdzięcza swojemu chłopakowi "zdrowie psychiczne i szczęście", ale na razie nie planuje z nim wspólnej przyszłości.

19-letnia gwiazda, która od ubiegłego roku spotyka się z irlandzkim modelem Jamie Dornanem, wierzy, że właśnie jego łagodny i troskliwy charakter pomaga jej w radzeniu sobie ze stresami wynikającymi ze sławy. Mimo to aktorka zapewnia, że na razie małżeństwo z Jamiem nie wchodzi w grę.

"Jamie jest cudowny, szaleję za nim. To dzięki niemu udaje mi się utrzymać równowagę, kiedy praca jest zbyt stresująca. Świetnie się razem bawimy, ale na razie nie myślę o małżeństwie i dzieciach" – wyjaśnia aktorka.

KOMENTARZE (0)
Loading..