TWÓJ KOKPIT
0

Sprośne okruchy

Keironews

2005-08-23 21:23:00 Onet.pl

No i jest kolejna dolegliwość, mądrości, aktorstwa i innych bzdetów związanych z Keirą.

Hollywoodzka obsesja doskonałości

Keira Knightley na własnej skórze doświadczyła, jak szkodliwa potrafi być hollywoodzka obsesja na punkcie doskonałości, kiedy w wieku 20 lat zaproponowano jej liposukcję.

Brytyjska piękność udała się do hollywoodzkiego dermatologa po poradę w sprawie wyprysków i dowiedziała się, że w jej przypadku wskazana byłaby również korekta nosa oraz zabieg odsysania tłuszczu.

- Będąc w Los Angeles poszłam do dermatologa w związku z pryszczami, ale na miejscu zajęli się mną różni specjaliści, którzy zaczęli pytać, czy nie chciałabym poprawić sobie nosa i zasugerowali liposukcję. "Nie, dziękuję, mam dopiero 20 lat. Zróbcie coś tylko z tymi pryszczami" powiedziałam kompletnie nie rozumiejąc, o co im chodzi. Moim zdaniem aktor może wykorzystywać własne niedoskonałości i niepewności, aby lepiej wejść w rolę. To bardzo przydatne, natomiast od współczesnych aktorek i aktorów oczekuje się doskonałości. Każdy człowiek ma dobre i złe dni. Nie można być zawsze doskonałością – wyjaśnia aktorka.


Osaczona Keira Knightley

Keira Knightley czuje się przytłoczona popularnością i zainteresowaniem ze strony mediów, ale stara się pamiętać, że śledzący ją paparazzi wykonują jedynie swoją pracę.

20-letnia Brytyjka próbuje unikać wszędobylskich fotoreporterów, ale rozumie, że ich obecność jest nieodłączną częścią sławy.

- Rozumiem, że paparazzi są częścią życia sławnych ludzi. W końcu nasza praca polega na przyciąganiu widzów do kin. Mimo to takie zainteresowanie może być bardzo męczące, zwłaszcza dla samotnej kobiety. Czasami czuję się jakbym siedziała w klatce – pozłacanej, ale jednak klatce - żali się gwiazda, którą niedługo będziemy mogli oglądać w "Dumie i uprzedzeniu" Joe Wrighta.


Keira Knightley rzuciła chłopaka

Keira Knightley rozstała się ze swoim dotychczasowym partnerem, Jamie Dornanem.

- Keira naprawdę myślała, że to co ją łączy z Jamie to miłość, ale to uczucie nie było im pisane - zdradza znajomy pary. - Oboje chcieli pracować nad związkiem, ale im po prostu nie wyszło. Prawie codziennie się kłócili, więc w końcu się poddali.

Aktorka i Dornan pojawili się niedawno razem na dużym ekranie w filmie "Marie Antoinette". Para po raz pierwszy spotkała się w sierpniu 2003 roku.


Obawy Keiry

Keira Knightley obawiała się, że wyleci z planu filmu "Piraci z Karaibów".

Brytyjska aktorka jadąc na plan zdjęciowy zabrała ze sobą jedną torbę z uraniami. Była bowiem przekonana, że po tygodniu reżyser z niej zrezygnuje ze względu na jej niezbyt wielkie umiejętności aktorskie. – Uważałam, że zatrudnienie mnie to ich największa pomyłka - wspomina Knightley. – Myślałam, że szybko się zbłaźnię przy Johnnym Deppie i Orlando Bloomie.

Keira Knightley ma jednak nadzieję, że z każdym filmem jej umiejętności aktorskie będą coraz większe. - Na razie nie mówię jeszcze o sobie "aktorka" - przyznaje Knightley. - Ale mam nadziej, że kiedyś na to zasłużę.


Marzenia Keiry

Keira Knightley marzy o roli w sztuce teatralnej, ponieważ chciałaby pójść w ślady swoich rodziców.

Brytyjska gwiazda jest córką aktora Willa Knightleya i dramatopisarki Sharman MacDonald, jednak dopiero niedawno zaczęła doceniać bogaty dorobek swoich rodziców i ma nadzieję, że grając w teatrze pokaże im, jak bardzo ją zainspirowali.

- W przyszłości chciałabym skoncentrować się na teatrze. Moi rodzice poświęcili teatrowi całe życie, więc sama również chciałabym pójść w ich ślady. Kiedy dorastałam, nigdy nie traktowałam ich pracy zbyt poważnie. Dla mnie byli po prostu mamą i tatą. Kilka miesięcy temu mama pozwoliła mi przeczytać swoją sztukę "When I Was A Girl I Used To Scream And Shout", za którą dostała wiele nagród. Zupełnie powaliła mnie na kolana. To dziwne uczucie zobaczyć swoich rodziców w zupełnie nowym świetle. Oboje robią bardzo fajne rzeczy - wyjaśnia aktorka.


Keira Knightley zakochana?

Keira Knightley, 20-letnia Brytyjka, która podbija swoją urodą i talentem publiczność na całym świecie dobrze wie, jaki powinien być jej wymarzony mężczyzna.

Gwiazda nie ukrywa, że Matthew MacFayden, którego poznała na planie ekranizacji powieści Jane Austen "Duma i uprzedzenie" w reżyserii Joe Wrighta, doskonale spełnia wszystkie jej oczekiwania.

Aktorka, która w ubiegłym tygodniu rozstała się po roku znajomości z irlandzkim modelem Jamie Dornanem, przyznaje, że bardzo pociąga ją wrażliwość MacFaydena. Podkreśla: "Chciałabym związać się z mężczyzną, z którym mogę ciekawie porozmawiać, z którym mogę się pobić, mężczyzną, który będzie dla mnie zagadką i potrafi mnie rozśmieszyć. Odpowiedni mężczyzna to jedna z najbardziej romantycznych rzeczy na świecie, a Matthew gra Pana Darcy'ego z ogromną wrażliwością, która sprawia, że staje się niezwykle interesujący. Świetnie poradził sobie z tą rolę i jestem jego wielka fanką".


Szczęściara Keira Knightley

Keira Knightley uważa, że sukces zawdzięcza niewiarygodnemu szczęściu.

Brytyjska aktorka w wywiadzie dla magazynu "Now" przyznała, że sukces był od niej niemal niezależny.

- Po prostu miałam szczęście - mówi Knightley. - Nie jestem ani najbardziej utalentowaną aktorka ani najpiękniejszą. Ale zagrałam w filmach, które odnosiły sukces. I mój wpływ na ten sukces był zresztą niewielki.


Keira nie boi się samotności

Keira Knightley zapewnia, że wcale nie rozpacza po rozstaniu z Jamiem Dornanem, ponieważ bardzo jej odpowiada życie w pojedynkę.

Brytyjska piękność spotykała się z irlandzkim modelem od dwóch lat, jednak niedawno zakończyła ten związek i na razie nie spieszy się z szukaniem kolejnego partnera.

- Czytałam, że po zerwaniu jestem bardzo przybita i załamana, ale zapewniam, że to nieprawda. Jestem szczęśliwa i nie szukam nikogo. Mam wielu przyjaciół, z którymi mogę pogadać i to mi wystarcza – zdradza aktorka.

KOMENTARZE (0)

Sprośne okruchy

Mistrz Kenobi obrażony na dziennikarkę

2005-08-11 20:14:00 Onet.pl

W trakcie uroczystej londyńskiej premiery thrillera science fiction "Wyspa" Ewan McGregor zaczął kłócić się z jedną z przybyłych dziennikarek.Szkockiego aktora zirytowała uwaga reporterki, dotycząca jego amerykańskiego akcentu w najnowszej superprodukcji Michaela Baya. Najpierw odpowiedział jej, iż "nie zamierza porzucać swojego akcentu", a następnie wykrzyczał do niej przed kinem na Leicester Squere: "Dziękuję bardzo, że to wyciągnęłaś. Zrujnowałaś mi cały wieczór". Dziennikarce nakazano opuszczenie placu i zakazano jej wstępu na przyszłe premiery.

Nieco inaczej wydarzenie przedstawia rzeczniczka prasowa McGregora, która podkreśla agresywne zachowanie reporterki oraz grzeczną i delikatną odpowiedź aktora, zasmuconego krytyką. Dodaje także: "Z tego, co wiemy, nikt nie został wyproszony z uroczystości. Cała sprawa załatwiona została polubownie".

KOMENTARZE (11)
Loading..